2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bağışıklığımı ölçecekler normal olmayan bir değer çıkarsa serum alacakmışım detayları öğrendikçe paylaşırım
Cnm serumu bende kullandim ama test yapilmadn doktor tste gerek gormedi cnku srumun sana bir zarari yok dedi yararida olmadi ztn insallah sana fayda saglar ama test gereksiz geldi doktorlarda biri baska koniuyor biri bambaska hkkimizda hayirlisi olur insallah.

Ben evlenmeden birkaç ay önce doktora gittim tesadüfen sol overda 4 cm ve 1 cm olmak üzere iki tane çikolata kistim olduğunu öğrendim. Sonra tabi evlendim kaç doktor kaç hastane değiştim hep çikolata kisti dediler. En son şu an ki doktorum dermoit kist dedi. İlaci tedavisi yok ameliyat dışında onu da önermedi tabi. O aşamada bir de rahimde polip varmış çok kanamam oldu kürtaj oldum. Sol tupum tikaliymis onu öğrendim vs.

Bütün bunlara rağmen sağ yumurtaliklarim temiz diye doğal gebe kalırsın dediler. Ama eşimin değerlerinden dolayı tüp bebek yaptik
Bana da hep cikolata kisti dediler bı tane 3 cm hep doğal yollarla hamile kalirsjn dediler hsg cekildim tüpler acik denildi ama yine kalamadjm esimde sorun yoktu tüp bebeğe basladik ocakta kontrol e gidicem tekrar subatta transfer olacak inşallah .. amh kaçti yumurta rezervini düşürüyor cikolata kisti

Ayy sen dogurdun muu❤️❤️ Hayırlı olsun canım benım yaa zaman nasıl gecıyor.Rabbım bana da nasıp eder ınsallah❤️ Tatlı agrılar hepsı sonu cok guzel cunku❤️
Evet canim dogum oldu cok sukur insallah rabbim sanada nasip etsin. Takipteyim seni. Cok sabrettin mukafatini bu seefeeer rabbim nasip etsin size

Canım sağol ayrıntılı bilgilendiriyorsun bizi Allah razı olsun .
Ağrıya alışkınım ilk adetimden beri sancılı geçer. Yatak döşek yatarım tansiyonum düşer , kusarim, 3-4 ağrı kesici içerim yinede ağrıdan ağlarım .böyle geçti yani adet sancısından farkı yoksa bana vız gelir.

Bende dogumdan sonra hemen toparlanmak için normale daha sıcak bakiyorum. Hoş herkesin hikayesi de farklı oluyor Allah ne gösterecek bakalım yaşayıp göreceğiz artık
Insallah en kolayini gosterir herbirinize. Dr.um kimsenin dogum hikayesi kimseye benzemez derdi hep
Aynende oyle oluyor. Yani tam adet agrisi gibide diyemem. Kuyruk sokumu ve belden geldi benim agrilar bugune kadar yasamadigim bir agri cesitiydi . Ama gucu kisiye gore degisir tabiki.. inanc cok onemli.
Buarada 83 ile doguma girdim bugun tartildim 73 ciktim sok oldum ne ara gitti bugun 1 hafta oldu dogum yapali.14 kg daha var :))))

Cnm serumu bende kullandim ama test yapilmadn doktor tste gerek gormedi cnku srumun sana bir zarari yok dedi yararida olmadi ztn insallah sana fayda saglar ama test gereksiz geldi doktorlarda biri baska koniuyor biri bambaska hkkimizda hayirlisi olur insallah.

Canım benim genetikte de sorun çıkmadı ya neden olmuyor tespit etmeye çalışıyorlar ama birşey çıkmayacak bence de. Aylarım boşa gidiyor test yaptıra yaptıra. Hepimiz için hayırlısı olsun :KK200:

A anneveoglusu ismi barlas utku canim bebisimizin :KK200:
Bugun sabah gobegide dustu :KK200: gozumuzde kucucuk ama buyuyor masallah minik adam :nazar:

Hayırlı olsun canım göbiş :) Henüz yıkamadın di mi o zaman? Bi de şu yan yatırma veya sırt üzeri yatırma konusunda çok tartışma okuyorum, yan mı yatırıyorsun? Bir de korse ne tavsiye edersin?

Canım benim genetikte de sorun çıkmadı ya neden olmuyor tespit etmeye çalışıyorlar ama birşey çıkmayacak bence de. Aylarım boşa gidiyor test yaptıra yaptıra. Hepimiz için hayırlısı olsun :KK200:
Insallqh cnm Allah cuma gunu hatrina hepimze hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah sabir edicez yapcak bsey yok.

Bana da hep cikolata kisti dediler bı tane 3 cm hep doğal yollarla hamile kalirsjn dediler hsg cekildim tüpler acik denildi ama yine kalamadjm esimde sorun yoktu tüp bebeğe basladik ocakta kontrol e gidicem tekrar subatta transfer olacak inşallah .. amh kaçti yumurta rezervini düşürüyor cikolata kisti
Amh yı hatırlayamadım ama 7 yumurtam toplandı benim . Sol da kist olduğu için sagdakiler gelişti . Zaten ortalama 8 yumurta beklentisi vardı doktorumun istediğimiz sayı bu demişti.
Eşimin değerleri benim kist olmasına rağmen birinci kalite embriyolarimiz oldu. Hiç kafana takma Allah'ın izniyle darısı basina

Insallah en kolayini gosterir herbirinize. Dr.um kimsenin dogum hikayesi kimseye benzemez derdi hep
Aynende oyle oluyor. Yani tam adet agrisi gibide diyemem. Kuyruk sokumu ve belden geldi benim agrilar bugune kadar yasamadigim bir agri cesitiydi . Ama gucu kisiye gore degisir tabiki.. inanc cok onemli.
Buarada 83 ile doguma girdim bugun tartildim 73 ciktim sok oldum ne ara gitti bugun 1 hafta oldu dogum yapali.14 kg daha var :))))
Emzirdikce gider canım :) öyle diyorlar hep sen hala bebişi besliyorsun eski formuna dönersin yakinda

X