2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Şuan zaman geçmez gibi gelir ama hepsi geçiyor cnm yeterki sağlık olsun. Bnde transfer için beklemistim rahim filmi çektirdim ve dinlendirme yöntemi uygulandı . Çok şükür sonuç güzel oldu. Tsk ederim Aminn inşallah Rabbim sana ve tüm bekleyen arkadaslarada bu güzel duyguyu nasip etsin. Sinemis25

Canım herşey insanoğlu için var, imtihan dünyası bizlerde bu dertle sınandık. Bak hepimiz aynı yoldan geçtik. Allah dağına göre kar yağdırırmis sana kaldıramayacağın yük yüklemez
Şu an hassas sin adet olamadigin için de stresin var normal böyle düşünmen ama hepsi geçecek. Burada 8.denemede hamile kalanı okudum. Sen kaç kere denedin bilmiyorum ama yılmak yok inşallah kucağın dolacak . Dua edeceğim senin ve tüm arkadaşlarım için

Canım sağol ayrıntılı bilgilendiriyorsun bizi Allah razı olsun .
Ağrıya alışkınım ilk adetimden beri sancılı geçer. Yatak döşek yatarım tansiyonum düşer , kusarim, 3-4 ağrı kesici içerim yinede ağrıdan ağlarım .böyle geçti yani adet sancısından farkı yoksa bana vız gelir.

Bende dogumdan sonra hemen toparlanmak için normale daha sıcak bakiyorum. Hoş herkesin hikayesi de farklı oluyor Allah ne gösterecek bakalım yaşayıp göreceğiz artık

Allah yar ve yardımcınız olsun. Hep söylüyorum imkan varsa umut her zaman vardır. Seninde kucağın dolacak birgün arkadaşım. Neler hissettiğini hepimiz anlıyoruz içimizde kimisi daha zor ve uzun yaşadı ..
Madem yeni bir tedaviye baslayacaksin bu süreçte ruhunu arindir, kafanı bosaltmaya çalış . Ben Meryem suresi okumuştum 41 tane Arapçan varsa tavsiye ederim.
İnşallah gebelik haberini de okuruz

testin fiyati ne kadarmis canim biliyormusun

Çikolata kistinizmi vardı

Sag ol canım Malatya'da başlıyorum senin de az kaldı inşallah pozitif olacak sonucun :)
Canım benim moralim biraz bozuk heralde tutmadı transferin 5.günü bugün en ufak bir değişiklik belirti falan yok.. O kadar umutluydum ki.. Herşey güzeldi embriyom 5AA idi. Ama olmayınca olmuyor demek ki.. Umarım sen bu sefer kavuşursun yavruna

Amin canım inşallah ama sen böyle yaparsan olmaz ki ama daha cok erken çok kişi okudummburdahiç belirtisi olmadan hamile olduğunu yazan evde sıkıldığındn kötü düşünüyorsun sen daha hiçbir şey yok ortada inşallah hayırlısı olsun

Bilmiyorum canım inşallah dediğin gibi olur . Sen Malatya da hangi merkez de başlıyorsun yumurtaların toplanması daha değil mi

Çikolata kistinizmi vardı
Ben evlenmeden birkaç ay önce doktora gittim tesadüfen sol overda 4 cm ve 1 cm olmak üzere iki tane çikolata kistim olduğunu öğrendim. Sonra tabi evlendim kaç doktor kaç hastane değiştim hep çikolata kisti dediler. En son şu an ki doktorum dermoit kist dedi. İlaci tedavisi yok ameliyat dışında onu da önermedi tabi. O aşamada bir de rahimde polip varmış çok kanamam oldu kürtaj oldum. Sol tupum tikaliymis onu öğrendim vs.

Bütün bunlara rağmen sağ yumurtaliklarim temiz diye doğal gebe kalırsın dediler. Ama eşimin değerlerinden dolayı tüp bebek yaptik

5.gunu çok erken belirti olması için .. umutsuz olma lütfen. Benim 5.gun tek hissettiğim adet sancısı ydi

Bilmiyorum ki. İlaçların etkisidir diye belirti olarak bile göremiyorum. Oldukça ağır hareket etme ıhtıyacı hissediyorum İdrara sıkışıkken karnım çok ağrıyor. Az bir şey kasık ağrısı oldu. Gibi basit şeyler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…