2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Insallah canım cumartesi veririm direk kan oncesinde yapmayi dusunmuyorum hayirlisi bakalim
Merhaba benim de cumartesi test günüm ve öncesinde bir test yapmayı düşünmüyorum inşallah güzel sonuçlar alırız. Herhangi bir durumunda değişiklik var mı belirti lekelenme kasık ağrısı v.s. Acabao_O

Merhaba benim de cumartesi test günüm ve öncesinde bir test yapmayı düşünmüyorum inşallah güzel sonuçlar alırız. Herhangi bir durumunda değişiklik var mı belirti lekelenme kasık ağrısı v.s. Acabao_O
Merhaba canım hayirlisi olsun bence en guzeli kafa karisikligina strese gerek yok bence. Lekenlenme yok sadece regl agrisi gibi agrim var onun haricin de baska birsey hissetmiyorum. Senin nasil geciyor ?

Merhaba canım hayirlisi olsun bence en guzeli kafa karisikligina strese gerek yok bence. Lekenlenme yok sadece regl agrisi gibi agrim var onun haricin de baska birsey hissetmiyorum. Senin nasil geciyor ?
Bende oldu kahverengi leke doktorum önemi yok olabilecek birşey ama yine önlemini alalım diyerek bir iğne verdi onu yaptırdık bekliyoruz yani hayırlısı inşallah

Günaydın canım,
Bende ayrıntılı ultrason dan geliyorum. Güzel geçti şükür hiçbir sorun çıkmadı :) Rabbim herkesin evladını bağışlasın, olmayanlara nasip etsin.
Giderken eşime , hiç hareket yok kesin uyuyor dedim. Hatta eşim de biz bu yağmurda sabah sabah kalktık o içerde rahat tabi dedi :) gerçekten de uyuyormus ultrason da doktor bakar bakmaz uyuyor dedi sonra bir gerindi uyandı :KK48: teknoloji iyiki var ne güzel herşeye şahit oluyoruz
Gözün aydın canım çok güzel haberlerle gelmişsin
Darısı sıradaki bütün arkadaşların başına olsun inşallah

Kizlar biz ciktik hastaneden hersey yolunda sancilarda cikiyor. Simdi yatirsam stres cok etkiliyor belki gelen sanci bile kacar dedi. Ev de bubsureyi gecirmen daha saglikli dedi. C.tesi ye kadar artmaz ise yatisim yapilacak. Muhtemelen o gun artar dedi. Biseyede gerek kalmaz dedi
Canım içimden bir ses c.tesiye kalmıcak diyor senin oğluşu bugün yarın gelebilir gibime geliyor :))

Resmen film gibi bol adrenalin oldu senin oğluş :))
Hepimiz dört gözle gelmesini bekliyoruz
C.tesiye bile 3 gün var ama resmen gözümde büyüyo :))
Oyle oldu : ) valla elimden geleni yapiorum yuruyus plates sicak uygulama . Cok cok asagidada hissediyrm . Bugun bakmadi acikliga ama c.tesiye kadar uygulamalar devam dedi
Belkide kendiliginden bir anda baslar insallaaaahhhhhh:dua:

Babayi hic sorma baska havalarda bu hafta evde izine ayrildi. Bu yil hic izin kullanmadi bu donem kullanmak icin . Onun hesaba gore bu hafta gelecekti bebis :KK53::KK53:ama gelmedi iznim yaniyor diyip duruyor sanki ben tutuyorum icerde 2 saattr yurutuyor beni :lülülü::lülülü: gece uyutmayacam hic onu gorecek gununu:KK47::KK47:
Keşke izin için biraz daha bekleseymis :) sağlık olsun diyelim . Devlet dairesinde çalışıyorsa birkaç gün de babalık izni veriyorlarmis . Eşim onun hesabını yapıyordu :)

Keşke izin için biraz daha bekleseymis :) sağlık olsun diyelim . Devlet dairesinde çalışıyorsa birkaç gün de babalık izni veriyorlarmis . Eşim onun hesabını yapıyordu :)
Eeken davrandi evet . Devlette canim ama babalik izni kullanmayacak cunku esimin isi geregi yerine birinin bakma durumu olmuyor pek. O da izin kullanmadi bu yil hic oyle

X