2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kendime iki takım pijama aldım lohusa için biri penye biri kadife emzirme sütyeni aldım normalde 85-90 takarım 105 aldım süt dolacak diye dar olursa rahat edemem
Atlet külot el havlusu terlik tacimiz gecelik sabahlık kağıt havlu çorap aldım birde kendime

Tarak ruj ve göz kalemide valizde :))

Ebe spinal sonrasında ağrı baş ağrısı olabilir dedi bitter çikolata ve Nescafe sade olanindan valizde
Benim göğüsler şimdiden büyüdü :olamaz: hatta milletin göbeği çatlar benim göğsümde çatlak oluşmuş dün farkettim.. birde emzirmek kısmet olursa ne olur bilemedim..

Allah hayırla kullanmayı nasip etsin canım. :KK200:

Hazırız canım yatagimiz hastane cantamiz taşıma koltuğu bekliyoruz
Kıyafetler utulenmisti canım önceden
Salı günü annem geliyor

Darisi hayırlısı ile size nasip olsun zamanı geldiğinde bu sayfada isteyen herkese nasip etsin inşallah rabbim
Canım gerisi çok güzel güle güle giysin minik erkek darısı vakti gelince bizlere inşallah.
becidina becidina iyiyim canım şükür , birgun öyle birgün böyle geçiriyoruz işte :)
Asıl sen nasıl oldun Hastanedesin dimi ? Odan kaç kişilik yerin rahat olsun bari
Hastanedeyim canım doğumhane de yatıyorum normal doğum varsa biraz sıkıntı ama dün gece rahat geçti evvelki geç doğum vardı uyuutmadilar kadın bağıra bağıra bir fena oldu.
Hacettepenin doğumhanesinde odalar tek kişilik tuvaleti banyosu var tv var yani rahat aslında ama doğum varsa sıkıntı oluyor işte. Evdeki gibi yatıyorum ilaca devam bir sorunum yok Rahim ağzı kısalması dışında.
Öyle böyle geçiyor işte şükür diyelim.
Evet canım 28 Aralık oldu enson

Olmaz mı hemen cuma olsun istiyorum

Ben sana siramizi vermiyorum ki aaaaa bekle sirani şekerim :)) şaka bir yana rabbim güç versin sana ve birkaç hafta daha kuzuları taşı sağlıkla
Oyyy ne güzel bir heyecan. Sırami beklemeyi çok istiyorum sipalarim sabırsız.
İnşallah bekleriz en azından şöyle bir 32 haftati.

Salı günü annem geliyor

Darisi hayırlısı ile size nasip olsun zamanı geldiğinde bu sayfada isteyen herkese nasip etsin inşallah rabbim
Canım çok cici herşeyi. Sağlıkla giymek nasibolsun inşallah. Çok az kaldı senin de, güzel haberlerini bekliyoruz. heyecan dorukta :)

Canım gerisi çok güzel güle güle giysin minik erkek darısı vakti gelince bizlere inşallah.

Hastanedeyim canım doğumhane de yatıyorum normal doğum varsa biraz sıkıntı ama dün gece rahat geçti evvelki geç doğum vardı uyuutmadilar kadın bağıra bağıra bir fena oldu.
Hacettepenin doğumhanesinde odalar tek kişilik tuvaleti banyosu var tv var yani rahat aslında ama doğum varsa sıkıntı oluyor işte. Evdeki gibi yatıyorum ilaca devam bir sorunum yok Rahim ağzı kısalması dışında.

Canm yazamasam da takip ediyorum yazdıklarını. Allah en doğru zamanda sağlıkla miniklerine kavuşmayı nasibetsin inşallah. Benim de rahim ağzı kısalarak doğum başladı. Ve biz farkedemedik. Neyse ki senin erken farkedildi.

Hastanede olduğumuz süreçte çok fazla erken doğan bebeğe denk geldim. 24-25.haftalarda bile doğup bir süre küvezde kaldıktan sonra sağlıkla çıkan bebekler vardı. Senin haftan gayet iyi, 30’ları da geçtin mi tamamdır zaten:) bu şekilde devamlı yatarak çokca hafta geçirebilirsin diye tahmin ediyorun. Allah yardımcınız olsun.

