2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben Etlik Zübeyde riskli gebelik bölümüne gittim istemeden haftası gelmiş ayrıntılı yapalım dediler 5 gün sonrasına gün verildi radyolog baktı iyi dedi her şey ücretsiz.
Kendi dr um Hacettepe de perinatolog ekstra ücret almıyor bildiğim kadarıyla ama dışardan randevu da zor alınıyor özgür özyüncü haftaya Perşembe olacak onda. Muayenesi 122 tl.
Merhaba özgür hocadan randevu almak için ne yapmak lazım acaba

Kocaman bir negatif ... yine olmadı.
Canım geçecek bugünler üzme kendini biraz rahat olan gerek çok fazla düşünüp stres yapıyorsun konuşmak kolay diyebilirsin ama inan ki durum bu çok etkiliyor. Hormonlar izin verir gebeliğe ya da vermez. İnşallah yeniden deneyeceğim ve rahat olduğunda pozitifi alacaksın. Rabbim büyük gün doğmadan neler doğacak vazgeçme bırakma kendini. Zamanı geldiğinde nasip olacak sana da hepimize de inşallah.
Merhaba özgür hocadan randevu almak için ne yapmak lazım acaba
Ben ilk randevumu telefon ile aldım, izin dönüşuydü uzun süre yoktu aldım sorun olmadı ama şu anda alınamıyor sanırım çok yoğun. Gidip deneyebilirsin ya da Hacettepe de uzmanlara gidersin onlar gerekirse yönlendirir

Canım geçecek bugünler üzme kendini biraz rahat olan gerek çok fazla düşünüp stres yapıyorsun konuşmak kolay diyebilirsin ama inan ki durum bu çok etkiliyor. Hormonlar izin verir gebeliğe ya da vermez. İnşallah yeniden deneyeceğim ve rahat olduğunda pozitifi alacaksın. Rabbim büyük gün doğmadan neler doğacak vazgeçme bırakma kendini. Zamanı geldiğinde nasip olacak sana da hepimize de inşallah.

Ben ilk randevumu telefon ile aldım, izin dönüşuydü uzun süre yoktu aldım sorun olmadı ama şu anda alınamıyor sanırım çok yoğun. Gidip deneyebilirsin ya da Hacettepe de uzmanlara gidersin onlar gerekirse yönlendirir
Sekreterin tavrı hiç hoşuma gitmedi. Hiçbir doktorumuz gebe takibi yapmıyor isterseniz özel muayenehanesine gidin diyor. Parası olmayan perinatoloji hastası olamayacak mı çok sinirlendim bu duruma. Ben doktorla görüşmeyi deneyeyim en iyisi.

Sekreterin tavrı hiç hoşuma gitmedi. Hiçbir doktorumuz gebe takibi yapmıyor isterseniz özel muayenehanesine gidin diyor. Parası olmayan perinatoloji hastası olamayacak mı çok sinirlendim bu duruma. Ben doktorla görüşmeyi deneyeyim en iyisi.
Perinatolog doktor zaten riskli gebelik uzmanıdır takip yapar ama öncelikle uzman dr yönlendirme yapar genelde bu şekilde ulaşılır. Bunun dışında özel muayenesi özgür hocanın yok diğer iki prof un var onlar normal muayene yapmıyor sanmıyorum. Dediğim gibi siz önce hacettepede uzman dr a gidersiniz ki çok yeni gebeliğin özgür hoca da seninle ilgilenmez ileri haftalarda genelde ilgileniyor hastayla. Benim ikiz gebelik zaten riskli olduğu için gidiyorum. Çok yoğun bir dr o yüzden randevu vermiyor olabilir bizi de şimdiye kadar ayda bir çağırdı dr yeni üç haftaya indi. Keyfi bakmaz çıktı vermez bebeğin eli ayağı diye göstermez işini yapar. Yani Mesai dışı ücret ödeme yapsakta özel muamele görmüyoruz. İkiz gebe arkada vardı ona da vermemişler yönlendirme istiyorlar başka dr dan.

