2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

En doğrusunu yapmışsın kalarak dr u dinle boşver evde ne yapacaksın hastanede en azından için rahat eder hemen müdahale edilir. Gelişimleri düzelir merak etme. Eşin kaşar peyniri ceviz muz getirsin sana bol bol ye. Senin az yediğini okudum sanki. Kendini zorlayacaksın artık ilaç niyetine.

Sıkıntı yapma canım biliyorsun bu testler çoğunlukla doğru sonuç vermiyor , riskli çıkıp sapasağlam doğan bebekler çoğunlukta.. ben sırf bu stresi yaşamamak için yaptirmadim . Allah sığın eminim sağlıkla dünyaya gelecek

Hangi doktor yapıyor canım kontrollerini, ben çok nadir bekliyorum. Hatta son zamanlarda saatinden önce oradaysam alıyorlar.
Gidince yüz yüze görüş tabi için rahatlar en azından, talep ettiğin takdirde de muhakkak bi belge verirler vermek zorundalar zaten.

Hepsinden öyle tiksindim ki zorla azıcık da olsa yemeye çalışıyorum her gün mutlaka muz yiyorum eşimde getirmiş. Ceviz ve kaşar da söylerim getirir. Faydalı yediğim sık sık bir balık vardi artık eşim ekmek arası yapar getirir onu da :) hastanede geçen sefer üç gün kaldım bir kilo verip çıktım. Ancak toparlamistim tekrar yattık.

Benimde 3 tane kaldı canım ama herhangi bir belge yok elimde. Hastanede hakkımızda bir sürü belge var kimligimizle de gidip işlem yaptirabiliriz bence.

ayse.s. gercekten amelıyattaydı belkıde mola vermek ıstedı ama 2 saat bekledık uzerıne bn resmlerı gordm dıyınce hemen aldı. gıdınce ıstıyeyım ya aklıma takıldı

ayse.s. gercekten amelıyattaydı belkıde mola vermek ıstedı ama 2 saat bekledık uzerıne bn resmlerı gordm dıyınce hemen aldı. gıdınce ıstıyeyım ya aklıma takıldı
Olabilir canım bilemedim şimdi Ben ilk zamanlar bikaç kere bekledim son zamanlar olmadı hiç. Ben ayşen hocaya gidiyorum. Sen arada kontrole mı gidiyosun doğumu da orada mı düşünüyosun nasip olursa.

Olabilir canım bilemedim şimdi Ben ilk zamanlar bikaç kere bekledim son zamanlar olmadı hiç. Ben ayşen hocaya gidiyorum. Sen arada kontrole mı gidiyosun doğumu da orada mı düşünüyosun nasip olursa.
bnm bastan beri kanama alanım bı oldu bı olmadı derken nerdeyse 15 gunde bı gıdıyorum. ama gıtmek ıstemıyorum artık cunku ılaclarıda bıraktm bı tek bagısıklık ıcın serum kaldı kullandıgım oda 6.aya kadar yapılcak dedıler . bıde pıhtılasma ıcın coraspınle ıgne oluodum ıgneyı bıraktm coraspın ıcıyorm o kadarx bana yakın ıyı bır doktor arıyorum bu aralar dogumu orda yapmam

Hastane ortamı stres seni etkilemiştir belki. Tamam artık yarından itibaren bol bol yiyorsun bebeklerin için. Balık çok iyi olur getirirse. Saolsun eşinde uğraşıyor adam Allah yardımcınız olsun. Ah elimden bir şey gelse keşke. Dua etmekten başka yapacak bir şey yok senden güzel haberler gelsin inşallah kuzum benim. Sabır sabır hepsi geçecek..

Sağol canım gerçekten ister istemez stres oluyo insan doktorumun tutumu da bi tuhaf oldu İnşâAllah sağlıklıdır bebeğim

Amniyosentez tek kesin sonuç veren test, baya riskli bir işlem ve onu tavsiye etmem. Zaten her sonuç kabulüm dersen hiç gerek yok. Biz kötü sonucu kabul edemeyeceğimiz için yaptırdık amniyosentezi. Ama nifty i yaptır bence. Nifty de bir oran verecek sana ama çok daha kesin. Sonucu daha net tahmin etmek kötü bişey değil. Sağlıklı olma ihtimalinin çok daha yüksek olduğunu görünce için çok rahatlar. Diğer seçeneğe hiç ihtimal vermiyorum ama Allah korusun hasta olsa nasıl bir ön hazırlık yapmak gerektiği de çok çok önemli canım... kızma bana olur mu, çocuğun Allahın izniyle sağlıklı olacak zaten ama insan her sonuca gene çocuğun geleceği için hazırlıklı olmalı.

Sağolsun Bebek gibi bakıyor elinden geldiğince amin inşallah hepimizin kuzum. Sen dua et bize yeter Rabbim hepimizi sağlıkla kavuştursun yavrularimiza. Geçecek

Yok canım neden kızayım olasılık bunlar yapacak bişey yok aldırma gibi birşey söz konusu bile olamaz. O yüzden ikiliyi hiç yaptırmadık varsayıcaz bebeğimin sağlıklı olduğunu düşünmek istiyorum eğer sonuç kötü olursa da onada alıştırırım kendimiyapacsk hiç bişey yok ama İnşâAllah korktuğumuz başımıza gelmez Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Kızlar sizler tecrübelisiniz pazartesi 5. Gün transferim var ama embriyolog gelişim geride dedi embriyoların 5. Gün olduğu halde embriyo 3. Gün kalitesinde kalmışsa transfer yapılır mı ve kalitesi çok iyi olmasa da acaba tutunabilir mi bana bu ikinci denemem korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…