2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hamilelik takvimin de son 4 gün yazıyor canım :) bu gidişle senin bebiş takvimi dolduracak
Evet canim galiba ama degisiik agrilarim var bugun hayirlisi bakalim saat 15.00 da kontrol var doguma dair guzel seyler duyarim insallah bebiste iyidir. Ilk dogum olacagindan eger sikintilindurum olmazsa 40 a kadar yolu var diyordu dr.um. bugun 39+1 im kismet ne zaman kimbilir

Kızlar bebiş olduktan sonra eskisi gibi giremiyorum internete:) 2saatte bir emzir gaz çıkar alt değiştir uyut derken diğer ikinci saat geliyor. Günler yorucu ve uykusuz geçiyor ama çok güzel:KK200: Umarım hepiniz iyisinizdir.

Teşekkür ederiz kuzum:)

Amin canım inşallah :)

Çok şükür gerçekten canım:) senin de çok az kaldı, Allah sağlıkla güzel doğumlar nasibetsin inşallah. Doğum esnasında hepinize dua ettim.

Çok sağol canım. senin kızlar nasıl alıştılar mı birbirlerine:)

Amin canım hepimizin inşallah. Senin de az kaldı:)
Tesekkur ederim canim sagol. Allah dualarimizi kabul etsin

Kızlar bugün sabahtan beri baş ağrısı ile uğraşıyorum. Biraz önce dayanamadım bir parol içtim umarım geçer. Pek dikiş ustası değilimdir ama bugün bunları yaptım, yatak süsü olarak. İyi zaman geçiyor...

Eki Görüntüle 2208946
Harika olmus ellerine saglik guzelce oynasin minnos bunlarla

Ben hiç iyi değilim, transfer oldum pozitifi gördüm. 2 gündür de düşük yapıyorum. İçim acıyor...
Allah yardımcın olsun be kuzum çok üzüldüm. Yeniden tedaviye başlamadın dondurulmuşlarla oldun dimi. Bence aynı şeyi yaşama sebebin bu olabilir. Sen kolaylıkla gebe kalabiliyorsun sanırım eşindeydi problem. Ngs yapılması gerekliydi kesinlikle. Ben senin olacağına çok çok inanıyorum. Bir daha ki denemende embriyolar kesinlikle pgt/ngs yapılmalı.

Kuzummm unutmamışsın ❤️ Hamdolsun iyim bulantılarım son gaz devam ediyor 9. Haftamız bitti 10.haftaya girdik çok şükür bi kaç gün önce kanamam oldu hastanede kaldım şimdi kesildi kanama İnşâAllah tekrar etmez pruloton depot iğne oluyorum üç günde bir. Bulantılar yüzünden de sürekli serumla yaşar hale geldim bulantı haplarını saymıyorum bile bebişlerimiz iyi olsun hepsi gelir geçer hayırlısı ile İnşâAllah ❤️
Sen nasılsın canım nasıl gidiyor?

Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin İnşâAllah bizlerde sağlıkla kucağımıza alalım ❤️
Çok şükür canım çok sevindim maşallah hep sağlıkla ilerlesin gebeliğin inşallah. Unutur muyum hiç tek tek isimleriniz var elimde:KK48: Allah dualarımızı kabul etsin hep iyi haberler verelim inşallah birbirimize. Çok geçmiş olsun bundan böyle bir damla leken bile gelmesin inşallah:dua: bende yatıyorum sürekli. Allah yardımcımız olsun kuzum

Çok şükür canım çok sevindim maşallah hep sağlıkla ilerlesin gebeliğin inşallah. Unutur muyum hiç tek tek isimleriniz var elimde:KK48: Allah dualarımızı kabul etsin hep iyi haberler verelim inşallah birbirimize. Çok geçmiş olsun bundan böyle bir damla leken bile gelmesin inşallah:dua: bende yatıyorum sürekli. Allah yardımcımız olsun kuzum
Canımm çok sağol ❤️ Amin İnşâAllah hepimiz sağlıkla doğuralım minnakları. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bizi bizden başkası anlamaz.

Dinlenerek geçiriyorum her günü kuzum zaman geçsin diye bekliyorum gün sayıyorum resmen. Çok şükür halimize. Siz nasılsınız asıl kuzucuk nasıl:anne:
İyi olmana sevindim canım. Dinlenmeye devam:) Biz iyiyiz teyzesi. Emiyoruz, uyuyoruz bol bol :KK200: ben uyumuyorum tabii ki :) doğumdan önce hep derdim ki ben o kadar uykusuz kalamam. Ama Allah gücünü veriyormuş. Son 1 haftada 1 günlük uyuduğumdan daha az uyumuşumdur:) bugünümüze şükür :dua:

Kızlar bugün sabahtan beri baş ağrısı ile uğraşıyorum. Biraz önce dayanamadım bir parol içtim umarım geçer. Pek dikiş ustası değilimdir ama bugün bunları yaptım, yatak süsü olarak. İyi zaman geçiyor...

