2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben çörek otu kullandım. sabahları aç karına balla karıştırıp bir tatlı kaşığı çok çiğneyerek yuttum. Bu yumurtaların kalitesini arttırıyor. Fakat bağışıklığı da kuvvetlendirdiği için, Opu da bırakıyorsun ki, transferde vücudun bağışıklığını yüksek tutup embriyoları red etmesini desteklemesin.... Opudan sonra bol ananas ve kabak çekirdeği yedim. Hayırlı olsun inşallah pozitif sonucu alırsın canım.

Saol canım bilgilendirdiğin için
İnş 4 yılın sonunda 1 kere dahi göremediğim o pozitifi görürüm

Merhaba Canımlarr
Bugün 2. Tüp bebek tedavime başladım
Hakan yaralıya gidiyorum
Genel olarak memnunum
Muayenede sol tarafımın daha iyi olduğunu söyledi
Gonal f başlıyorum Bugün
Pazartesi tekrar kontrol olucak
Rabbim inş bu kez nasip eder sağlıkla
Burda daha tecrübeli arkadaşlar var
Tedavi süresince kasmak istemiyorum kendimi ama ne yiyip içiyim. Özellikle şunu yiyin dediğiniz besinler var mı yumurtaları daha da çoğaltıp kaliteli hale getirebilecek tarzda
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Beni de dualarınıza katın
Allah hayırlı etsin inşallah gebelik haberini de okuruz.. ilk sayfaya bak kinalikadin tavsiyeleri var faydalı olacaktır

Kızlar ne yesem davul gibi şişiyorum sanki :oha: midem çok fena yanıyor cayır cayır :KK43: gaviskon da olmasa naparim bilmem o da bi süre rahatlatiyor sonra yine aynı. Aslında çok da yemiyorum ama sanırım bebek mideye baskı yapıyor. Bu arada toplam 11 kılo almışım :olamaz: inş 14 le kapatabilirim. Hayirlisiyla kucagimiza alsaydik son zamanlar geçmiyor sanki.

Canım inş yıllardır hayalini kurduğumuz pozitifi görürsün
Canı gönülden diliyorum
Bende gonalf 900 pazartesiye kadar
Pazartesi cetrotide yle kontrole gitcem
Herkesin tedavi sekli farkliymis, benimki ilk hafta cetrotide, diger hafta gonalf450 ve cetrotideyi ayni anda kullandim

İnanamıyorum yaaa transferin 4. Günü ve ben çok ağır şekilde grip oldum ve boğazım intihaplandi birşey olurmu ki aceba:KK43:((
bişey olmaz inşallah endişelenme bol bol c vitamini meyveler ye kivi portakal greyfurt ananas ve mümkün olduğunca dinlen. ılık ballı su iç inşallah en kısa zamanda gecer hayırlı sonuçlar alırsın.

Hayırlı cumalar, bugün benimde kontrol var inşallah her şey yolunda gider.
A anneveoglusu canım senin kontrol nasıl geçti yazdın ben mi kaçırdım.
Guzel haberlerini bekliyoruz çıkınca yaz oldu mu

Benim kuzu tam anlamı ile yerleşmiş kasilmalarim var 50cm 3569 Gr olmuş :nazar: maşallah Ömer'ime
Dr alttan muayene etti artık doğum her an başlayabilir hazirlikli ol eve git yat kalkma çocuk aşağıda dedi sezeryan gününü de 3 ocaktan 28 aralığa aldı bu çocuk 3 0cagi beklemez dedi

Guzel haberlerini bekliyoruz çıkınca yaz oldu mu

Benim kuzu tam anlamı ile yerleşmiş kasilmalarim var 50cm 3569 Gr olmuş :nazar: maşallah Ömer'ime
Dr alttan muayene etti artık doğum her an başlayabilir hazirlikli ol eve git yat kalkma çocuk aşağıda dedi sezeryan gününü de 3 ocaktan 28 aralığa aldı bu çocuk 3 0cagi beklemez dedi
Oyyy kuzum benim yeni yıla annesinin kucağında gitmek istiyor. Maşallah çok iyi boyu kilosu inşallah öyle dediği gibi olur.
Bir hafta kaldı kavuşmaya çok heyecanlı

Hayırlı cumalar, bugün benimde kontrol var inşallah her şey yolunda gider.
A anneveoglusu canım senin kontrol nasıl geçti yazdın ben mi kaçırdım.
inşaallah güzel haberlerle gelirsin canım. benim de dün kontrolüm vardı. alttaki bebeğim için plasenta previa dedi doktor. daha önce de demişti ama zamanla yukarı çıkabilir demişti hala çıkmamış biraz endişelendim. sanırım kinalikadin kinalikadin 'ın da aynı durumu vardı. inşallah sorun olmadan atlatırız.

Arkadaslar benim iki gundndur suren ishalim ne yaptiysam gecmedi ustune dun gecede kustum, doktorumada ulasamiom bunlar normal mi ki, ilk gun gecti sandim dun gece tekrar basladi ustelik kusmada dahil oldu, bilginiz var mi, transferde 7.gunum bu arada,halsizlik bulanti kusma cok kotuym

Arkadaslar benim iki gundndur suren ishalim ne yaptiysam gecmedi ustune dun gecede kustum, doktorumada ulasamiom bunlar normal mi ki, ilk gun gecti sandim dun gece tekrar basladi ustelik kusmada dahil oldu, bilginiz var mi, transferde 7.gunum bu arada,halsizlik bulanti kusma cok kotuym
Canım mikrobik olmasın geçmiş olsun Dr a sor ona göre ilaç içersin belki

X