2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aslında net bir bilgim yok ama transfer edilecek durumda olmasa embriyolar kaliteli değil der iptal ederlerdi muhtemelen.. Allah nasip edecekse herşey mümkün canım , kalite falan hiç önemli değil . Umarım herşey gönlünce olur

becidina ya arada giriyorum foruma bakıyorum. Senin mesajlarını özellikle takip ediyorum. Canım Allah yardımcın olsun ne zor süreçten geçiyorsun ama Allahım sana en güzel şekilde mükafatını verecektir bebişlerini sağlıkla kucağına alınca bunların hepsini unutacaksın inşallah canım. Dualarımdasın. Rabbim sana güç ve sabır versin

gecmis olsun arkadasim. Bana hep senin 30. Haftayi gececeksin gibi geliyor. Saglikla zamaninda gelirler insallah. Bi de sey duymustum badem sutu bebege baya kilo aldiriyormus abimin esi uygulamisti baya ise yaramisti denemekte fayda var diye dusunuyorum.

De mi sonuçta iptal ederlerdi çok teşekkür ederim canım cevap için

Sağol canım Allah razı olsun, inşallah biraz daha bekleyip 32 leri görsek raziyiz dr önce 28 e razı oldu. Rabbim korusun hepimizin evlatlarını hamile kalmak için bir dünya uğraş sonra bir de böyle bir gebelik geçirmek zor geliyor ama çok şükür canım. İkiz transferi olmasaydı keşke diyorum bazen belki böyle olmazdi diyorum sonra Rabbim kısmet edecekse her türlü ediyor diyorum. İnşallah Rabbim hepimize çektiği acıları unutturacak sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Sağol canım. İnşallah zamanında gelirler en azından biraz daha gelisirler içerde. Badem sütü hastanede nasıl kullanılır bilemedim badem yesek olur mu acaba. Midemde çok küçüldü çok az yiyebiliyirum eskisine göre.

ayni etkiyi yapar mi bilmiyorum canim cig badem de faydali sonucta nasil yiyebileceksen tabi

Canım bebislerin için gerekli gördü demek drun serkaj uygulaması sana yapilismiydi
Yok canım dikiş yapılmadı aniden başladı kısalma, zaten ikizlerde pek fayda etmiyor 12. Haftada serklaj yapılan ikiz bir arkadaş var benden neredeyse iki hafta geride benden daha önce rahim ağzı kısaldı dikise dayanmıştı bebekleri. Rahim taşımıyor bazılarında ilk kez bu haftalarda bir gebelik olunca kestirilemiyor bana iki Bebek ağır geldi taşımıyor rahim. İnşallah sağlıkla doğacak kadar buyurler

Merhabalar suan cok zor durumdayim.Ben tsh tedavisi goruyorum.cok yuksekti ilaclarla dengelendi.zar zor iki tane embriyo elde edildi.sali gunu transferim var.transferden once yine tsh kana bakildi ve sonuc 3.28 cikti.referans araligindayim suan.ama bir doktor bisey olmaz dio baska bi doktor degerinin ikilerde olmasi gerekiyor yoksa embriyo tutmaz dio.nolur bana yardim edin.benim napmam lazim.

2,5 civarında olmasını isterler ama tutunmasına direk engel olmaz ama düşüklere yol açabiliyor diye biliyorum. Senin seçimin sonuçta ikisi de dr. Bence de çok yüksek değil. Tek transfer olmani tavsiye ederim diğeri dondur şansın kalsın geride. Hem ikiz gebelik çok riskli yaşıyorum ondan biliyorum.

Cok ama cok tesekkur ederim cevabin ici

canım bnmde senın gıbıydı erteledıler hatta hanıle kaldm çok sukur tekrar testı yaptıkar 2,5 cıkto doktor endokrıne gonderdı sınırda ama dusuk olması lazm bından dedı ılacımn dozunu ayarladılar 1,76 oldu sındı her ay yıne gıtcem baktrcam rıske atma bnce

Senin transferini iptalmi ettiler.naptin

Benim 3,5 tu tsh ım çok problem değil dedi dr um ve transferim tuttu. Daha sonra euthrox ve jodid kullanmaya başladım 1,5 ay sonra tekrar test yaptık 3.2 çıktı. Sadece haftasonları dozu arttırdık. Ama bu dr um da çok bi problem olmadığını söylüyor.

Bu cok guzel bi haber benim icin.peki hamileliginde bi sikinti oldumu.kac doz kullaniyosun

Senin transferini iptalmi ettiler.naptin
bnm o zaman senın kı sınırlardaydı ama 2,5 ustuydu bır ay ertelendır bırde progestonum yuksektı doktorun bunun 2,5 altında olmasını ısterız demıstı. ılacımı yukselttıler transferde 2,5 altı dustu oyle transfer oldum hamıle kalnca çok sukur tekrar kan testlerı ıstedıler onda da troıt hormonlarına da baktılar 2,5 cıktı yıne endokrıne gonderdı hmıleyknde 2,5 altı olması gerekıomus ılacımı yıne ayarladılar en son 1,76 olmustu

Dün ilaçlara başladım ben. Gonal f ve merional var. Dışarda yaptırdık ilk sefer diye Bugün kendim yapacağım. Birini sağ tarafa diğerini sol tarafa yaptırdık. Bugün de tam tersi yapsak sorun olur mu ki?

Kuzum çok geçmiş olsun. Hamile kalana kadar bir stres sonrası bin stres Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşâAllah şakın stres olma herşey güzel olsun

Canım nasılsın kaç haftalık oldunuz bana Dr 16 kilo testi hiç onermedi Dr nifty yaptık 13. Haftada %99 sonuç doğru çıkıyormuş
Ultrasonda ense kalinligi ve burun oluşumu normal ise sorun çıkacağini dusunmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…