2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Oyy kuzum maşallah çok sevindim. Rabbim anali babalı buyutsun sağlıkla buyusun minik prens :emir_bebek::nazar: sonunda kavuştun cnm bnm. Rabbim bizlerede o günleri nasip etsin inşallah. Duaların için bizi unutmadigin için teşekkürler... seviliyorsun...:KK200:
Aminnnnn aminnnn canim darisi sana saglikla kavus minnosa :)))) cok tatli duygular

Amin cqnim tesekkur ederim bizde katildik sizin kervana:))))
https://www.instagram.com/p/BqzY9V3g9Qs/?hl=tr
Maşallah Rabbim korusun yakışıklı yaa tepinmis dönmüş içeride kordonunu bırakmak istememis almayın beni diyor sanki :KK200:
Amin canim evet dinledi. Dr.um o gun oncesi full evi comelip sil dedi yaptim aksamina suyum geldi .su gelmeside cok enteresanmis :KK48::KK48: ayyyyy oyl3 boyle kavustuk hepijizde insallah kavusun saglikla :KK200:
Dr maşallah evin temizliğini bile düşünüyor bak ne kadın ama :temizlik:
Suyun gelmesi çok garip hakikaten birden bardaktan boşalıyor gibi ablamda gözümle gördüm çok şaşırdım ama ilaçla düşük yaptığımda 12 haftalık ona bile benimde suyumn benzer şekilde gelmişti tanıdım yani.
Sağlıkla biz de kavuşalim inşallah sıra kimde kızlar hadi bakalım herkes siraya tez vakitte inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olsun:dua::KK200:

Kızlar bu gebelik şekeri beni mahvetti.azıcık yesem fırlıyor diyete uysam diplere düşüyor.resmen diken ustundeydim gebeligimin tadını bile doya doya çıkaramıyorum çok korkuyorum inşallah sıkıntısız bi sekilde sağlıkla kucaklarim kucaklariz insaAllah darisi tüm isteyenlere olsun inşallah

Amin amin allah razi olsun
Darisi basina saglikla al kucagina
Bambaska bisey uyuyor simdi emiyor cekis de guzel. Uyamdirmak mesele oluyor hemsireler yardima konusyor : )
Amin heyacanla bekliyorum bende Sutun bol olsun sen onu uyandır emsin seni iki saatte bir
Sırada A anneveoglusu var sanırım :anne: sağlıkla gelsin senin kuzun da canım :dua:

Allah razı olsun sıra bize geldi sıra bekliyoruz gelecek hafta kontrolum var

Kızlar bu gebelik şekeri beni mahvetti.azıcık yesem fırlıyor diyete uysam diplere düşüyor.resmen diken ustundeydim gebeligimin tadını bile doya doya çıkaramıyorum çok korkuyorum inşallah sıkıntısız bi sekilde sağlıkla kucaklarim kucaklariz insaAllah darisi tüm isteyenlere olsun inşallah
Fazla takma kafana o stres bile insanı gerer etki eder sekeri

A anidefteri canim nadildinsin en son tedaviye tekrar baslamistiniz smdi nasilsin merak ettim seni ?

Arkadaşım sorma uğraşıp duruyoruz, genetikte sorun çıkmadı, NGS'de sorun çıkmadı, CD 56 yapılacakmış ilk adetinle gel dedi doktorum. Aylardır bekliyoruz biz de, neden olmadığını tespit edemiyorlar. Sen nasılsın?

X