2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Elbet vardir bunda da bir hayir. Tum Mesele rahat olup stres olmamakta da iste bu pek elimde olan bir sey degil. Cok sagol :)

Gunaydn kizlar birsey soracagim aranizda raporlu tedavi goren varmi istanbulda raporu en kolay cikartabilecegim hastaneler nereler biliyormsuniz rapor cikartmayi dusunmeye basladim birkac gundur ama cikarmi bilmiyorum tabi.

Gunaydn kizlar birsey soracagim aranizda raporlu tedavi goren varmi istanbulda raporu en kolay cikartabilecegim hastaneler nereler biliyormsuniz rapor cikartmayi dusunmeye basladim birkac gundur ama cikarmi bilmiyorum tabi.
Canım ben süleymaniye kadın doğumda (surp pirgiç ermeni Hastanesi yakınında)rapor için haftalardır gidip geliyorum artık son aşamasındayız heyette tek psikayatr kaldı çıkmam gereken ama tabi hemen olmuyor gidip geliyosun biraz ve raporunda ne zaman çıkacağı belli değil. Yine de yaptıralım bulunsun dedik bizde

Neler isteniyor cnm bana yazarmisin rica etsem sartlarini

Zeytinburnu Süleymaniye'de çıkarmıştım canım çok zorlamıyorlar bi telefon aç neler yapman gerektiğini söylüyorlar adetin 1-2-3.Günü gidip kan veriyorsun eşinden spermogram istiyorlar orada işte sonuçlar için gün veriyorlar o gün raporu alıyorsun dış rapor çabuk çıkıyor çapa Cerrahpaşa çok uğraştırıyormuş çapa bana 4 sene veremedi bi rapor en Süleymaniye'de çıkarmıştım

Tabiki yazarım hatta kağıdın fotoğrafını çekip atayım inşallah gelir gelmezse yaz yine deneyeyim
Sagol canim Allah razi olsun. Bu evraklari yapicam twslim edicem sonrami muayene icin randevu alcam muayene olcam of bnm icin baska bir doktora muayene olmak bile cok zor suan.

Bende suleymaniye kadın dogumda cikardim raporumu ve orda tedavi gördüm

Ama ben okdar ugraşmadım haftalar sürmedi canım

Persembe günü gidersen eğer 1gün içinde
dahiliye
Genel cerrahi
Pskiyatri ye
Aynı gün en son
En sonda başhekimliğe imzalatiyosun bitiyor canım
Orda yaptirmak istiyosanda anestesiye imzalatiyosun
Hepsi ayni gunde bitiyor raporu cikarmiş oluyosun zaten beklemiyosun

Bende raporu cikartip disda yaptrmak istiyrm develtte deil. Bizim burda zeynep kamilde veriyor ama illet ediyormus insani ya ondan daha kolay alabilcrm yer varmi diye sordum canim

Cikdi hemen rapor bize cikarmiki esimin spermi 5 milyon bnm amh 1.8 yasima gore sinirmis genel cerrah psikiyatriya fln niye. Bide genel kurul ucretli yazmis o ne demek cnm ucreti ne kdr oldu

Cikdi hemen rapor bize cikarmiki esimin spermi 5 milyon bnm amh 1.8 yasima gore sinirmis genel cerrah psikiyatriya fln niye. Bide genel kurul ucretli yazmis o ne demek cnm ucreti ne kdr oldu
Çıkar canım hiç merak etme. Bütün doktorlardan imza alıyorsun aynı gün olup bitiyor ben biraz psikiyatride zorlanmıştım sadece Perşembe günü geliyordu dr o günde gelmemişti Bayrampaşa'ya götürdüler arabayla bizi başka hastaneye götürdüler yağmurda bi o sorun olmuştu

Kizlar merhabalar ben size bisey sormak istiyorum bugun 6. Gunum ve ben dayanamayip test yaptim belli belirsiz 2. Cizgiyi gordum. 4 gundede yapmistim ve direk negatifti 2 embriyo transfer edildi bu kadar erken ogrenebilmem mumkunmu acaba

Evet CAnım en çabuk Süleymaniye den alırsın 1 ay a düşürmüşlerdi en son bende ilk orda yaptım 2. Rapor aldım

Kizlar merhabalar ben size bisey sormak istiyorum bugun 6. Gunum ve ben dayanamayip test yaptim belli belirsiz 2. Cizgiyi gordum. 4 gundede yapmistim ve direk negatifti 2 embriyo transfer edildi bu kadar erken ogrenebilmem mumkunmu acaba
Benim 3.gün emriyosuydu canım
6.gün bendede cikmişti silik cizgi
7.gun daha belliydi
8.güm kantesti verdim kesinleşti
Cok sukur hamileyim

Bence sende hamilesin. Tebrik ederim :)

Neler isteniyor cnm bana yazarmisin rica etsem sartlarini

Adetin 2/3 günü eşinle git canım 5.kat tüp bebek bölümüne direk . Bankodan dura alın söyleyin rapor için geldik diye sizden ve eşinizden kan alınacak eşinize sperm tahlili için randevu alınacak oradakiler unutuyor bazen siz ilk gittiğinizde bubları yapın Yada hatırlatın size gereken evrakları kağıt olarak verecekler .

Eşinize muhtemelen 15 güne randevu veriliyor .
O arada siz adet bitimine oradaki kadın Doğuma randevu alıyorsunuz .gidimce tüp bebek raporu için adetsiz muayene olacam diyorsunuz .

Sonra eşinizin tahlilini ve kan tahlillerinizi barkodunuzla takip edin onların dediği süreden çok çabuk çıkıyor .o arada gereken evraklarınızı toparlayın ve sonuçlar çıkar çıkmaz gidin size heyet raporu için gün verecek dosya açacak , o gün de gittiğinizde kan alınıyordu en son arkadaştan almamışlar , perşembe psikiyatr hastanede oluyor kan verirseniz dahiliye dr için özellikle sonumların çıkmasını beklemeniz gerekiyor .diğer dr lara imza için direk gidebilirsiniz .aşağıdan barkodlarınızı alıp gidersiniz zaten yönlendiriyorlar . İmzalar bitince de 10 gün sonra raporu vermek için çağırıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…