2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Rabbim sabir versin çok büyük sınavdan geçiyorsun rabbim hayırlı ve sağlıklı evlâd nasip etsin inşallah sana arkadaşım

Canimm sizleri takip ediyorum oyle pek yazmiyorum sizlerin konular farkli hepiniz hamilesinizz :) insallah size katilirim bende. Dun transfer oldumm dinleniyorum cnm. Cok sukur iyi gecti hersey. Sen nasilsinn
Rabbim hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip etsin tamamına erdirsin inşallah rabbim

Tesekkur ederim canimm aminn insallahh
Amin canim insallah bu sefer olur. Annem aklina geldikce soruyo seni gecen yine konustuk oglusu olcak az kaldi dedim sevindi masallah dedi.
Ananas kivi avakado yiyorum cnm havucu da eklerim. Balik zaten cok severim
Merhaba bende pazartesi transfer oldum kaçıncı gün embriyosu seninki bi tanemi koydular iki tanemi
5.gun embriyosu canim 2 tane
Hayirli olsun bu arada insallah hepimiz guzel sonuc aliriz

Çok kolaycana geçsin, sağlıkla kucağına al inşallah canım. Sonrasında bize de haber ver.

Canım yine çok yararlı bilgiler paylaşmışsın çok teşekkür ederim. Bebişini kokla öp bizim yerimize.

Bende çok istemiştim iki tane ama yasimdan dolayı koymadılar bi tane koydular

Allah razı olsun annenin ellerinden op yerime kuzum dualarim seninle Rabbim sanada saglikla nasip etsin insallahhh

Amin canim . Haklisin eskiden nasil zaman gecirmisim diyorum simdi su gibi akiyor allahim zaman dursun bi4az uyuyum 5 dk ayaklarimi uzatym dyrm cok sukur rabbim yoklukmarini gostermesin rabbim herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin.

Ya kızlar birşey soracağım transfer olduktan sonra iki gün belim agridi bugünde aşırı derece de kasiklarim agriyo sanki regl olacakmışım gibi korkmaya başladım transfer olan arkadaşlar sizdede ağrı varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…