2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Yaa sen doğum yaptın mıı :))) çook sevindim, hayırlı ugurlu olsun :)) güzel günleriniz olsun ailecek. Ne güzel kokuyodur o şimdi
Evet yaptim canim cok sukur . Darisi basiniza insallah rabbimnsaglikla kavustursun kucaklariniza alin . Kokluyorum bol bol rabbim herkese basip etsin

Oyyy onun bıyığını severim yaa. İçip içip büyüsün emi...

canım hayırlı olsuuunnnn Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin bundan sonrası kolay hamilelik olsun inşaallahh

Canim gebeligin cok guzel ilerleiyir masallah rabbim saglikla kavustursun. Bunun kararini sen ver. Kendi aci esigini en iyi sen bilirsin az cok . Agrilar oluyor dogum oncesi. Hic acisiz agrisiz oluyir desem yalan olur. B3n kendi icimde yasarim hep hasta oluo mizmizlanmam mesala. Agrim var deyip bagirmam. Bunlar cok avantaj sagladi enerji acisindan. Normal dogumu sen ilerletiyorsun. Sen yapiyorsun. Agri varken acayip bir ikinma hissi oluyor o zaman ikinip sureci uzatmadan bebege uardim etmek gerek. Yanindaki ebe yada dr. Sadece durum kontrolu yapip seni yonlendiriyor. Suan o ani hatirlayinca hic yasanmamis gibi hissediyorum. Yeniden dogmus giviyim cok sukur hic agrim yok dogum sonrasi kendim kalktim yurudum bebek kucagimda yatir kaldir . Asla vazgecmeyeceksen hic dusunme derim . Ama anlikta olsa karamsarliga kapilmak olumsuz etkiliyor dusunsene aslinda butun memeliler bunu yapacak guc ve bedene sahip .sen neden yapamayasinki. Ama dedigim gibi pes etmek yok. Sen guclu olacaksinki o bebeksaglikla sikintisiz dogsun.hep onu kucaginda hissedip kokusunu dusununce normal dogumda neymis en alasini yaoarim diyor insan)

Oyyy onun bıyığını severim yaa. İçip içip büyüsün emi...
Amin canim insallah butun bebisler guzelce saglikla buyusun. Cok masumlarbakmaya kiyamiyor dokunamiyirsun. Bugun kontrolumuz vardi bebis iyi masallah topuk kanida alindi. Cok agladi gozlerinden yaslar akti. Ama atlattik sukur.

Çok yogun ve direk insanın yuzune soyluyir aslında bı inceki doktorumda zor bir hastasin dedi umutlandirmamak icin olabilir bilmiyorum ama çok titiz çalışıyor hemen tüp bebek demedi . inşallah güzel sonuçlar alırız

Kızlar merhaba
Hep gizli gizli okudum yazdıklarınızı
Ben de 4 yıllık evliyim ama 3 yıldır malesef hiç bit şekilde hamile kalamadım
2 aşılama 1 tüp yapıldı
Onlardan da sonuç alamadık
Ve malesef tanımız sebepsiz infertilite
En zor hasta grubu sebebi YÖK tedavisi YÖK
Kafana takıyorsun diyorlar 3 senenin her ayı mı kafama takıp stres yaptım diyorum kendi kendime
Denemediğim şey kalmadı
Tabiki vakti zamanı var allahım bilir
Ama insan bi süreden sonra hayattan soğuyor
Her girdiğim ortam çocuklu ve hamile insanlarla dolu
İster istemez konu hep çocuğa geliyor
Çok canım sıkılıyor
Her gün hamilelik haberi verdiğimi herkesin nasıl sevineceğini ne kadar mutlu olacağını hayal ediyorum
Ay sonu 2. Tüpe başlayacağım inşallah
Sizden ricam beni de dualarınıza katın olur mu

Her şeyin bir nedeni var bunu çok iyi anladım artık.Fiziksel ve zihinsel olarak evde olmak bu tedavim için daha iyi olacak.İşe yetişicem diye stres kötü ediyor ınsanı.Cem hocayı cok sevdım cok guleryuzlu halden anlayan bırıne benzıyor inşallah tedavı suresınde de bu sekılde devam eder. Ona gideyım diye de diğer doktorlar gibi % 50-60 olur gıbı bıseyde demedi.İşimiz zor deneyeceğiz hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.Sende sağlıklı bır sekılde kucagına alırsın ınsallah cnm benımaklına gelırse bana da dua et olur mu

Fani dünya işte ne diyeceksin ki.4 sene çalış sankı cuzzamlısın gıbı senı ısten cıkarsınlar.Allaha havale ettım.Rabbım emeklerımızın karsışıgını versın de baska bırsey ıstemıyorum.İnşallsh ven de gırerım sıraya

Aklıma gelirse mi ben liste yaptım kuzum buradaki çoğu arkadaşa ismiyle ve nickiyle ayrı ayrı dua ediyorum sende her gün dualarımdasın inan. Allahım inşallah güzel gönlüne göre versin. Sıkıntıların bitsin sağlıkla anneliği yaşa inşallah

Canım benım ya allah razı olsunBulasık yıkarken yemek yaparken sureklı dua edıyorum bende Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın dıye ınsallah kabul eder. kendımden cok esıme sevınıcem artık hergun aglıyor nerdeyse uzuntuden Rabbım bılıyor ya bı verse ılac gıbı gelecek o bebek bıze hem de ne ılac bayram havası olacak.Hakkımızda hayırlısı

Kokla yerime o pasayi adı ne oldu canım

Gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin inşallah

Ayy sen dogurdun muu Hayırlı olsun canım benım yaa zaman nasıl gecıyor.Rabbım bana da nasıp eder ınsallah Tatlı agrılar hepsı sonu cok guzel cunku

Hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…