2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ya kızlar birşey soracağım transfer olduktan sonra iki gün belim agridi bugünde aşırı derece de kasiklarim agriyo sanki regl olacakmışım gibi korkmaya başladım transfer olan arkadaşlar sizdede ağrı varmı?
Bu soruyu gördükçe kendimi hatırlıyorum. Canım ben test gününe kadar hatta sonucu aldıktan sonra 1 hafta kadar daha hep regl sancısı yaşadım . Resmen adet olacakmisim gibiydi. Olabiliyor yani

Valla o kadarını bilmiyorum benim hamilelgim çok sıkıntılı geçmişti %80zihinsel engelli dediler melike neler saydılar bana aldır dediler aldırmadım ne cektigimi bi allah bi ben bilirim ama sonunda gene kaybettim evladimi
Rabbim acini hafifletecek evini şenlendirecek bir evlat nasip etsin sana canım. Aldırmaman ne iyi olmuş :KK43: Rabbim verdi, Rabbim aldı sen imtihanını çok güzel vermiş sabır gostermişsin inşallah mükâfatını en kısa zamanda alırsınız eşinle. Peşpeşe sağlıklı hayırlı evlatların olur

Ben devlete gittim ama memnun kalmadım hayvana davranır gibi davrandılar 2 tane aşılama yaptırdım devlet hastanesinde
Hangi devlet hastanesine gittiniz bilmiyorum ama

Ben özellerde 2 aşilama,2tüp bebek tedavileri oldum ama hiç ve hiç memnun kalmadım insanlara sadece para gözüyle bakıyolar hepsi çok kibirliydi ve duygusuzdu

3.tedavimde bu sefer devlette denemek istedim ve ilgi,alaka,samimiyet nedir orda öğrendim

Doktorum ve hemşireler okadar tatlilardiki
Anlatamam tedaviye başladigim ilk gun ortami görünce rahatladım resmen
kendimi cok iyi hissettim...
Ve en son sonucumu ögrenmeye gittim
kan sonucumu hemşire söylediğinde sevinçten onunla beraber ağladık sarılıp

Şuan bile kontrollerime hala devlete gidiyorum çok memnunum

Yani demek istediğim devlet hastanelerini kötüleyip durmayın lütfen

durumu olmayıp devlet hastanelerine gitmek zorunda olanlarıda korkutmayın.

Rabbim acini hafifletecek evini şenlendirecek bir evlat nasip etsin sana canım. Aldırmaman ne iyi olmuş :KK43: Rabbim verdi, Rabbim aldı sen imtihanını çok güzel vermiş sabır gostermişsin inşallah mükâfatını en kısa zamanda alırsınız eşinle. Peşpeşe sağlıklı hayırlı evlatların olur
Amin canimm inşallah bu sefer tutarda sağlıklı bi evlat sahibi olurum ilk bebeğimi evime getirip beşiğinde bile yatıramadım 75 gün hastanede yattım bebegimle inşallah bunda geliriz

Hangi devlet hastanesine gittiniz bilmiyorum ama

Ben özellerde 2 aşilama,2tüp bebek tedavileri oldum ama hiç ve hiç memnun kalmadım insanlara sadece para gözüyle bakıyolar hepsi çok kibirliydi ve duygusuzdu

3.tedavimde bu sefer devlette denemek istedim ve ilgi,alaka,samimiyet nedir orda öğrendim

Doktorum ve hemşireler okadar tatlilardiki
Anlatamam tedaviye başladigim ilk gun ortami görünce rahatladım resmen
kendimi cok iyi hissettim...
Ve en son sonucumu ögrenmeye gittim
kan sonucumu hemşire söylediğinde sevinçten onunla beraber ağladık sarılıp

Şuan bile kontrollerime hala devlete gidiyorum çok memnunum

Yani demek istediğim devlet hastanelerini kötüleyip durmayın lütfen

durumu olmayıp devlet hastanelerine gitmek zorunda olanlarıda korkutmayın.
Hakli olabilirsin ama bak ne diyosun ben de özelde memnun kalmadım diosun bende devlet hastanesinde kalmadım inan yani insanı azarlayıp oturtuyolar bu gittigim özelde çok memnun kaldım herkesin görüşü fikri ayrıdır benim görüşüm bu seninkinde saygı duyarim

Kizlar merhaba aranizda yaptiran mutlaka vardir. Cd 56 naturel killer testi nerelerde yaptirdiniz? Ankarada yaptirabilecegim yerler nereler.

Kızlar duramadim test yaptım daha 5.günüm negatif çıktı moralim çok bozuldu tutmadı herhalde
Yaa sakın test yapma bidaha daha cok erken canini sıkma olumlu dusun ben dün 9. Günüm idrarda silik cikti kanda 5.7 çıktı yanıltıcı oluyor kendime ettim sindi ağlayıp duruyorum daha bireey belli degil ama stres oluruyorm

Kızlar duramadim test yaptım daha 5.günüm negatif çıktı moralim çok bozuldu tutmadı herhalde
5.gün olsada çıkmaz. Beta hcg kana karışması gerekiyor ve herkeste aynı yükseklikte olup hemen çıkacak diye bişey yok. Kendini boş yere strese sokmussun. Tamam bnde bekleyemedım ama 7.gün yaptım 5.gün embriyosuydu. Bekle biraz sabret 2 gün sonra tekrar yap bakalım. Normalde 10.gün yapmak lazım.

5.gün olsada çıkmaz. Beta hcg kana karışması gerekiyor ve herkeste aynı yükseklikte olup hemen çıkacak diye bişey yok. Kendini boş yere strese sokmussun. Tamam bnde bekleyemedım ama 7.gün yaptım 5.gün embriyosuydu. Bekle biraz sabret 2 gün sonra tekrar yap bakalım. Normalde 10.gün yapmak lazım.
Salı günü yapiyimi tekrar ilk denememde 8 gün de idrar testinde cikmisti

X