2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Selam canım, o kadar yoruldum ki biraz bu konudan uzak durayım diye girmiyorum bir süredir. Genetik testlerde ve NGS'de sorun çıkmadı, adetimle gideceğiz tekrar. Sorun çıkmaması iyi ama bir yandan da sorun bulunamayınca sıkıntı oluyor.

A anidefteri bende merak ediyorum inşallah iyidir.
Benim annemler geldi de onlarla vakit geçirdim biraz işler birikmişti. Pek giremedim. Sende iyisindir umarım senin için her şey yolunda gider canım benim

İyiyim canım sen nasılsın? Sonuçlarımız yeni çıktı bir sorun görünmüyor. Adetimle tekrar gideceğiz. CD 56 yapılacak sanırım CD 56 için de bir ay beklemek gerekiyor

Cnim haklisinda ama ışte söz geciremiyirum kendime,bu yerde yanlışlık mi yapıyorum bilmiyirum sürekli dalgalı seyrediyor.sen nasilsin hazırlıklar bitti galiba. ben daha bi gecelik takımı tek aldım.
Rahat ol geçmez böyle endişe ile zaman
Ben biraz yürüsem ayakta kalsam aşağıda baskı hissediyorum vajinal bolgem sızlıyor yinede bu güne şükür çok bekledik bunlari yaşamak için devamlı paşa ile konuşuyoruz abimizide katıyorum konuşmaya oda konuşuyor kardeşi ile artık abisinin sesine tekme ile cevap veriyor :)
Abimiz nasıl mutlu oluyor anlatamam

Bizde herşey tamam valiz hazır canım gelecek hafta çarşamba veya perşembe Dr kontrolum var bakalım Dr ne diyecek

Sende hazırlıklara hız ver canım bu afacanlarin ne yapacağı belli olmuyor bak 2019 Ocak annelerinde ilk doğum oldu

İyiyim canım sen nasılsın? Sonuçlarımız yeni çıktı bir sorun görünmüyor. Adetimle tekrar gideceğiz. CD 56 yapılacak sanırım CD 56 için de bir ay beklemek gerekiyor
Rabbim güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallah
O kadar emek veriyorsun sonu güzel olacak inşallah

Cnim Rabbim de biliyor ya dilimde sukrum ve duam eksik olmuyor ,sayisizca şükürler olsun bu günlerimize..
ışte onca tedaviler üzüntüler hayalkirikliklara insanı böyle endişeye kaptırıyor. yoksa her istediğimizde hamile kalsak inan doğru düzgün dok.bile gitmezdik.

Maşallah senin yumurcaga, cnim aslında bende daha erken diyorum ama esim sürekli baskı yapıyor alışveriş konusunda önümüzdeki hafta yaparız insaAllah )

Kaç haftalık oldun canım benle aranda 3 hafta var biliyorum

Merhabalar benim ilk tüp Bebek denemem 3. Gün embriyosu. Dayanamadım 8. Gün test yaptırdım beta 7.59 progesteron 19.40 cikti çok fazla bilgim yok değerler üzerine ne dersiniz umut varmi
3. Gün embriyosu için iyi bence HCG değeri gözün aydın canım sağlıkla artar inşallah değerin artık gününü bekle yapma test derim

Aman Allahım maşallah size Rabbim analı babalı sağlıklı huzurlu uzun bir ömür nasip etsin size Maşallah videoyuda izledim şimdi çok etkilendim çok güzel bişey olmalı kendi kendime heycanlandım burda Rabbim hepımıze sağlıkla kucagımıza almayı nasıp etsın tüm isteyenlerede nasıp etsin inşaallah

Kocaman bir negatif ... yine olmadı.
Kuzummm çok merak etmiştim seni bi umut açtım siteyi hakkından hayırlısı olsun canım nasipte olmayınca olmuyor. Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz aynı duygularla hevesle bu yola giriyoruz ama kesinlikle pes etmememiz lazım İnşâAllah olacak bir gün deyip umutla tekrar başlamalısın hangi merkezde tedavi gördün? Merkezde çok çok önemli laboratuvar çok önemli biliyorum maddi manevi çok yıpranıyoruz Rabbim güç kuvvet versin maddi manevi

MâşâAllah canım Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsunDarısı başımıza İnşâAllah bizlerde sağ Salim kucağımıza alırız ve en kısa zamanda bütün arkadaşlarımıza nasip eder Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…