2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Tuğba biz senden daha merakliyiz doğursanda rahatlasak hayirlisiyla inşallah :KK70:şaka falan bi yana senin minik erkeğin gelmeye niyeti yok galiba :rolleyes: sağlıkla kavuş cnm gerisi önemli değil.
Aynen canim ya bekliyoruz bizde gel artik diyorum gobusu seviyorum ordan oraya kipir kipir hala. Birde hemen tepki veriyor son haftalar dahada tatli:))))) saglikla kavusalim aminnnn.yarin yatis verir belkide kimbilir dr. Yazarim sizlere ilk firsatta

Ben de eşim de kendi mesleklerimiz hariç, dalış hocasıyız ve deniz aşığıyız. Bu yüzden kız erkek fark etmeden Deniz ismi cepteydi. Kız olduğu kesinleşince bir de yanına "Beren" koydum ben, Beren Deniz e karar verdik. (Beren Türk kökenli güçlü kuvvetli akıllı demekmiş) Beren Saati de çok severim çok zarif geliyor bana, kızımı hayal edince o canlanıyor gözümde.
Maşallah adıyla yaşasın güzel ömrü olsun inşallah. Güzel isim olmuş beğendim. İki isim koymayı da düşünmüyorum ben ailede artık mecbur gibi oldu yeğenler çift isim hep biri kullanılıyor ama etkiliyor isim varlığı. İsim doktoru diye bir adam vardı bir ara epey okudum kullanılmasa bile isim etkiler diyor. Oğlum kızım diye seviyorum şimdilik kuzularım diyorum çokça :-)
Dizilerde geçen isimler ünlülerin isimleri bir dönem furya oluyor benim adım, ablamın adi, erkek kardeşimin adı hep ünlülerden geliyor mesela üçümüzede başkası isim koymuş ama hep ünlülerden yola çıkılmış söylemek istemiyorum ifşa olacağız yoksa :-)

Kuran da geçen herşeyin anlamı güzel değil ki. Allah muhafaza şeytan da yazıyor çokça.. mantıklı olup araştırmak lazım tabiki haklisin
İşte bunu anlamayana anlatmak zor oluyor. Araştıralım güzel manalı güzel isimler koyalım inşallah hepimiz minnoslara.
:KK68: daha minicik teyzesi 39+4 uz bugun :21: yarin kontrol var belkide yatis yapilir acilma artti ise insallah
Ayy onu minik görmüyor kk buyudun Doğ artık diye, teyzesi sever onu. İnşallah güzel açılma olmuştur ama senin dr suni sancı vermiyor herhalde sancı bekler gibi geldi bana

Maşallah adıyla yaşasın güzel ömrü olsun inşallah. Güzel isim olmuş beğendim. İki isim koymayı da düşünmüyorum ben ailede artık mecbur gibi oldu yeğenler çift isim hep biri kullanılıyor ama etkiliyor isim varlığı. İsim doktoru diye bir adam vardı bir ara epey okudum kullanılmasa bile isim etkiler diyor. Oğlum kızım diye seviyorum şimdilik kuzularım diyorum çokça :-)
Dizilerde geçen isimler ünlülerin isimleri bir dönem furya oluyor benim adım, ablamın adi, erkek kardeşimin adı hep ünlülerden geliyor mesela üçümüzede başkası isim koymuş ama hep ünlülerden yola çıkılmış söylemek istemiyorum ifşa olacağız yoksa :-)

İşte bunu anlamayana anlatmak zor oluyor. Araştıralım güzel manalı güzel isimler koyalım inşallah hepimiz minnoslara.

Ayy onu minik görmüyor kk buyudun Doğ artık diye, teyzesi sever onu. İnşallah güzel açılma olmuştur ama senin dr suni sancı vermiyor herhalde sancı bekler gibi geldi bana
Evet canim hersey dogal olsun diyor. Ya bekletir.yada acilma vs. Iyiyse hastanede masaj uygulama derken cabuklastirir bilmiyorumki. 2 saat once belden gelen kasiklarda dolasan agrilarim vardi ama duzensizdi hayirlsii

Evet canim hersey dogal olsun diyor. Ya bekletir.yada acilma vs. Iyiyse hastanede masaj uygulama derken cabuklastirir bilmiyorumki. 2 saat once belden gelen kasiklarda dolasan agrilarim vardi ama duzensizdi hayirlsii
Masaj yapıyorlar hee vay vay vay hizmette sınır yok güzel işler keşke her hastane her dr böyle olsa bravo. Yarına siklasabilir gelir belki yarın minnos. Doğum sancısı da öyle belden başlıyor suni olanını tecrübe etmek zorunda kaldım. Sen bu gece iyi dinlen bence son gecen onsuz hayırlısıyla inşallah.

Aynen canim ya bekliyoruz bizde gel artik diyorum gobusu seviyorum ordan oraya kipir kipir hala. Birde hemen tepki veriyor son haftalar dahada tatli:))))) saglikla kavusalim aminnnn.yarin yatis verir belkide kimbilir dr. Yazarim sizlere ilk
Yaz cnm habersiz birakma inan bu hafta senin için girip bakıyorum bebis geldi mi diye :KK19: merak ediyorum sizleri çok alıştım ya farklı bi bağ var burda birbirimizi anladığımız aynı yollardan geçtiğimiz için sanırım. Maşallah oglusuna gelecek annesi az kaldı :anneadayı:. Bnm kızda maşallah tepinip duruyor :KK70:teyzesi bugün ayaklari yla itekleyip durdu :KK48: çok şükür bugunumuze...

