2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çok teşekkür ederim canım benim rabbim tüm hamile arkadaşlarıma içinde de bana sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almak nasip etsin. 5. Gün embriyosuydu canım benim.
Benimkide 5.gun embiriyosu sana hiç olur muydu sanki hic anne olamayacakmisin gibi sanki tutmayacakmis gibi kusuru bakma kafanı sisiyorim ama

Canim senin kacinci gun embriyosuydu, ve hamile oldugunu hissettin mi belirti falan var miydi, benim 6 gun oldu dikkat cekici bir belirti olmadi, ishal oldum bugun o da beni tedirgin etti sadece
cnm 4 gun embriyosuydu benim arada sag kasigim hafif sizliyodu zaten ben transferin 5 gunu hayalet cizgi gormustum testte 10 gune kadar tekrarladim hep koyulasana kadar ama sana tavsiyem test gununu bekle yoksa cok sitrese girersin

Benimkide 5.gun embiriyosu sana hiç olur muydu sanki hic anne olamayacakmisin gibi sanki tutmayacakmis gibi kusuru bakma kafanı sisiyorim ama
Ben hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadım canım Allahın izniyle bi gün olacağına inandım ve maddi manevi gücümün yettiği yere kadar devam edecektim. Arada karamsar olduğum zamanlar tabiki olmuştur ama baktım ki bu beni daha çok yıpratıyor. Bu dönemde en önemlisi moral çünkü sende karamsarlığa kapılma lütfen. Benim bundan önce 2 doğal yolla 2 tüp bebekle düşüğüm var. Vakti saati bu zamanaymış rabbim bu günlerimize yazmış demek ki. İçimde kızımın hareketlerini hissetiğim halde bile tam anlamıyla hamile olduğuma bile inanamıyorum.

Ben hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadım canım Allahın izniyle bi gün olacağına inandım ve maddi manevi gücümün yettiği yere kadar devam edecektim. Arada karamsar olduğum zamanlar tabiki olmuştur ama baktım ki bu beni daha çok yıpratıyor. Bu dönemde en önemlisi moral çünkü sende karamsarlığa kapılma lütfen. Benim bundan önce 2 doğal yolla 2 tüp bebekle düşüğüm var. Vakti saati bu zamanaymış rabbim bu günlerimize yazmış demek ki. İçimde kızımın hareketlerini hissetiğim halde bile tam anlamıyla hamile olduğuma bile inanamıyorum.
Bende kapilmiyorum aslında ümitsizliğe bir gün olacak diyorum ama bazen hayalmis gibi geliyor ornegin şimdi yatıyorum transfer oldum bi taraftan alacagim o güzel haberleri diyorum bir yanım sanki o cizigiy goremeyeceksin diyor bilmiyorum bakalım hayırlısı

Bende kapilmiyorum aslında ümitsizliğe bir gün olacak diyorum ama bazen hayalmis gibi geliyor ornegin şimdi yatıyorum transfer oldum bi taraftan alacagim o güzel haberleri diyorum bir yanım sanki o cizigiy goremeyeceksin diyor bilmiyorum bakalım hayırlısı
Bende ayni senin durumundayim, transfer oldugumu bile unuttugum an oluyo

Çok normal canım bu süreçte gel gitler yaşaman. Umarım pozitifi görür güzel haberlerini paylaşırsın buradan bizlere de.

Allah yardımcın olsun canım, bebekler büyüdükçe baskı artıyor tabi mideye ve diğer organlara. Ben yatamayinca eşim uyudugunda sinir oluyorum sana da oluyor mu:KK51:
Kızlar geçen her gün bir önceki haftayı aratıyor gibi. Ayaklar davul oluyor benim sabah, eller de biraz şişiyor bileklerim ağrıyor. Uyurken huzursuz bacak oluyor o olmasa sıcak basıyor. Uyuyabilirsem, yatakta her dönüşte uyanıyorum, altta kalan bacağım 1 saate felç, bacakları kaldırıp dönene kadar karına sancı giriyor, (ilk hissettiğimde çok panik olmuştum ama o zaman sancı mancı değilmiş :) ) Uyku zaten açılıyor, kız sürekli zıplıyor, koca da yanda horluyor. Yemek yiyince nefes alamıyorum bazen, kızın kafası hala yukarıda, midem bulanıyor sıklıkla. Ama gene de çok güzel :KK200::anne:

