2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bugün sabahtan beri baş ağrısı ile uğraşıyorum. Biraz önce dayanamadım bir parol içtim umarım geçer. Pek dikiş ustası değilimdir ama bugün bunları yaptım, yatak süsü olarak. İyi zaman geçiyor...

Eki Görüntüle 2208946
Birde usta olsan neler yapardın acaba :) eline sağlık canım çok güzel olmuş.

Birde usta olsan neler yapardın acaba :) eline sağlık canım çok güzel olmuş.

Teşekkür ederim canımcım, instagramda bunlardan yapanlara fiyat sordum. Sonra kendim denemeye karar verdim, oluyor valla. İki yastık daha yapıcam, bir de örgü yan korumalık yapıcam bakalım. :KK24:

Ay ne guzel insallah bizede nasip olur anne olmak test gunume 5 gun kaldi 2. Tedavim benimde beklemek cok zor gercekden ama ben korkuyorumda sonuc yaklasdikca hayirlisi olsun.
Canım seni ozellözel takip ediyorum rabbim emeklerini boşa cikarmasin sağlıklı ve hayırli evlâd/evladlar nasip etsin inşallah

Canım seni ozellözel takip ediyorum rabbim emeklerini boşa cikarmasin sağlıklı ve hayırli evlâd/evladlar nasip etsin inşallah
Insallah canim arkadasım amin Allah buyuk hayirlisi olur inslah herseyin. Yavas yavas sonuca yaslasiyorum 29 unda hem biran once gelsin hemde gelmesin istiyorum :mad:

Ben hiç iyi değilim, transfer oldum pozitifi gördüm. 2 gündür de düşük yapıyorum. İçim acıyor...
Seni okadar iyi anlıyorum ki pozitif görüp kaybetmek çok acı veriyor ben hep keşke negatif olsa idi bunu yasamasaydim dedim o donem ama nasipte ne varsa onu görüyoruz rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile tekrarını nasip etsin inşallah

@Deepblue_6 @Dlk2606 @Umreci58 Brunettex Brunettex @KoncuyUmay Strongmom_ Strongmom_ @prensen @S_V_S_88 INCIK BONCUK INCIK BONCUK @sinemis25 nerelerdesiniz kızlar. İnşallah her şey yolundadır hepiniz için. Allah gönlünüzden geçenleri nasip etsin. Hepiniz dualarımdasınız. Rabbim sağlıkla anneliği yaşamamızı nasip etsin inşallah..
Kuzummm unutmamışsın ❤️ Hamdolsun iyim bulantılarım son gaz devam ediyor 9. Haftamız bitti 10.haftaya girdik çok şükür bi kaç gün önce kanamam oldu hastanede kaldım şimdi kesildi kanama İnşâAllah tekrar etmez pruloton depot iğne oluyorum üç günde bir. Bulantılar yüzünden de sürekli serumla yaşar hale geldim bulantı haplarını saymıyorum bile bebişlerimiz iyi olsun hepsi gelir geçer hayırlısı ile İnşâAllah ❤️
Sen nasılsın canım nasıl gidiyor?

Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin İnşâAllah bizlerde sağlıkla kucağımıza alalım ❤️

Kızlar bebiş olduktan sonra eskisi gibi giremiyorum internete:) 2saatte bir emzir gaz çıkar alt değiştir uyut derken diğer ikinci saat geliyor. Günler yorucu ve uykusuz geçiyor ama çok güzel:KK200: Umarım hepiniz iyisinizdir.

Teşekkür ederiz kuzum:)

Amin canım inşallah :)

Çok şükür gerçekten canım:) senin de çok az kaldı, Allah sağlıkla güzel doğumlar nasibetsin inşallah. Doğum esnasında hepinize dua ettim.

Çok sağol canım. senin kızlar nasıl alıştılar mı birbirlerine:)

Amin canım hepimizin inşallah. Senin de az kaldı:)
Çok normal girememen iyi olun bize yeter maşallah. Büyüsün kocaman kız olsun minik.
Kızlar bugün sabahtan beri baş ağrısı ile uğraşıyorum. Biraz önce dayanamadım bir parol içtim umarım geçer. Pek dikiş ustası değilimdir ama bugün bunları yaptım, yatak süsü olarak. İyi zaman geçiyor...

Eki Görüntüle 2208946
Geçmiş olsun bende arada alıyorum yapacak bir şey yok en günahsız ağrı kesici parol arada almaktan zarar gelmez diye düşünüyorum.
Çok güzel olmuş eline sağlık.
Ben hiç iyi değilim, transfer oldum pozitifi gördüm. 2 gündür de düşük yapıyorum. İçim acıyor...
Canım Rabbim sabrını versin inşallah. Zamanı gelmemiş demek ki vazgeçme olur mu, sağlıklı hayırlı evlatlar bahssedecek sana da Rabbim vakti zamanı gelince bol bol dua etmek lazım hayırlısını nasip et Rabbim diye.

Teşekkür ederim canımcım, instagramda bunlardan yapanlara fiyat sordum. Sonra kendim denemeye karar verdim, oluyor valla. İki yastık daha yapıcam, bir de örgü yan korumalık yapıcam bakalım. :KK24:
Bende Instagram'da elişi birşey sordum iki sene önce 70₺ dedi . Hırs yaptım fotoğrafa bakarak aynısını yaptım 15₺ malzeme ile :)

Eki Görüntüle 2208946
Geçmiş olsun canım parolun zararı olmaz.

Harika olmuşlar bende geçen sene kursa gitmiştim orada yapmıştım bulut olanından birde babynest yapmıştım takım makinem olsa daha çok şey yapcam İnşâAllah bi sürü kalıp çıkardım ameliyat tedavi derken kurstan çıkmak zorunda kalmıştım nasip İnşâAllah bulantılarım azalırsa bi makine alıp devam etmek isterim

Kuzummm unutmamışsın ❤️ Hamdolsun iyim bulantılarım son gaz devam ediyor 9. Haftamız bitti 10.haftaya girdik çok şükür bi kaç gün önce kanamam oldu hastanede kaldım şimdi kesildi kanama İnşâAllah tekrar etmez pruloton depot iğne oluyorum üç günde bir. Bulantılar yüzünden de sürekli serumla yaşar hale geldim bulantı haplarını saymıyorum bile bebişlerimiz iyi olsun hepsi gelir geçer hayırlısı ile İnşâAllah ❤️
Sen nasılsın canım nasıl gidiyor?

Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin İnşâAllah bizlerde sağlıkla kucağımıza alalım ❤️
İyi olmana sevindim inşallah kanama bir daha tekrarlamaz

X