Salı günü annem geliyor

Hepsi çok güzel maşallah, kolaylıkla kucağına al inşallah canım bebişini, çok güzel heyecan, ben burada heyecanlanıyorum seni düşünemiyorum. :anne::nazar::nazar::nazar:

İyi yerinin rahat olması da çok önemli. Burada bir devlet hastanesi var bakırköy sadi konuk, doktorlar iyi ama kadın doğum bölümü ana baba günü.. ameliyat olan, doğuran, düşük yapan 8 kişilik odada hepsi bir arada tek tuvalet , havasız vs. Refakatçi kalmıştım gerçekten büyükler dayanmaz birde bebekler vardi

Benim göğüsler şimdiden büyüdü :olamaz: hatta milletin göbeği çatlar benim göğsümde çatlak oluşmuş dün farkettim.. birde emzirmek kısmet olursa ne olur bilemedim..

Allah hayırla kullanmayı nasip etsin canım. :KK200:

Bol sütun olur insallah amin canım cümlemiz sağlıkla kucağimiza alalım kuzulari inşallah

İnşallah kuzularda bekleyecek annesi inşallah 30lu haftaları sağlıkla görecekler
Allah razı olsun

Hepsi çok güzel maşallah, kolaylıkla kucağına al inşallah canım bebişini, çok güzel heyecan, ben burada heyecanlanıyorum seni düşünemiyorum. :anne::nazar::nazar::nazar:

Çok teşekkür ederim canım benden sonra sıra CANIM AZRAMM CANIM AZRAMM sende ve kinalikadin kinalikadin da daha ileri hafta hamiş yok dimi aramızda

Allah razı olsun canım. Gözümü kapatıp açayım cuma olsun istiyorum. Sen nasılsın kizcen nasıl
Biz de iyiyiz canım. Alıştık birbirimize. Hızla büyüyoruz. 1800 gramla hastaneden çıkıp 1 ayda 3000 grama geldik çok şükür:) çarşamba günü kırkımız çıkıyor. Zaman çok hızlı geçiyor. Allah sağlık versin hepimize :KK200:

Canım ben idrarda yaptim birde yeni baktım tekrardan belli belirsiz sanki bir çizgi belirmis gibi annem de baktı babamda bakti esimde onlarda gördü çok dikkatli bakınca belli oluyor birde ilk idrarimda yapmamistim
benim 5.gun hayali cizgi cikmisti ben 8.gune kadar hergun ilk idrarla yaptim koyulasti gun gectikce ins bebisin seninledir

M
Salı günü annem geliyor

Maşallah cnm çok az kaldı. Sağlıkla kavusun minik erkekle :anne:aminn inşallah bizde o günleri görürüz. :KK200:

Dün ilaçlara başladım ben. Gonal f ve merional var. Dışarda yaptırdık ilk sefer diye Bugün kendim yapacağım. Birini sağ tarafa diğerini sol tarafa yaptırdık. Bugün de tam tersi yapsak sorun olur mu ki?
Farketmez, kanımıza karışıyor ve yumurtaları büyütüyor, her iki tarafa da yapabilirsiniz. Önemli olan göbek deliğinden 3 parmak uzağa yapmak ki zaten hemşire de size anlatmıştır.

Canım nasılsın kaç haftalık oldunuz bana Dr 16 kilo testi hiç onermedi Dr nifty yaptık 13. Haftada %99 sonuç doğru çıkıyormuş
Ultrasonda ense kalinligi ve burun oluşumu normal ise sorun çıkacağini dusunmuyorum
Canım sağol. Yarın 14+0 olacak İnşâAllah evet doğru çıkıyormuş ama yaptırmayacağım şuan moralim yerinde hakkımızdan hayırlısı olsun İnşâAllah ❤️

Maşallah :nazar::anneadayı: Rabbim herkese nasip etsin sende hayırlısıyla kucağına al inşallah ..
Gerçekten cennet neden annelerin ayaklarının altında şimdi anladım 9 ay resmen bir serüven .. insan neler yaşıyor birde bizim gibi tedavi den gelenlere daha da uzun tabi..

Cicileri de çok güzel minnoşun:emir_bebek:
Hayırla sağlıkla giysin insallah:KK200:

Kendine ne aldın ? Lohusa pijama, emzirme sütyeni vs. diyorlar kaç beden tercih etmek lazım hiç bilemedim

Bana emzirme sütyenini 1 ay önce al daha erken alma dediler.

Farketmez, kanımıza karışıyor ve yumurtaları büyütüyor, her iki tarafa da yapabilirsiniz. Önemli olan göbek deliğinden 3 parmak uzağa yapmak ki zaten hemşire de size anlatmıştır.
Bi de ona panik olmayayım diye bugün de hemşireye vurdurdum. Zaten hemşire de dedi göbek de yok nereyi sıkıp yapacaz diye. Gonal değil de merional iyi yakıyor :)

X