2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar sizler tecrübelisiniz pazartesi 5. Gün transferim var ama embriyolog gelişim geride dedi embriyoların 5. Gün olduğu halde embriyo 3. Gün kalitesinde kalmışsa transfer yapılır mı ve kalitesi çok iyi olmasa da acaba tutunabilir mi bana bu ikinci denemem korkuyorum
Canım kalitesini ne hiç takılmadan NGS pgt uygulanan embriyolarin tutmadığı ikinci gün embriyosunun tuttuğunu gördüm ben bu forumda hatta biri doğdu maşallah biri devam ediyor gebeliği
Rabbim ol dese olacak bu kadar açık sen dua et ve olumli düşün nasibinde varsa seninde güzel sonuçlarını alacağız

Yok canım dikiş yapılmadı aniden başladı kısalma, zaten ikizlerde pek fayda etmiyor 12. Haftada serklaj yapılan ikiz bir arkadaş var benden neredeyse iki hafta geride benden daha önce rahim ağzı kısaldı dikise dayanmıştı bebekleri. Rahim taşımıyor bazılarında ilk kez bu haftalarda bir gebelik olunca kestirilemiyor bana iki Bebek ağır geldi taşımıyor rahim. İnşallah sağlıkla doğacak kadar buyurler

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım sağlıkla kucağına al kuzuları hayırlı vakitte inşallah
Dualarımız sizinle

Dün ilaçlara başladım ben. Gonal f ve merional var. Dışarda yaptırdık ilk sefer diye Bugün kendim yapacağım. Birini sağ tarafa diğerini sol tarafa yaptırdık. Bugün de tam tersi yapsak sorun olur mu ki?
Allah hayırlı etsin inşallah, sorun olmaz canım bir süre sonra göbekte yer kalmıyor zaten Allah ne verdiyse vuruyorsun :)

Merhabalar suan cok zor durumdayim.Ben tsh tedavisi goruyorum.cok yuksekti ilaclarla dengelendi.zar zor iki tane embriyo elde edildi.sali gunu transferim var.transferden once yine tsh kana bakildi ve sonuc 3.28 cikti.referans araligindayim suan.ama bir doktor bisey olmaz dio baska bi doktor degerinin ikilerde olmasi gerekiyor yoksa embriyo tutmaz dio.nolur bana yardim edin.benim napmam lazim.

Canım ne ilaç kullanıyorsun bende de hasimato troid var benimde yükseldi transfer öncesi 25mg den 50ye çıkardım düştü

Bu cok guzel bi haber benim icin.peki hamileliginde bi sikinti oldumu.kac doz kullaniyosun
Herhangi bir sıkıntı olmadı. 75 lik euthroxu yarım kullanıyorum, haftasonu da tam kullanıyorum. Ama en son tahlilde hala 3 üzeriydi tsh ım. Yani hamileliğim boyunca 3,5-3 aralığında oldu. Pek üzerinde durmadılar. Bi de jodid kullanıyorum iyot.

Herhangi bir sıkıntı olmadı. 75 lik euthroxu yarım kullanıyorum, haftasonu da tam kullanıyorum. Ama en son tahlilde hala 3 üzeriydi tsh ım. Yani hamileliğim boyunca 3,5-3 aralığında oldu. Pek üzerinde durmadılar.
Endokrinoloji ye gidiyor musun canım
Ben hafta içi 100 hafta sonu 50 mg kullaniyorum
Endokrinoloji benim tshi 2 nin altında istiyor

Endokrinoloji ye gidiyor musun canım
Ben hafta içi 100 hafta sonu 50 mg kullaniyorum
Endokrinoloji benim tshi 2 nin altında istiyor
Gitmedim ama Aydan hanımla beraber korudaki endokrinoloji dr umuzu arayıp konuşup ona göre doz ayarı yaptık. Belki gem amniyosentez yaptık diye hem de herhangi bir erjen doğum riski görmedikleri için bu kadar rahat davranıyır olabilirler.

Canım kalitesini ne hiç takılmadan NGS pgt uygulanan embriyolarin tutmadığı ikinci gün embriyosunun tuttuğunu gördüm ben bu forumda hatta biri doğdu maşallah biri devam ediyor gebeliği
Rabbim ol dese olacak bu kadar açık sen dua et ve olumli düşün nasibinde varsa seninde güzel sonuçlarını alacağız
İnşallah canım moral oldun bana çok teşekkür ederim

Kızlar merhaba bugün transferin 5. Gubu 5. Gün embriyosu test yaptım negatif cikti aceba erken mi davrandim
Biraz erken birkaç gün sonra tekrarla ya da kan gününü bekle. Çıksa bile çok silik çıkardı zor anlaşılıyor ve kişiye göre bhcg artışı farklı ilerler.

