2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allahım inşallah ağrısız kolayca doğurmanı nasip eder Allah hepimizin duaları ile sağlıkla kolayca alacaksın inşallah bebeğini. Tüm kalbimle istiyorum Allah yardımcın olsun kuzum. Çok heyecanlı yaa offf:KK71:
Allah razi olsun kalbi guzel temiz arkadasim :KK200:aminnnnn binlerce kez
Yerdemiyim gokte mi bilmiyorum :KK55:geliyor az kaldi kavusmaya :KK68::KK68::KK68:bin sukur rabbim hepimize sagsaglim kucagimiza aldirsin.
Hamile olmak isteyenlerede saglikli hamillleik nasip etsin

Benim transfer 20 kasimda oldu. Test tarihim 3 aralik cnm. Ben sabirsizim sadece :) benimde bacaklarimda agri var adet olcakmisim gibi
Transfer günlerimiz ve test günlerimiz peş peşe umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız kızlar benimde pazartesi 19 unda transfer yapıldı 1 Aralık test günüm

Bende sadece az yumurta rezervi sorunu vardı belki o yüzden farklıdır kullandıklarımız, ilk tedavim bu yüzden biraz merak içindeyim:)

Transfer günlerimiz ve test günlerimiz peş peşe umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız kızlar benimde pazartesi 19 unda transfer yapıldı 1 Aralık test günüm

Bi tutunmayı ve kalp atışını görsek 6 haftalarıda bekliycem de onun stresi ayrı bi durum canım yaa. İnşallah hepimiz görürüz güzel sonuçları

Aynı gün başladık bu serüvene desene:) benimde salı oldu ama test için 30 kasım dedi doktor seninki neden daha önce dedi ki? Ben beklemeyi tercih edicem sanırım hiç o testte göremezsem moralim bozulmasın. Bugün sadece dizden aşağı bacaklarım ağrıyor o da sanırım hareketsizlikten. Korkudan az hareket edince artık bacaklar tuhaflaştı galiba:)

@Deepblue_6 Dlk2606 Dlk2606 @Umreci58 @Brunettex @KoncuyUmay @kanaryamm prensen prensen @S_V_S_88 @INCIK BONCUK @sinemis25 nerelerdesiniz kızlar. İnşallah her şey yolundadır hepiniz için. Allah gönlünüzden geçenleri nasip etsin. Hepiniz dualarımdasınız. Rabbim sağlıkla anneliği yaşamamızı nasip etsin inşallah..
Beni saymamissin ama bende varim. Dualariniza benide katin lutfenbelki hatirlarsin. Temmuzda ilk negatif denemem vardi. Pazartesi gunu transferim var. Ikinci denemem olacak 2 tane 5.gun embriyosu transfer olcak

Ben hiç iyi değilim, transfer oldum pozitifi gördüm. 2 gündür de düşük yapıyorum. İçim acıyor...
:cry::cry:o kadar iyi anlıyorum ki seni diyecek söz yok ne desem boş :cry:Rabbim sabır versin inşallah tez zamanda sağlıkla kucağımıza alacağımız evlatlar nasip etsin :KK42:

Benim transfer 20 kasimda oldu. Test tarihim 3 aralik cnm. Ben sabirsizim sadece :) benimde bacaklarimda agri var adet olcakmisim gibi

Benimde 20 kasım ama doktor 30 kasımda kan tahlili yaptırabilirsin dedi. Bekliycez sabırsızlıkla artık :) benim öyle bir ağrı değil sızlama gibi inşallah grip gibi başka bir hastalık geçirmem diye düşünüyorum artık

@Deepblue_6 Dlk2606 Dlk2606 @Umreci58 @Brunettex @KoncuyUmay @kanaryamm prensen prensen @S_V_S_88 @INCIK BONCUK @sinemis25 nerelerdesiniz kızlar. İnşallah her şey yolundadır hepiniz için. Allah gönlünüzden geçenleri nasip etsin. Hepiniz dualarımdasınız. Rabbim sağlıkla anneliği yaşamamızı nasip etsin inşallah..
Merhaba canim ara sıra girip göz gezdiriyorum hamile haberlerinin çoğaldığını görüyorum bu harika bir şey. Henüz 2. Denemeye başlamadım dondurulmuşum yoktu biliyorsunuz. Dr tavsiyesiyle kendimize zaman veriyoruz eğer olmazsa tabiki tekrar denemeyi düşünüyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın. Sen de sağlıkla bebeğine kavuşursun inşallah. Dlk2606 Dlk2606 canim sen de iyisindir umarım uzun zaman oldu haberleşmeyeli. Öpüyorum sizleri.

