2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

inşaallah güzel haberlerle gelirsin canım. benim de dün kontrolüm vardı. alttaki bebeğim için plasenta previa dedi doktor. daha önce de demişti ama zamanla yukarı çıkabilir demişti hala çıkmamış biraz endişelendim. sanırım kinalikadin kinalikadin 'ın da aynı durumu vardı. inşallah sorun olmadan atlatırız.
Geçmiş olsun canım, evet kınalıkadinda vardı bol bol istirahat veriyor doktoru.
Benim böyle bir durumum yok ama rahim ağzı kısalması var erken doğum riski.
İnşallah bir sorun olmaz sen de yorma hic kendini
Arkadaslar benim iki gundndur suren ishalim ne yaptiysam gecmedi ustune dun gecede kustum, doktorumada ulasamiom bunlar normal mi ki, ilk gun gecti sandim dun gece tekrar basladi ustelik kusmada dahil oldu, bilginiz var mi, transferde 7.gunum bu arada,halsizlik bulanti kusma cok kotuym
Acile başvur kadın doğumcu buna direk bir şey yapamaz zaten. Transfer ile ilgisi olmaz, tutunmasına da bir zararı olmaz. Ama aşırı su kaybın olabilir hastaneye git bir serum verirler, durumu mutlaka bildir transfer olduğunu. Düşük bir ihtimal ama kullandığın ilaçlardan biri yapmis olabilir ya da başka bir sebebi vardır kan idrar tahlili yaparlar. Buradaki kimse şundan oldu diyemez buna. İnşallah çabucak geçer.

Guzel haberlerini bekliyoruz çıkınca yaz oldu mu

Benim kuzu tam anlamı ile yerleşmiş kasilmalarim var 50cm 3569 Gr olmuş :nazar: maşallah Ömer'ime
Dr alttan muayene etti artık doğum her an başlayabilir hazirlikli ol eve git yat kalkma çocuk aşağıda dedi sezeryan gününü de 3 ocaktan 28 aralığa aldı bu çocuk 3 0cagi beklemez dedi
Maşallah cnm kuzuya. Çok az kalmış sağlıkla al kucağına insallah. Yeni yıla birlikte girmek istiyor oglusun :KK48:

Bi cevap verebilse soracamda, affedersinz ishal disi birsy bildiginiz yesil su ve beni cok korkutmaya basladi ustunede kusma olunca tedirgin olmamak elde degil
Çok geçmiş olsun. Dr una ulaşamadıysan yanına git mutlaka ya da acile. Dizanteri durumu olabilir mikrop kapmış olabilirsin. Ya da tam tersi basit bir durumdur ama erkenden önlem alınmalı. Kusma ishal var bekleme hiç

inşaallah güzel haberlerle gelirsin canım. benim de dün kontrolüm vardı. alttaki bebeğim için plasenta previa dedi doktor. daha önce de demişti ama zamanla yukarı çıkabilir demişti hala çıkmamış biraz endişelendim. sanırım kinalikadin kinalikadin 'ın da aynı durumu vardı. inşallah sorun olmadan atlatırız.
Senin daha erken canım yukarı çıkar inşallah plesenta. 20. Haftadan önce previa teşhisi konması yanlış. Henüz erken. Ayrıntılı usg de net belli olur. Bol bol dinlen ağır kaldırma bol su iç. Allah yardımcımız olsun inş

Benim kuzu tam anlamı ile yerleşmiş kasilmalarim var 50cm 3569 Gr olmuş :nazar: maşallah Ömer'ime
Dr alttan muayene etti artık doğum her an başlayabilir hazirlikli ol eve git yat kalkma çocuk aşağıda dedi sezeryan gününü de 3 ocaktan 28 aralığa aldı bu çocuk 3 0cagi beklemez dedi
Sağlıkla gelsin inşallah minik ömerin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

kinalikadin kinalikadin kuzum senin keyfin nasıl maşallah büyüttün çok şükür oğlanı maşallah size :nazar:
Annen hala yanında mi
İnşallah güzel günlerde doğum yapacaksın hiç bir sorun olmayacak kuzuyu sevip koklayacaksin. :KK200:
Canım canım arkadaşım saolasın Allah razı olsun. Bugünümüze şükür. Yata yata geçirdik bir şekilde. Şişim fena halde. Ağrılar uykusuzluk nefes darlığı ne ararsan var. Annem gitti. Evde yanlız takılıyorum zaman geçmiyor. İnşallah sağlıkla kucaklayalım bebeklerimizi. Gönülden dualarımdasın inşallah sende haftaları güzelce atlatır sağlıkla kucaklarsın minikleri:dua: bugün dr görecekti seni sonucunu yaz güzel haberler verirsin inşallah