Biz senden daha çok heyecanlandik canım :) senle babası nasıl heyecanla bekliyorsunuz kimbilir.. hadi bakalım madem annesini uzmeden fazla sancı vermeden başladı öyle devam etsin inşallah ağrısız sizisiz bir doğum olsun insallah
Babayi hic sorma baska havalarda bu hafta evde izine ayrildi. Bu yil hic izin kullanmadi bu donem kullanmak icin . Onun hesaba gore bu hafta gelecekti bebis :KK53::KK53:ama gelmedi iznim yaniyor diyip duruyor sanki ben tutuyorum icerde 2 saattr yurutuyor beni :lülülü::lülülü: gece uyutmayacam hic onu gorecek gununu:KK47::KK47:

Perinatolog doktor zaten riskli gebelik uzmanıdır takip yapar ama öncelikle uzman dr yönlendirme yapar genelde bu şekilde ulaşılır. Bunun dışında özel muayenesi özgür hocanın yok diğer iki prof un var onlar normal muayene yapmıyor sanmıyorum. Dediğim gibi siz önce hacettepede uzman dr a gidersiniz ki çok yeni gebeliğin özgür hoca da seninle ilgilenmez ileri haftalarda genelde ilgileniyor hastayla. Benim ikiz gebelik zaten riskli olduğu için gidiyorum. Çok yoğun bir dr o yüzden randevu vermiyor olabilir bizi de şimdiye kadar ayda bir çağırdı dr yeni üç haftaya indi. Keyfi bakmaz çıktı vermez bebeğin eli ayağı diye göstermez işini yapar. Yani Mesai dışı ücret ödeme yapsakta özel muamele görmüyoruz. İkiz gebe arkada vardı ona da vermemişler yönlendirme istiyorlar başka dr dan.
Benim ilk hamileliğimde sorunlar vardı, perinatoloji takibi dedim ve perinatoloji doktoru doğumu yaptırdı. Eylülde bir düşük yaptım maalesef ve şu an hamileyim. Direkt bir perinatoloğa gitmek istedim, bu yüzden. Yardımlarınız için teşekkürler

Cnm cok üzüldüm :KK43: bir mi iki mi transfer yapılmıştı ? Ne desem bilemedim. Rabbim hayirlisiyla snaa da nasip etsin kuzum. Demekki zamanı değilmiş. :KK42:keşke elimizden bişey gelse de acini hafifletebilsek . Dua etmekten başka bişey gelmiyor elimizden malesef.

C Cinar1453 canim cok cok uzgunsun biliyorum neden diyip duruyorsun kendine ama inan pes etme vardir zamani hatta iyiki ozaman olmamis bile dedirtir insana inan. Ve asla pes etme bu duyguyu yasayacagina inaniyorum ben ama pes edersen olmaz. Bu heyecani duyguyu yasamaya okadar degerki anlatamam. Kac seger olursa olsun durumun el verdigi surece dene

ne diyeceğimi bilemedim bende bundan önce negatifimi aldığımda çok üzülmüştüm ağlamıştım şaşkındım kızgındım karma karışık duygular içerisindeydim ama Rabbine sığınmaktan vazgeçme her zaman hayırlısını istiyoruz. Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasıp etsın size. her zaman dualarımdasın.

Kizlar biz ciktik hastaneden hersey yolunda sancilarda cikiyor. Simdi yatirsam stres cok etkiliyor belki gelen sanci bile kacar dedi. Ev de bubsureyi gecirmen daha saglikli dedi. C.tesi ye kadar artmaz ise yatisim yapilacak. Muhtemelen o gun artar dedi. Biseyede gerek kalmaz dedi
Paşayı iyi rahat ettiriyorsun sanırım annesi cikmak istemiyor cumartesi büyük gün bakalım o güne kadar sürpriz yapacak mı pasa

X