Beni saymamissin ama bende varim. Dualariniza benide katin lutfenbelki hatirlarsin. Temmuzda ilk negatif denemem vardi. Pazartesi gunu transferim var. Ikinci denemem olacak 2 tane 5.gun embriyosu transfer olcak
Sen arada yazıyorsun diye eklemedim kuzum benim merak etme dualarımdasın hep unutulmadın Arzucumm:KK19:

Merhaba canim ara sıra girip göz gezdiriyorum hamile haberlerinin çoğaldığını görüyorum bu harika bir şey. Henüz 2. Denemeye başlamadım dondurulmuşum yoktu biliyorsunuz. Dr tavsiyesiyle kendimize zaman veriyoruz eğer olmazsa tabiki tekrar denemeyi düşünüyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın. Sen de sağlıkla bebeğine kavuşursun inşallah. Dlk2606 Dlk2606 canim sen de iyisindir umarım uzun zaman oldu haberleşmeyeli. Öpüyorum sizleri.
Canım benim inşallah en hayırlı zamanda olumlu sonucu alırsın. Sağlıkla da devam eder inşallah. Allah yardımcımız olsun

Allah razi olsun kalbi guzel temiz arkadasim :KK200:aminnnnn binlerce kez
Yerdemiyim gokte mi bilmiyorum :KK55:geliyor az kaldi kavusmaya :KK68::KK68::KK68:bin sukur rabbim hepimize sagsaglim kucagimiza aldirsin.
Hamile olmak isteyenlerede saglikli hamillleik nasip etsin
Amin canım arkadaşım benim:KK200::KK19:

Merhaba arkadaslar 8. Hafta mi z bitti çok şükür. 7.hafta da çok az kanamam oldu bir hafta evde yattim. Doktor bu hafta normal yaşamına dönebilirsin dedi. Iki gündür artık yemek falan yapıyorum igneyigneye yuruyerek gidiyorum.ama biraz sol kasigim da ağrı var şimdi sabah kalktım yine var normal mi sizce.

Kizlar kabizlikla cok sorun yasiyordum kac gundur cilamiyrm tuvalete kayisi yedim.ilac icdim zeytinyagi surdum banamsn demedi aksam istemcizce ikanmak zorunda kalmisim cok vicdan azabi cekiyorum ama napim artk bosverdim Allah nasip.etmisse her turlu olur icimi rahatlatmaya calisiyorum
Ben de transfer öncesi sonrası yaşadım ve yemekle ilgili yapılacak her şeyi yaptım olmadı. Tedirginlik ve korkudan oluyor çünkü.. şu an için yaptığın gibi boşver bu konuyu zamana bırak.

Merhaba arkadaslar 8. Hafta mi z bitti çok şükür. 7.hafta da çok az kanamam oldu bir hafta evde yattim. Doktor bu hafta normal yaşamına dönebilirsin dedi. Iki gündür artık yemek falan yapıyorum igneyigneye yuruyerek gidiyorum.ama biraz sol kasigim da ağrı var şimdi sabah kalktım yine var normal mi sizce.
Sen yinede kendini yorma canım. Doktorlar normal yasama dönebilirsin diyorlar ama bir yandan da düşük önleyici ilaçlar veriyorlar demek ki yinede dikkat etmek gerekiyor. Fazla eğilip kalkma, ağır kaldırma , ayakta çok durma ilk 3 ay çok onemli

Sen yinede kendini yorma canım. Doktorlar normal yasama dönebilirsin diyorlar ama bir yandan da düşük önleyici ilaçlar veriyorlar demek ki yinede dikkat etmek gerekiyor. Fazla eğilip kalkma, ağır kaldırma , ayakta çok durma ilk 3 ay çok onemli
Doğru söylüyosun canım tup bebekler biraz daha riskli oluyor sanırım hep dikkat etmek lazim

Sen arada yazıyorsun diye eklemedim kuzum benim merak etme dualarımdasın hep unutulmadın Arzucumm:KK19:
Canim unutmamissin ismimi. Cok tesekkir ederim. Duaya en ihtiyacim oldugu zamanlar Allah razi olsun. Ettigin dualar ayna gorevi gorsun. Hepsi sana yansisin. Insallah.calistigim icin cok yogunum sizin gibi surekli giremiyorum. Ama hep takipteyim sizi.

X