Kızlar sol kasik ağrısı var bende hapsirinca filan afedersiniz çıkacak gibi agriyor sağ da birseb yok solda ilaclarin etkisi desem olamaz çünkü dondurulmuş embriyo transferi

Canım canım arkadaşım saolasın Allah razı olsun. Bugünümüze şükür. Yata yata geçirdik bir şekilde. Şişim fena halde. Ağrılar uykusuzluk nefes darlığı ne ararsan var. Annem gitti. Evde yanlız takılıyorum zaman geçmiyor. İnşallah sağlıkla kucaklayalım bebeklerimizi. Gönülden dualarımdasın inşallah sende haftaları güzelce atlatır sağlıkla kucaklarsın minikleri:dua: bugün dr görecekti seni sonucunu yaz güzel haberler verirsin inşallah
Yat kuzum yakında popomuz yer vermeyecek zaten, sağlıklı olsun da kuzular biz hallederiz hepimiz çok güçlüyüz ne zorluklar atlattık inşallah Rabbim bize evlatlarımızı sağlıkla bagislayacak. Sende benim dualarimdasin hepimiz için dualarim Rabbim yardimcimiz olsun inşallah kuzum.
Haber ederim canım geç saat görüyor genelde benim dr bir saat sonra hastanede olurum bakalım inşallah güzel şeyler duyarim :dua:

İnanamıyorum yaaa transferin 4. Günü ve ben çok ağır şekilde grip oldum ve boğazım intihaplandi birşey olurmu ki aceba:KK43:((
Tedavi süresince öksürük ile ugrasmistim üstelik yaz günü, ağzımda da aft denen yaralardan çıkmıştı 1 ay geçmedi. Birseycik olmadı Allah nasip ederse o bebek sana tutunacak hiç korkma canım. C vitamini al bol bol, tavuk suyuna sarımsaklı çorba yap iç şifa olsun

Tedavi süresince öksürük ile ugrasmistim üstelik yaz günü, ağzımda da aft denen yaralardan çıkmıştı 1 ay geçmedi. Birseycik olmadı Allah nasip ederse o bebek sana tutunacak hiç korkma canım. C vitamini al bol bol, tavuk suyuna sarımsaklı çorba yap iç şifa olsun
Ayy inşallah canım ya hapsirinca sol kassigim patlayacak gibi ağrıyor korkuyorum ya tutuysa birşey olursa diye

Yat kuzum yakında popomuz yer vermeyecek zaten, sağlıklı olsun da kuzular biz hallederiz hepimiz çok güçlüyüz ne zorluklar atlattık inşallah Rabbim bize evlatlarımızı sağlıkla bagislayacak. Sende benim dualarimdasin hepimiz için dualarim Rabbim yardimcimiz olsun inşallah kuzum.
Haber ederim canım geç saat görüyor genelde benim dr bir saat sonra hastanede olurum bakalım inşallah güzel şeyler duyarim :dua:
Hadi inşallah mutluluktan güle oynaya evinize gelirsiniz:KK200:

Sabaha kadar hiç uyumadım :KK43: insan sağlığının değerini kaybedince anliyormuş bunu anladım.. çok şiddetli baş ağrısı ve kusma vardı , en son sabah yedi de yatağa geri girdim . Şimdi bas ağrısı geçmiş ama kafam uyuşmuş sanki Allah'ım kimseye hastalık vermesin ama gebelere hiç vermesin inşallah ilaç kullanamamak çok kotu

Sabaha kadar hiç uyumadım :KK43: insan sağlığının değerini kaybedince anliyormuş bunu anladım.. çok şiddetli baş ağrısı ve kusma vardı , en son sabah yedi de yatağa geri girdim . Şimdi bas ağrısı geçmiş ama kafam uyuşmuş sanki Allah'ım kimseye hastalık vermesin ama gebelere hiç vermesin inşallah ilaç kullanamamak çok kotu
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin evet hamile iken hasta olmak sıkıntı.

Senin daha erken canım yukarı çıkar inşallah plesenta. 20. Haftadan önce previa teşhisi konması yanlış. Henüz erken. Ayrıntılı usg de net belli olur. Bol bol dinlen ağır kaldırma bol su iç. Allah yardımcımız olsun inş
inşallah canım perinatalog öle deyince endişelendim ben de. bebeklerin diğeri yukarda diğeri inşallah yer bulur yukarı çıkar gibi bi cümle de kurunca korktum. rabbim sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

çok geçmiş olsun acil şifalar inşallah..

Hadi hayırlı olsun, yeni yıl hediyesi gibi oldu oğluşun maşallah :KK200::nazar::nazar::nazar:

Çok geçmiş olsun canım, gribal bir durum mu acaba?

X