Eki Görüntüle 2208946
Nefis olmuşlar canım, bayıldım ellerine sağlık :KK200:

A anneveoglusu kinalikadin kinalikadin canlar dr.dan ciktik simdi 150 leri asan kasilmalar var en kucugu 50 lerde ama gel gorki sifir hissediyorum :KK70:
1 cm aciklik olmus bile :KK48::KK48: sen doguruyorsun dedi dr.um yok dedim hic hissetmiyorum ohhj cok gzl dedi sikdi yatirsam sikilirsin hastaneden evde su gelmesi kanama yada kasilmalar 5 dk 1 e dustugunde gel dedi. Hemen bu gecede baslayabilir 1 hafta sonrada dedi.
Cati muayenesi ve acilma yaoarkende hic aci hissetmedim
Tedavi asamasinda cok caba sarfettik acilar cektik rabbim simdide belkide agrisiz dogum nasip edecek :KK200:

A anneveoglusu kinalikadin kinalikadin canlar dr.dan ciktik simdi 150 leri asan kasilmalar var en kucugu 50 lerde ama gel gorki sifir hissediyorum :KK70:
1 cm aciklik olmus bile :KK48::KK48: sen doguruyorsun dedi dr.um yok dedim hic hissetmiyorum ohhj cok gzl dedi sikdi yatirsam sikilirsin hastaneden evde su gelmesi kanama yada kasilmalar 5 dk 1 e dustugunde gel dedi. Hemen bu gecede baslayabilir 1 hafta sonrada dedi.
Tedavi asamasinda cok caba sarfettik acilar cektik rabbim simdide belkide agrisiz dogum nasip edecek :KK200:
Canım inanırmısın bugün böyle bir haberle geliceğini tahmin etmiştim içime doğuyodu
Rabbim çektiğin bütün dertlerin sıkıntıların meyvesini sağ salim kucağına aldırsın
Ağrısız sızısız geçsin doğumun:dua:
Minik erkeğine kavuş artık hasret gider :anne:

Canım inanırmısın bugün böyle bir haberle geliceğini tahmin etmiştim içime doğuyodu
Rabbim çektiğin bütün dertlerin sıkıntıların meyvesini sağ salim kucağına aldırsın
Ağrısız sızısız geçsin doğumun:dua:
Minik erkeğine kavuş artık hasret gider :anne:
Ayyy canimsin amin imsallah sen ve butun hamileler. Hic neden benim basima geldi neden tedavim olumsuz sonuclandi neden su soyle oldu dememek gerek. Isyan etmemek gerek. Herkes neler nelr yasiyor ama bak dedigin gibi sonu selamet agrisiz acisiz mutlulukla sonuclaniyor insallah.buna bugun bir kezdaha okadar cok inandimki anlatamam. Sifir his yaaa cok sukur. Cok heyecanlandim valla darisi basina :KK200:

Ayyy canimsin amin imsallah sen ve butun hamileler. Hic neden benim basima geldi neden tedavim olumsuz sonuclandi neden su soyle oldu dememek gerek. Isyan etmemek gerek. Herkes neler nelr yasiyor ama bak dedigin gibi sonu selamet agrisiz acisiz mutlulukla sonuclaniyor insallah.buna bugun bir kezdaha okadar cok inandimki anlatamam. Sifir his yaaa cok sukur. Cok heyecanlandim valla darisi basina :KK200:
Çok güzel anlattın canım herkesin sınavı farklı oluyur
Rabbim hepimize sınavımızı hayırlısıyla geçmeyi nasip etsin
İsyan etmedim kuzum en umutsuz olduğum anda yumurtam can buldu benim gerçek mucizem oldu çok şükür nasip edene
Biz bu kadar heyecan yapmışken seni hiiç düşünemiyorum bile :KK49:
Duana amin diyorum canım :KK200:

Canım benim demek agri esigin yüksek hissetmiyorsun rabbim kolaylık versin az kaldı paşa ile kavuşmaya

Slm arkadaşlar ben tüp bebekle ilk denemede gebe kaldim rahîm ağzı yetmezliği nedeniyle 17 haftada erken doğum yaptım doktor dikis koymadi salak gencsin ilacla gider dedi kaybettik 8 ay oldu 5 günlük 1 emriyom var dondurulmuş onu tiransfer yapacaz ama çok endişeliyim

Gebe kalamamamin sebebi dış gebelik ten tüpüm alındı rahim ağzıda da kanser hücrelerinin oluşma sebebi le leep yapıldı yani çok az alındı şuan kısalık sorunum var gebelikte serklaj yapılacak

X