2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Gogsen hocadayim cnm. İnsallah tahlillerin guzel cikar hayirli olsun tedavin insallah mutlu sona ulasirsinn

Kızlar göbekten yaptigimiz ignelerden sag tarafimda misket gibi bir topak olustu ve yeserdi gitmiyor 4 5 gündür ele gelen bi sertlik..yaşayan oldumu nasıl iner
Canım hep aynı yere mi vurdun ki , alkollü pamukla ovala masaj yap oraya dağılsin. Sürekli farklı yerlere vurmaya çalış, gerçi bir müddet sonra yer kalmiyor

Kızlar göbekten yaptigimiz ignelerden sag tarafimda misket gibi bir topak olustu ve yeserdi gitmiyor 4 5 gündür ele gelen bi sertlik..yaşayan oldumu nasıl iner
Bende iki taraflı yumru oldu uzun süre gitmedi iğneyi kestikten sonra 2 hafta sonra kadar küçüldü gitti. İğneyi yaptıktan sonra çekince ovma sadece bastır o bölgeye limonlu pamukla ve çek. Gün içinde de orayı dağıtmak için masaj yapabilirsin canım geçmiş olsun

Rabbim sana bağışlasın evladlarini
Bizede iki farklı antibiyotik kullanımı yapildi her anti 7 ser günlük yarın ikinci kur bitiyor oglusuna da veriliyor demek anti inşallah şifa bulur kuzular tez zamanda onları beslemesine katkı saglarsin inşallah

Rabbim şifa versin meleklerimize

Ahh kiyamam kendini unutup bebis icin uzuluyorsun annelik iste bambaska saglikla kavusacaksiniz canim

:)))) b3nde gaza getiriyim
Eeee tabi biz dert arkadasiydik simdi hamile ise yeni arkadaslar bulmustur kendine

Rabbim evladlarini sana bağışlasın benimde bu gün 15 gün olacak çok iyi bakildigini biliyorum
İnşallah bizde bugün çıkış yapabiliriz

Allah razı olsun

Rabbim bu tedavinde yüzünü güldürsün canım inşallah

Rabbim evladlarini sana bağışlasın benimde bu gün 15 gün olacak çok iyi bakildigini biliyorum
İnşallah bizde bugün çıkış yapabiliriz

Canım sana tesadüf burda rastladım. Allah bebişine ve sizlere sağlık verisin kuzum hayırlısı ile bugün çıkarsınız inşallah.

Mübarek günün hürmetine Rabbim hastalara şifa, dertliler derman olsun kimseyi sevdiği ile istediği şeylerle sınamasın inşallah.

Burdaki hamiel arkadaşlar ada hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim Hamile olmak isteyenlere de Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah

Hic ovalamam alkol de kullaniyorum ama acaba yanlis bir yere mi yaptim diye korkmustum gececek demekki
Cok sagol

Canım hep aynı yere mi vurdun ki , alkollü pamukla ovala masaj yap oraya dağılsin. Sürekli farklı yerlere vurmaya çalış, gerçi bir müddet sonra yer kalmiyor
Valla bu tedavide gün itibari ile yaklasik 80 tane igne oldum dahada devam ediyor yer kalmadi canim çikti gerçekten..bolgesi alkolu herseye dikkat ediyorum ama oldu yanlis bir yere mi yaptim diye korktum insallah bu da gecer herhalde

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar.
becidina A anneveoglusu kızlar bu mübarek günde tüm dualarım sağlıkla biran evvel kuzularınıza kavuşmanız için

Allah razı olsun güzel yurekli arkadaşlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…