Kızlar geçen her gün bir önceki haftayı aratıyor gibi. Ayaklar davul oluyor benim sabah, eller de biraz şişiyor bileklerim ağrıyor. Uyurken huzursuz bacak oluyor o olmasa sıcak basıyor. Uyuyabilirsem, yatakta her dönüşte uyanıyorum, altta kalan bacağım 1 saate felç, bacakları kaldırıp dönene kadar karına sancı giriyor, (ilk hissettiğimde çok panik olmuştum ama o zaman sancı mancı değilmiş :) ) Uyku zaten açılıyor, kız sürekli zıplıyor, koca da yanda horluyor. Yemek yiyince nefes alamıyorum bazen, kızın kafası hala yukarıda, midem bulanıyor sıklıkla. Ama gene de çok güzel :KK200::anne:
Aaa benimde altta kalan bacak uyuşuyor , bende neden oluyor diyorum. Birde benim kocada horluyor :bicak: hemen dürtüyorum susuyor , iki dk sonra tekrar başlıyor :KK48:

Aaa benimde altta kalan bacak uyuşuyor , bende neden oluyor diyorum. Birde benim kocada horluyor :bicak: hemen dürtüyorum susuyor , iki dk sonra tekrar başlıyor :KK48:

He ya en çok ona gıcığım şu aralar. Yan döndürüyorum, tam susuyor 1 dk sonra gene kendini sırt üstü atıyor puf da puf. Bi gece videoya çektim, sabah seyrettirdim. Ay ne çirkinim öyle kapat kapat dedi. Uyuyamazsan kov beni dedi ama kıyamıyorum da. :KK48:

Bir de sabahları yataktan kalkınca veya uzun süre oturup kalkınca çatı acısından sünnet olmuş gibi yürüyebiliyorum. :KK45:
Evet bende geçen gün epey oturdum kalkınca belim bükük kaldı :) babam bizdeydi niye öyle yürüdü diye anneme sormuş :olamaz: o da beli ağrıyor sen ne yapıcan boşver demiş .. şimdi uzun süre sabit kalmiyorum sağa sola hareket halindeyim

Merhaba Canımlarr
Bugün 2. Tüp bebek tedavime başladım
Hakan yaralıya gidiyorum
Genel olarak memnunum
Muayenede sol tarafımın daha iyi olduğunu söyledi
Gonal f başlıyorum Bugün
Pazartesi tekrar kontrol olucak
Rabbim inş bu kez nasip eder sağlıkla
Burda daha tecrübeli arkadaşlar var
Tedavi süresince kasmak istemiyorum kendimi ama ne yiyip içiyim. Özellikle şunu yiyin dediğiniz besinler var mı yumurtaları daha da çoğaltıp kaliteli hale getirebilecek tarzda
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Beni de dualarınıza katın

Merhaba Canımlarr
Hakan yaralıya gidiyorum
Genel olarak memnunum
Gonal f başlıyorum Bugün
Tedavi süresince kasmak istemiyorum kendimi ama ne yiyip içiyim. Özellikle şunu yiyin dediğiniz besinler var mı yumurtaları daha da çoğaltıp kaliteli hale getirebilecek tarzda
Valla canım normal hayatimda ne yiyip iciyorsam onu yedim içtim 23 yumurta toplandı en düşük dozda birde

Merhaba Canımlarr
Hakan yaralıya gidiyorum
Genel olarak memnunum
Gonal f başlıyorum Bugün

Ben çörek otu kullandım. sabahları aç karına balla karıştırıp bir tatlı kaşığı çok çiğneyerek yuttum. Bu yumurtaların kalitesini arttırıyor. Fakat bağışıklığı da kuvvetlendirdiği için, Opu da bırakıyorsun ki, transferde vücudun bağışıklığını yüksek tutup embriyoları red etmesini desteklemesin.... Opudan sonra bol ananas ve kabak çekirdeği yedim. Hayırlı olsun inşallah pozitif sonucu alırsın canım.

X