2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba arkadaşlar, benimde 5. Gün transferi yapıldı şuan 4. Günümdeyim heyecanla bekliyorum. Herkesi okumaya; kendimde belirti aramaya çalışıyorum ilk gün çok bel ağrım oldu ama diğer günlerde hiç birşey olmadı. Sadece progestan fitil, coraspirin ve folbiol kullanıyorum. Bazı arkadaşların kullandığı ilaçları gördükçe benimki neden bu kadar az merak ettim doğrusu. Siz neler yaşıyosunuz nasılsınız?
Benimde 5.gun embriyosu sali gunu transfer oldu. Bendede hicbir belirti degisiklik yok. Sadece ilaclarin etkisiyle uyku hali oluyo. Esime azonce test aldirdim yapcagim gunu sabirsizlikla bekliyorum

Benimde 5.gun embriyosu sali gunu transfer oldu. Bendede hicbir belirti degisiklik yok. Sadece ilaclarin etkisiyle uyku hali oluyo. Esime azonce test aldirdim yapcagim gunu sabirsizlikla bekliyorum
Erken test mi yapicaksiniz ben yapmicam bu sefer evde 47 tane gebelik testi var ama yapmaya cesaretim yok :işsiz:

Sezaryen olmak zorunda değil böyle bi kural yok. Ama maalesef çoğu doktor sezaryen yanlısı meşakkatli bebekler olduğu için. Yani tamamen doktoruna bağlı

Valla benim ki net birşey söylemese de normalden yana olduğunu ima etti. Yani ekstra birşey olmazsa normal olacak inşallah. Bende bazen sezeryan den bazen normalden korkuyorum garip :) hayırlısı artik

Ben de normal doğum istiyorum kısmet olursa. Tüp bebek diye öyle bir şart yok, normalin de sezeryanında avantaj ve dez avantajları her hamile gibi kadargeçerli bizim için de...
saolun kızlar cevaplarınz ıcın bnm zaten cok var daha ama insanlar malum doldurmayı bulandırmayı sevıolar sormak ıstedım o yuzden teşekkur ederım

Sakın günü gelmeden test yapma canım ben almadım bile biliyorum beklemek çok zor ama dayanmaya çalış

Kızlar bugün sabahtan beri baş ağrısı ile uğraşıyorum. Biraz önce dayanamadım bir parol içtim umarım geçer. Pek dikiş ustası değilimdir ama bugün bunları yaptım, yatak süsü olarak. İyi zaman geçiyor...

yastık.JPG

Kızlar bebiş olduktan sonra eskisi gibi giremiyorum internete:) 2saatte bir emzir gaz çıkar alt değiştir uyut derken diğer ikinci saat geliyor. Günler yorucu ve uykusuz geçiyor ama çok güzel:KK200: Umarım hepiniz iyisinizdir.

Teşekkür ederiz kuzum:)

Amin canım inşallah :)

Çok şükür gerçekten canım:) senin de çok az kaldı, Allah sağlıkla güzel doğumlar nasibetsin inşallah. Doğum esnasında hepinize dua ettim.

Çok sağol canım. senin kızlar nasıl alıştılar mı birbirlerine:)

Amin canım hepimizin inşallah. Senin de az kaldı:)
Sanırım alıştılar. Kabullendi en azından. Sabah kontrolumuz vardı büyük uyurken evden çıktık uyanınca bebek nerde diye bakmaya gelmiş hemen besigine. K9uacagina alıp öpmek istiyor sürekli

Kızlar bugün sabahtan beri baş ağrısı ile uğraşıyorum. Biraz önce dayanamadım bir parol içtim umarım geçer. Pek dikiş ustası değilimdir ama bugün bunları yaptım, yatak süsü olarak. İyi zaman geçiyor...

Eki Görüntüle 2208946
Maşallah canım çok güzeller bebişin sağlıcakla kullansın inşallah kendini yorma geçmiş olsun

Ay ne guzel insallah bizede nasip olur anne olmak test gunume 5 gun kaldi 2. Tedavim benimde beklemek cok zor gercekden ama ben korkuyorumda sonuc yaklasdikca hayirlisi olsun.
Kizima 4. Transferimde kavustum. Sakin vazgecme bu surec zorlu ama anne olmak icin katlanmamiz gerek cnm isteyen herkese nasip etsin Rabbim :dua:

X