2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Oyy kuzum maşallah çok sevindim. Rabbim anali babalı buyutsun sağlıkla buyusun minik prens sonunda kavuştun cnm bnm. Rabbim bizlerede o günleri nasip etsin inşallah. Duaların için bizi unutmadigin için teşekkürler... seviliyorsun...

Aaayyy hadi gözümüz aydın allah analı babalı büyütsün insallah. Sana bakmaya gelmiştim ben de

Merhabalar benim ilk tüp Bebek denemem 3. Gün embriyosu. Dayanamadım 8. Gün test yaptırdım beta 7.59 progesteron 19.40 cikti çok fazla bilgim yok değerler üzerine ne dersiniz umut varmi

Çok sevindim canım :) mübarek cuma günü dünyaya geldi bebiş, cumartesi yi beklemedi ... Vatana , millete , anne ve babasına hayırlı evlat olsun inşallah..
Normal doğum hakkında bir ara tecrübelerini aktarirsin artık bize

Ayy çok duygulandım okurken çok mutlu oldum
Maşallah süphanallah Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Bol bol sütün olsun şifa olsun minik kuzuna inşallah
Rabbim ettiğin bütün duaları kabul etsin
Bizlerede dualarında yer verdiğin için Allah razı olsun

Ayy sonunda geldi paşa maşallah maşallah sana ve evladına
Hasretiniz bitti Allah analı ve babalı büyütsun yavrunu inşallah
Seninde anneliği n mubarek olsun geçmiş olsun canım arkadaşım
Amin amin allah razi olsun
Darisi basina saglikla al kucagina
Bambaska bisey uyuyor simdi emiyor cekis de guzel. Uyamdirmak mesele oluyor hemsireler yardima konusyor : )

Aminnnnn canimsin darisi basina. Herkes cok sasirdi nasil ilk dogum bu kadar cabuk ileeler diye
Gece 1 -2arasi geldik 2 cm aciklik vardi. 8.30 da kucagimdaydi:))))) insallah sizleede hemence alin saglikla.

Opuyorum kokluyorum cqnim nasil bisey bu rabbim bu duyguyu yasatmayan kulunu birakmasin oncelikle siz insallah

Amin canim evet dinledi. Dr.um o gun oncesi full evi comelip sil dedi yaptim aksamina suyum geldi .su gelmeside cok enteresanmis ayyyyy oyl3 boyle kavustuk hepijizde insallah kavusun saglikla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…