Mide yanması yaşıyorum , bebek saçlı olacak diyorlar :rapci: ben herhalde hayirlisiyla bonus kafa birşey doğuracağım kizlar :KK48: büyükler ne dese çıkıyor
Canm hamileliğim boyunca mide yanmasından öldüm ama bebişim kel gibi bişey:) çok az saçı var. Arkadaşımın hiç midesi yanmadı, bulanmadı bonus kafalı bir oğlu oldu:)

Canm hamileliğim boyunca mide yanmasından öldüm ama bebişim kel gibi bişey:) çok az saçı var. Arkadaşımın hiç midesi yanmadı, bulanmadı bonus kafalı bir oğlu oldu:)
O zaman bu tezi çürütmüş olduk :) senin minnoş kızçen sarışın baya dimi fotografta öyle anlaşılıyordu canım

Umreci58 Umreci58 Allah razı olsun artık günleri sayıyorum, rabbim sağlıkla hayırlısı ile meleğin gelsin inşallah
senin içinde günleri sayalım inşallah
Amin insallah canim benim :KK200:

Evet canim ayni donemdi. Senin ilk once pozitif haberinle cok sevinmistim. Sonra dusen degerine bi o kadar uzulmustum. Simdi nasilsin. Yeni tedaviye basladinmi
Smdi iyiyim cok sukur canim ben adetimi bekliyorum transver icin insallah guzel haberler aliriz birbirimizden :dua:

Sarı Serra çok Miniş tatlı bir kız olacak kibar kibar annesi. Uykusu falan nasıl iyi mi alıstıniz birbirinize artik huylar oluşmaya başladı mi
Sürekli uyuyor canım. Ama 2 saatte bir emzirmem gerektiği için zorla uyandırmaya çalışıyorum. Uyandırma işi çok sıkıntı. Bazen ne yapsam fayda etmiyor. Sarılık olmasın diye sürekli besliyorum. Ben tabi sıfır uykuyla yaşıyorum. Birbirimize ve evimize alıştık. Uyumlu sakin bir çocuk. İnşallah böyle gider. Bebekli hayat zor, ama nefis :anne: Allah isteyen herkese sağlıkla nasibetsin.

Evet : ) canim arkadasim nasilsin bu arada cantani falan hazirladin degil mi evdesinde artik
İyiyim kocaman karnimla evde dolanıyorum doğum öncesi izne ayrıldim hazırlıklar tamam doğum cantamiz hazır Dr gelişimi önden gidiyor Aralık ayında doğum olabilir dedi

Günaydın hanımlar
Günaydın canım,
Bende ayrıntılı ultrason dan geliyorum. Güzel geçti şükür hiçbir sorun çıkmadı :) Rabbim herkesin evladını bağışlasın, olmayanlara nasip etsin.
Giderken eşime , hiç hareket yok kesin uyuyor dedim. Hatta eşim de biz bu yağmurda sabah sabah kalktık o içerde rahat tabi dedi :) gerçekten de uyuyormus ultrason da doktor bakar bakmaz uyuyor dedi sonra bir gerindi uyandı :KK48: teknoloji iyiki var ne güzel herşeye şahit oluyoruz

Masaj yapıyorlar hee vay vay vay hizmette sınır yok güzel işler keşke her hastane her dr böyle olsa bravo. Yarına siklasabilir gelir belki yarın minnos. Doğum sancısı da öyle belden başlıyor suni olanını tecrübe etmek zorunda kaldım. Sen bu gece iyi dinlen bence son gecen onsuz hayırlısıyla inşallah.
Evet canim allah birdaha yasatmasin bosuna aci sanci insallah. Yoldayiz gidiyiruz. Aha tam basladi dyrm 10 dk sonra kesiliyor:KK70: dalgaci yumurcak :p

Yaz cnm habersiz birakma inan bu hafta senin için girip bakıyorum bebis geldi mi diye :KK19: merak ediyorum sizleri çok alıştım ya farklı bi bağ var burda birbirimizi anladığımız aynı yollardan geçtiğimiz için sanırım. Maşallah oglusuna gelecek annesi az kaldı :anneadayı:. Bnm kızda maşallah tepinip duruyor :KK70:teyzesi bugün ayaklari yla itekleyip durdu :KK48: çok şükür bugunumuze...
Sagolasin canim
Bende hep diyorum buradaki kizlae bambaska birbirlerini kendileri gibi biliyorlar. Hemen yardim icin cevap veriyorlar. Cok sukur yoldayiz gidiyoruz
Senin de insallah bu gunlerini gorelim :KK200::KK200:

İyiyim kocaman karnimla evde dolanıyorum doğum öncesi izne ayrıldim hazırlıklar tamam doğum cantamiz hazır Dr gelişimi önden gidiyor Aralık ayında doğum olabilir dedi
:KK70::KK70:saglikli olsunda o gobusu eritir qnnesi zamani gelince. Cok bekledik mucizeyi saglikla hayirla gelsin.

X