2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aynen dwvam et canim moral cok onemli hep sutum bol olacak emzirecegim demek gerek ki zaten olmama durumu imkansiz allahin izni ile

Maşallah cnm oglusuna. İnşallah bizlerde o günleri görürüz anlattığın bu güzellikleri yaşarız. Verdiğin bilgiler için tskler. Bebisi bizim içinde öp annesi
Amin canim . Sen kucuk hamisimsin benim hep oyle hissediyrm seni minicik tatli hamis hic opemedim daha biliyorsmusun ilk gun haric. Cunku her agladiginda dudagimda bir tanr ucuk cikti uzulmekten suan hep yara dudagim .

Aynen dwvam et canim moral cok onemli hep sutum bol olacak emzirecegim demek gerek ki zaten olmama durumu imkansiz allahin izni ile
Çok sağol canım ben devam edeyim bol bol psikolojik etki yaratmaya :)
Evet canım doğuma 1 gün kala biraktirdilar
Hangi genlerinizde pıhtılaşma vardı acaba
Doktorla konuşmadım ne zaman bırakılcak diye kimisi erken bıraktırıyormuş o yüzden aklıma geldi
A anneveoglusu canim dogumami gidiyorsun yanlis mi okudum bilmiyorum allah yardimcin olsun saglikla kavusun birbirinize insallah yaz mutlaka bizede cok heyecanlandim allah sizlere baagislasin
Yarın sabah canım doğumu bizde heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz :))
Sırası gelen gidiyor

Valla o kadarını bilmiyorum benim hamilelgim çok sıkıntılı geçmişti %80zihinsel engelli dediler melike neler saydılar bana aldır dediler aldırmadım ne cektigimi bi allah bi ben bilirim ama sonunda gene kaybettim evladimi

Çok üzüldüm canım gerçekten Allah sabır versin Rabbim bir daha aynı acıları göstermesin yaşatmasın

09:00 da dedi drum canım 07:30 da hastanede olacağız Allah razı olsun
Canım sağlıkla hayırla kucağına alırsın inşallah, Rabbim yardımcın olsun inşallah sıkıntısıyla evinize dönersinix.
İnşallah kuzum Rabbimden tek isteğim sağlıkla dünyaya gelsinler hepimizin evlatları. Geçecek biliyorum ama dayanmak arada zor oluyor daha iyiyim şimdi. Yoğun bakımda yer yokmuş zaten şimdi doğmasınlar. İkiz başka bir gebe var 35. Haftasında Yenidoğan yoğun bakımı gerekiyormuş yer yokmuş hastane arıyorlar dr lar. Başkent bir ihtimal olabilir demiş. İyice tirstim içimde tutsyim ben onları.
Amin canim . Haklisin eskiden nasil zaman gecirmisim diyorum simdi su gibi akiyor allahim zaman dursun bi4az uyuyum 5 dk ayaklarimi uzatym dyrm cok sukur rabbim yoklukmarini gostermesin rabbim herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin.
Sağlıklı olsunlar kuzum her şey geçer gider. Uyku bitmez hiç yoruluyorsun tabi süt veriyorsun. Amin. Rabbim sağlıkla hayırla versin evlatlarımızı.

Bende çok istemiştim iki tane ama yasimdan dolayı koymadılar bi tane koydular
Hayirlisi olsun canim. Benim 6.tedavim o yuzden iki koydular. Doktora dicektim baska embriyom olsaydi ben 3 ude 4ude hakediyorum artik :)

Allah razı olsun annenin ellerinden op yerime kuzum dualarim seninle Rabbim sanada saglikla nasip etsin insallahhh
O da gozlerinden opuyor canim tesekkur ederimm

Amin canim . Haklisin eskiden nasil zaman gecirmisim diyorum simdi su gibi akiyor allahim zaman dursun bi4az uyuyum 5 dk ayaklarimi uzatym dyrm cok sukur rabbim yoklukmarini gostermesin rabbim herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin.
Canım Paşa'ni ve seni öpüyorum

A anneveoglusu canim dogumami gidiyorsun yanlis mi okudum bilmiyorum allah yardimcin olsun saglikla kavusun birbirinize insallah yaz mutlaka bizede cok heyecanlandim allah sizlere baagislasin
Evet canım yarın doğum olacak Allah'ın izniyle yazarım duani eksik etme

hanimlar merhaba. evliligimizde 2. yilimiz bitti. 3. yila 7 ay kaldi.
ilk.sorum izmirde tup bebek yaptiran varmi aranizda
2. evlilikte yil sarti vsrmi
3. ilk.once interfiliteyemi gitmk gerekio
Rapor için soruyorsanız yıl şartını bazı durumlarda gerekli değil.ben 3 yılımı doldurmadım ama kötü over rezervi olduğu için rapor çıktı

Amin canim . Sen kucuk hamisimsin benim hep oyle hissediyrm seni minicik tatli hamis hic opemedim daha biliyorsmusun ilk gun haric. Cunku her agladiginda dudagimda bir tanr ucuk cikti uzulmekten suan hep yara dudagim .
Cnm ya sayende bende kendimi küçük hamis olarak gorcem galiba kiyamam ya ağlayinca dayanamiosun değil mi ? Ah annelik çok şükür Rabbim e bugunleri gösterdi cnm. İnşallah bizlerde sağlıkla alırız kucagimiza . yarın da anneveoglusu kavuşacak prensine inşallah. Şimdi dualarimiz onun için. Cnm dudak ucugu için terramycine göz merhem i iyi geliyor . Dene istersen bana faydası olmuştu. Bi an once geçsin de öp kuzuyu doya doya .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…