2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Günaydın canım,
Bende ayrıntılı ultrason dan geliyorum. Güzel geçti şükür hiçbir sorun çıkmadı :) Rabbim herkesin evladını bağışlasın, olmayanlara nasip etsin.
Giderken eşime , hiç hareket yok kesin uyuyor dedim. Hatta eşim de biz bu yağmurda sabah sabah kalktık o içerde rahat tabi dedi :) gerçekten de uyuyormus ultrason da doktor bakar bakmaz uyuyor dedi sonra bir gerindi uyandı :KK48: teknoloji iyiki var ne güzel herşeye şahit oluyoruz
Cok sukur onuda atlattiniz annesi rabbim saglik versin

Günaydın canım,
Bende ayrıntılı ultrason dan geliyorum. Güzel geçti şükür hiçbir sorun çıkmadı :) Rabbim herkesin evladını bağışlasın, olmayanlara nasip etsin.
Giderken eşime , hiç hareket yok kesin uyuyor dedim. Hatta eşim de biz bu yağmurda sabah sabah kalktık o içerde rahat tabi dedi :) gerçekten de uyuyormus ultrason da doktor bakar bakmaz uyuyor dedi sonra bir gerindi uyandı :KK48: teknoloji iyiki var ne güzel herşeye şahit oluyoruz
Gözümüz aydın sağlıkla da kucağına al inşallah
Çok güzel duygular bunlar

Sürekli uyuyor canım. Ama 2 saatte bir emzirmem gerektiği için zorla uyandırmaya çalışıyorum. Uyandırma işi çok sıkıntı. Bazen ne yapsam fayda etmiyor. Sarılık olmasın diye sürekli besliyorum. Ben tabi sıfır uykuyla yaşıyorum. Birbirimize ve evimize alıştık. Uyumlu sakin bir çocuk. İnşallah böyle gider. Bebekli hayat zor, ama nefis :anne: Allah isteyen herkese sağlıkla nasibetsin.
İyi yapıyorsun sık sık emmesi iyi olur çabuk toparlar. Eskiler burnunu sıkardi uyandırmak için ise yarar mi ki.
Annelik emek işte canım napcan Allah kolaylık versin inşallah.
Günaydın canım,
Canım gözünüz aydın maşallah iyiymiş bak stresine degmedi. İnşallah sağlıkla doğacak vaktinde.
Evet canim allah birdaha yasatmasin bosuna aci sanci insallah. Yoldayiz gidiyiruz. Aha tam basladi dyrm 10 dk sonra kesiliyor:KK70: dalgaci yumurcak :p
Amin. Nst de çıkar belki bazı kadınlar pek hissetmiyor diyorlar. Sizi parmağında oynatacak -:emir_bebek::halay:

kızlar günaydın dün kontrolüm vardı ikiliyi yaptırmadım diye doktor en azından perinatologa git ayrıntılı ultrason yapsın kan akışlarına ensesine burnuna baksın dedi tamam dedik yaptırdık. doktor gayet iyi dedi çok şükür. birde kabızlık için kullanıdığım hapı tekrar sordum rahatlıkla kullanabilirsin dedi.

kızlar günaydın dün kontrolüm vardı ikiliyi yaptırmadım diye doktor en azından perinatologa git ayrıntılı ultrason yapsın kan akışlarına ensesine burnuna baksın dedi tamam dedik yaptırdık. doktor gayet iyi dedi çok şükür. birde kabızlık için kullanıdığım hapı tekrar sordum rahatlıkla kullanabilirsin dedi.
Gözün aydın canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Kizlar biz ciktik hastaneden hersey yolunda sancilarda cikiyor. Simdi yatirsam stres cok etkiliyor belki gelen sanci bile kacar dedi. Ev de bubsureyi gecirmen daha saglikli dedi. C.tesi ye kadar artmaz ise yatisim yapilacak. Muhtemelen o gun artar dedi. Biseyede gerek kalmaz dedi

Kizlar biz ciktik hastaneden hersey yolunda sancilarda cikiyor. Simdi yatirsam stres cok etkiliyor belki gelen sanci bile kacar dedi. Ev de bubsureyi gecirmen daha saglikli dedi. C.tesi ye kadar artmaz ise yatisim yapilacak. Muhtemelen o gun artar dedi. Biseyede gerek kalmaz dedi
Haklı dr hastane ortamı iyi gelmiyor. Normal doğum için suyun gelince hastaneye gel veya 5-10dk da bir sancı gelmeye başlayınca gelin diyorlar. En kısa ve stressiz bu şekilde oluyormuş. Hayırlısı olsun canım inatçı minnak

Biz senden daha çok heyecanlandik canım :) senle babası nasıl heyecanla bekliyorsunuz kimbilir.. hadi bakalım madem annesini uzmeden fazla sancı vermeden başladı öyle devam etsin inşallah ağrısız sizisiz bir doğum olsun insallah

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim canım çok şükür, heyecanla takipteyim. Az bir zaman kaldı maşallah oğluşuna kavuşmaya. :anne::nazar:

Kocaman bir negatif ... yine olmadı.
Üzül , düşün ama yıpratma kendini tamam mı :KK43: pes etmek yok , tekrar ayağa kalkıp yine deneyeceksin. İmkanlar elveriyorsa ümit hep var demektir. Allah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin sana , tüm kalbimle duacinim :dua:

X