2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hadi hayırlısı olsun canım benım seninde hakkında

begonyas tesekkurler iyi dileklerin icin ama yoruldum sanirim hic gucum kalmadi artik degil cocuk yapmak elimi kolumu kaldirmaya halim kalmadi yasama sevincim bitti suan agliyorum regl olamadim gerginim hamilr degilim ve ben artik dra gitmekten cok yoruldum

analadım cnm hakkında hayırlısı olsun ... ne güzel sağlam ebriyon gelmiş. bu çok güzel ..

Canım son 1 ay ya. Gercekten inanılmaz mutluyum senin için. Sağ salim kucağına al inşallah
Çok teşekkür ederim canım rabbim hayırlısı ile sanada nasip etsin inşallah
Bu gün Dr kontrolum vardı 2-4 ocak arasi sezeryanla doğum olacak Allah'ın izniyle

Kizlar bu topige gebeyim diye yazmak ta varmis. Rabbime binlerce kez sukurler olsun. Inancimi asla yitirmemistim zaten. Mucizemin yaraticilari once rabbim sonra canim doktorum aygul hocam. 9.gun degerim 175 kizlar. Cumartesi tekrar kan vermemi istediler. Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin butun gebe arkadaslarimla beraber banada ins

Dualarımız kabul oldu çok şükür sende hamile kaldın çok sevindim canım benim

Hayirli olsun darisu bize

İnşallah bende çikolata kisti var bu yuzden de amh düşük 1.07 Hulusi hica da pek parlak degil dedi korktum alkali diyeti verdi ve vitamin ama kısa protokol olacak dedi nasıl oluyir bilmiyorum

Pek parlak değil deyip daha baştan moral bozmak, moralin sonucu bu kadar etkilediği bir tedavide, 1-0 yenik başlamak oluyor. Yada bu DR lar negatf sonuç alınırsa hastadan tepki almamak uğruna mı moral bozuyorlar, hiç hoşlannmıyorum böyle söylemlerden. Benim AMH ım 0,47 di canım 2 embriyo, 1 embriyo, 3 embriyo olan 3. denememde hamile kaldım çok şükür.

Simdi oglumla sizlere yaziyoruz onu emzirirken diyorum ki bak oglum hamis teyzoslar suram agriyor burama bicak saplanir gibi agri oldu kasigimda sanci var saga donemiyorum yuz ustu yatmayi ozledim sola yatmaktan sikildim offf sicak suyu ozledim diye tatli tatli soyleniyorlar
Oglusum da guluyor biyik alti anne teyzoslarin iyi gunleri bebekler bir kucaklarina gelsin bakalim o zaman konusalim diyor

Kızlar dondurulmuş emriyom var tiransfer için gittim adetime 8 gün var kistin olduğu için bu ay tiransfer yapamam dedi bir dahaki aya kaldi sizce soğan kürü yapiyim mı
merhaba canım bende de kist vardı soğan kürü yaptım ama bende etki etmedi ben tedaviden önce yapmıstım. tedavi için muayne olduğumda doktorum (bülent tıraş) bana kisti eritmek için beklemeyelim aspirasyon yapıp içini boşaltalım dedi 5-6 dk bişey sürdü ayık oluyorsun hiç acı da hissetmedim öyle benimkinin içi boşaltılmıstı hatta bana gösterdiler bak içindeki su diye. herkesin yoğurt yiğişi farklı ama bi sor istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…