Kızlar merhaba bugün transferin 5. Gubu 5. Gün embriyosu test yaptım negatif cikti aceba erken mi davrandim
Kendine boş yere stres yapmışsın canım erken davranmak kötü işte. Varsa bile o daha senin kanına karışacak sonra idrarda çıkacak . Test gününü bekle baya zor beklemek biliyorum ama önden moralini bozarsan ruh halini kötü etkiliyorsun

A anneveoglusu hazırlıklar tamam mı canım bebişin :)
Hazırız canım yatagimiz hastane cantamiz taşıma koltuğu bekliyoruz
Kıyafetler utulenmisti canım önceden
Salı günü annem geliyor

Darisi hayırlısı ile size nasip olsun zamanı geldiğinde bu sayfada isteyen herkese nasip etsin inşallah rabbim

Eklentiler

• IMG-20181217-WA0018.jpeg
    IMG-20181217-WA0018.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG-20181217-WA0020.jpeg
    IMG-20181217-WA0020.jpeg
    127,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG-20181122-WA0016.jpeg
    IMG-20181122-WA0016.jpeg
    183 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG-20181122-WA0013.jpeg
    IMG-20181122-WA0013.jpeg
    242 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20181122_114842.jpg
    IMG_20181122_114842.jpg
    312,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20181122-WA0011.jpeg
    IMG-20181122-WA0011.jpeg
    308,3 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG-20181122-WA0009.jpeg
    IMG-20181122-WA0009.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG-20181122-WA0027.jpeg
    IMG-20181122-WA0027.jpeg
    186,3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG-20181122-WA0005.jpeg
    IMG-20181122-WA0005.jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20181122-WA0003.jpeg
    IMG-20181122-WA0003.jpeg
    210,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20181122-WA0024.jpeg
    IMG-20181122-WA0024.jpeg
    209,3 KB · Görüntüleme: 56
becidina becidina iyiyim canım şükür , birgun öyle birgün böyle geçiriyoruz işte :)
Asıl sen nasıl oldun Hastanedesin dimi ? Odan kaç kişilik yerin rahat olsun bari

Hazırız canım yatagimiz hastane cantamiz taşıma koltuğu bekliyoruz
Kıyafetler utulenmisti canım önceden
Salı günü annem geliyor

Darisi hayırlısı ile size nasip olsun zamanı geldiğinde bu sayfada isteyen herkese nasip etsin inşallah rabbim
Maşallah :nazar::anneadayı: Rabbim herkese nasip etsin sende hayırlısıyla kucağına al inşallah ..
Gerçekten cennet neden annelerin ayaklarının altında şimdi anladım 9 ay resmen bir serüven .. insan neler yaşıyor birde bizim gibi tedavi den gelenlere daha da uzun tabi..

Cicileri de çok güzel minnoşun:emir_bebek:
Hayırla sağlıkla giysin insallah:KK200:

Kendine ne aldın ? Lohusa pijama, emzirme sütyeni vs. diyorlar kaç beden tercih etmek lazım hiç bilemedim

Evet A anneveoglusu canım 28ine gün verilmişti değil mi heyecan başladı mi senden önce doğurmak istemem :deli:
begonyas begonyas canım sen nasılsın.
Evet canım 28 Aralık oldu enson

Olmaz mı hemen cuma olsun istiyorum

Ben sana siramizi vermiyorum ki aaaaa bekle sirani şekerim :)) şaka bir yana rabbim güç versin sana ve birkaç hafta daha kuzuları taşı sağlıkla

Maşallah :nazar::anneadayı: Rabbim herkese nasip etsin sende hayırlısıyla kucağına al inşallah ..
Gerçekten cennet neden annelerin ayaklarının altında şimdi anladım 9 ay resmen bir serüven .. insan neler yaşıyor birde bizim gibi tedavi den gelenlere daha da uzun tabi..

Cicileri de çok güzel minnoşun:emir_bebek:
Hayırla sağlıkla giysin insallah:KK200:

Kendine ne aldın ? Lohusa pijama, emzirme sütyeni vs. diyorlar kaç beden tercih etmek lazım hiç bilemedim

Allah razı olsun canım hepimiz sağlıkla kucağımiza alalım vakti geldiğinde kuzuları
Kendime iki takım pijama aldım lohusa için biri penye biri kadife emzirme sütyeni aldım normalde 85-90 takarım 105 aldım süt dolacak diye dar olursa rahat edemem
Atlet külot el havlusu terlik tacimiz gecelik sabahlık kağıt havlu çorap aldım birde kendime

Tarak ruj ve göz kalemide valizde :))

Ebe spinal sonrasında ağrı baş ağrısı olabilir dedi bitter çikolata ve Nescafe sade olanindan valizde

X