2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

ne biliyim bahcecıde karısmıs ya bu yıl haberın sonucunuda dün izledim. etkılendım heralde. ısrarla aradım aradım en sonunda açtılar sordum megersem cd ye 12 embryo sıgıyomus o yuzdn 12 var dedı karısmaz dedı kadn sağolun dedım kapadım ama napıyım eşimde kızıo bana ıyıce manyaga bagladın dıye ama boyke seyler cıknca ınsan korkuyor ıstemeden Allah korusun. bu arada canm bız embryoskop yaptırdık yanı her sefernde embryolar bölunuo mu dıe bakıolar ya kontrol edıolar bı ucret karsılgnda özel bı sey varmıs 24 saat boyunca gozlenıomus embroyolarıda yerlerden cıkarmak zorunda kalmıolarmıs bızde ıyı deyıp onuda ödemıstık. sonrada sanıye sanıye bolunme vıdeosunu verıolar kaydetıp. ama bosa para tuzagı ya yapmasakta olurdu

Kizlar can kizlar dun gece saat 1 de suyum geldi. Yarim saat bekledim sonra bir anda bosaldi. Dusa girdim sicak suya
Sonra ustumu giydim ciktik..hastaneye geldigimizde 2cm aciklik vardi. Hafif hatta belirsiz kasilmalarim vardi. Bol bol gece boyu aciklik muayenesi oldu. 4 gibi fln 6 cm aciklik vardi.kasilmalar siklasti derken sabah 8.21 de kucagima aldim cok sukur.. hepinize ayri ayri dualar ettim. Rabbim sizlerede kucaginiza almayi. Saglikla hamile kalmayi nasip etsin. Cok guzel duygu kucagimdan hic ayrilmk istemiyor emiyor. Test yapildi doymus dedi hemsire . Cok aglamali oldu halada agliyorum istemsiz neler neler derken gecti gitti.melek gibi uyuyor. Sizleri opuyrm seviyorum

Ayy sonunda geldi paşa maşallah maşallah sana ve evladına
Hasretiniz bitti Allah analı ve babalı büyütsun yavrunu inşallah
Seninde anneliği n mubarek olsun geçmiş olsun canım arkadaşım

Amin inşallah evet okuduklarımdan bende öyle tahmin ettim ama tedirginim yaa lütfen bizimle olsun mintimiz inşallah yarın güzel haberler veririm size dualarınızı esirgemeyin bekleyenler için
beklemenin zorluğunu biliyorum, üç sene bekledim bende.. o yüzden her zaman dualarım evlat sahibi olmak için uğraşan herkese...

hayırlı uğurlu olsun.. sağlıkla büyüsün inşallah..

Maşallah maşallah, çok sevindim sağlıkla geldi paşa sonunda. Ağlanmaz mı ya, neler yaşadık da ulaştık bugünlere, eminim ben de çok ağlıcam. Aşkınız bol olsun annesi. Şansı bol olsun, hep iyi insanlarla karşılaşsın yavru.

Hayirli olsun canim gozunuz aydin Allah anali babali buyutsun. Rabbim bize de gosterir insallah o gunleri.

Sonunda
Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin paşaya.

Canım benim tebrik ederim. Sağlıkla büyüsün inşallah minik kuzu. Allah size bağışlasın

Canım benim maşallah okurken nasıl heyecan bastı seni düşünemiyorum rabbim hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin minik kuzuna mis kokulu ;bebişini bol bol kokla bizim yerimize de ikinizde sağlıklı sıhhatli çıkın hastaneden inşallah canım

Oyy oyy maşallah kuzuya sağlıkla sıhhatle doğdu çok şükür. Teyzesini de dinledi dedim sana cumaya kadar gelecek diye, hayırlı evlat olsun inşallah size vatana millete, ömrü güzel olsun. Aşk başladı bol bol koklasin ohh miss...

Şükürler olsun :)

çok çok duygulandım yazacak bir şey bulamıyorum..cok şükür

Yapılıyor diye biliyorum zaten bir süre önce kan sulandırıcı kesiliyor. Her durumda ameliyat için riskli olur çünkü kanama durdurmak.
Dr coraspirini 36 da keseceğini söylemişti ama clexanı doğumdan sonra 1-1,5 ay daha kullanacaksın dedi Ben de kanama çok olmaz mı dediğimde zaten bu iğnelerin etkisi bir kaç saatte geçiyor falan dedi ben de o zaman niye kullanıyorum dedim net bir cevap vermemişti kafam karıştı o yüzden...
kanama Çok mu olur az mı olur Sezeryanda mı çok olur normalde mi çok olur Kafam allak bullak oldu burada tüp bebek olup normal doğum yapanları gördükçe çok mutlu oluyorum çünkü ben de normal doğum istiyorum ama bu iğne işi kafamı karıştırıyor

Hayirli olsun cnim Rabbim uzun ömürler nasin etsin:)Çok duygulandım darisi bizlere olsun insaAllah.....sağlıkla büyüsün oglusun

Hiç sorun olmaz hatta sezeryan büyük kesi ile yapılıyor normal doğum çok daha yapabilir ama kanama sonrasında her durumda kaçınılmaz kırk gün kanama gelebilir. Dr düşünür bunları takılma sen.

Benim olmuştu fakat benim doktorum tüp bebek için engel teşkil etmez dedi ve başladık iğne kullanmaya 10 tane yumurtam oldu ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…