2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kizlar idrarimda az miktarda protein cikti doktor haftaya idrar testini tekrarliyalim dedi bol bol su ic dedi sizdede oldumu

Merhaba arkadaşlar, benimde 5. Gün transferi yapıldı şuan 4. Günümdeyim heyecanla bekliyorum. Herkesi okumaya; kendimde belirti aramaya çalışıyorum ilk gün çok bel ağrım oldu ama diğer günlerde hiç birşey olmadı. Sadece progestan fitil, coraspirin ve folbiol kullanıyorum. Bazı arkadaşların kullandığı ilaçları gördükçe benimki neden bu kadar az merak ettim doğrusu. Siz neler yaşıyosunuz nasılsınız?

Merhaba arkadaşlar, benimde 5. Gün transferi yapıldı şuan 4. Günümdeyim heyecanla bekliyorum. Herkesi okumaya; kendimde belirti aramaya çalışıyorum ilk gün çok bel ağrım oldu ama diğer günlerde hiç birşey olmadı. Sadece progestan fitil, coraspirin ve folbiol kullanıyorum. Bazı arkadaşların kullandığı ilaçları gördükçe benimki neden bu kadar az merak ettim doğrusu. Siz neler yaşıyosunuz nasılsınız?
İnşallah sağlıkla tutunur olumlu sonuç alırsın. Kullandığın ilaçlar yeterli zaten. Test sonuçlarına problemin duruma bağlı olarak extra ilaçlar verilebiliyor. Her merkezin verdiği gibi standart ilaçlar verilmiş sanada. Rabbim yardımcın olsun hiç belirti arama. Burada hiç belirtisi olmadan gebe kalan çok arkadaş var. Kimi göğüs hassasiyetinden bahsediyor kimi kasık ağrısı kimi hiç ağrısız sızısız olumlu sonuç alıyor. Bende mesela hala göğüslerde sızı belirti yok. Bünyeden bünyeye değişiyor. Sakin kal stres yok kuzum

Benimde 6 gunum bugune kdr hic bir agrim sizm olmadi. Bnde crinone jel coraspirin vitamin estrofem clexsane kan sulandiri igne kullaniyrm. Ilk tedavinizmi normal yani kullanmaniz gerekenu kullaniyorsnz zaten.

kinalikadin kinalikadin canim senin nasildi hic kasik bel agrisi fln yasadinmi sen ? Gunler yaklasdikca daha korkar oldum asiri kabizlikda yasiyorum ilk gunden bu yana oda cok zorladi beni. Dupalac iciyrm arada ama onla bile zor biraz ikinmak zorunda kaliyrm Allah a emanet ettm napim

kinalikadin kinalikadin canim senin nasildi hic kasik bel agrisi fln yasadinmi sen ? Gunler yaklasdikca daha korkar oldum asiri kabizlikda yasiyorum ilk gunden bu yana oda cok zorladi beni. Dupalac iciyrm arada ama onla bile zor biraz ikinmak zorunda kaliyrm Allah a emanet ettm napim
Bende arada adet ağrısı oluyordu rahimde o kadar. Bel ağrısı göğüs ağrısı hiç olmadı. Daha önceki denemelerimde de aynı olmuştu ama onlar tutmamıştı yani belirtilere hiç takılmamak lazım. Kullandığımız ilaçlardan oluyor bence. Fazla ıkınma. Kayısı incir ananas ye. Allahım dualarımızı kabul etsin..Dualarımdasın kuzum

tugken tugken neredesin canım. Merak ettim. İnşallah sağlıkla doğumun gerçekleşir
Iyiyim canlarim c vitamini yuklemesi yapiyorum soguk alginligindan dolayi
Cok cok iyiyim ama sukur ki..yarin kontrolumuz var saat 15.00 de
ne dicek dr.um cok merak ediyorum. Hayirlisi son gunlerdeyiz artik. Sizler nasilsiniz.

ne dicek dr.um cok merak ediyorum. Hayirlisi son gunlerdeyiz artik. Sizler nasilsiniz.
Aynı bende dinleniyorum sürekli kuzum. Eltimde 40.haftada kontrole gitmişti dr açılman var dedi yatırdı. 2 saat içinde doğurdu maşallah. O da koruda yapmıştı doğumu. Senden de güzel haber alıcaz inşallah canım arkadaşım. Hep iyi ol inşallah. Allah şifa versin

Bende arada adet ağrısı oluyordu rahimde o kadar. Bel ağrısı göğüs ağrısı hiç olmadı. Daha önceki denemelerimde de aynı olmuştu ama onlar tutmamıştı yani belirtilere hiç takılmamak lazım. Kullandığımız ilaçlardan oluyor bence. Fazla ıkınma. Kayısı incir ananas ye. Allahım dualarımızı kabul etsin..Dualarımdasın kuzum
Sagol cnm benim Allah razi olsn valla psikolojim bozuldu artk tuvalet konusunda cok zorlaniyrm davul gbi sisdim gazimda cokdu ztn kayisi fln fayda etmiyor cnm ya bnm normaldede kabizlik cok bagirsaklarim tembel Allah kmseye kabizlik yastmasn

Aynı bende dinleniyorum sürekli kuzum. Eltimde 40.haftada kontrole gitmişti dr açılman var dedi yatırdı. 2 saat içinde doğurdu maşallah. O da koruda yapmıştı doğumu. Senden de güzel haber alıcaz inşallah canım arkadaşım. Hep iyi ol inşallah. Allah şifa versin
Aaaa nekadar guzel
Insallah canim allah razi olsun
Hareketler yapiorum falan bakalim ins
Ise yarar. Saglikla kavusalimda nasil oldugu onemli degil vallla normal sezaryen.. yavrularimiza saglikla kavusalim alip eve gelelim saglikla buyutelim hasta olmadan hakkini vererek anali babali sekilde herbirimiz insallahh
Iyiki varsiniz.

Had
Ay hadi hayirlisiyla gelsn insallah senin bebis sevdi iceriyi cikamiyor :KK48:

Allah hayırlı etsin canım, ben senin kullandıklarına ek olarak estrofem ve hibor iğne de kullandım bir süre. Her merkezin ilaç kullanımı farklı oluyor tabi.
Belirti arama daha çok erken gebelik oluşursa bile (inşallah oluşacak ) belirtiler 6 haftadan sonra başlıyor bulantı vs.

Hamilelik takvimin de son 4 gün yazıyor canım :) bu gidişle senin bebiş takvimi dolduracak

Aaaa nekadar guzel
Insallah canim allah razi olsun
Hareketler yapiorum falan bakalim ins
Ise yarar. Saglikla kavusalimda nasil oldugu onemli degil vallla normal sezaryen.. yavrularimiza saglikla kavusalim alip eve gelelim saglikla buyutelim hasta olmadan hakkini vererek anali babali sekilde herbirimiz insallahh
Iyiki varsiniz.
Amin canımm inşallah inşallah. Sende iyi ki varsın kuzum benim:KK200::KK200:

Kızlar bebiş olduktan sonra eskisi gibi giremiyorum internete:) 2saatte bir emzir gaz çıkar alt değiştir uyut derken diğer ikinci saat geliyor. Günler yorucu ve uykusuz geçiyor ama çok güzel:KK200: Umarım hepiniz iyisinizdir.
Rabbim sifanizi verecek inşallah bebiş de bekleyecek evvel Allah'ın izniyle.
Oyyy inşallah sağlıkla güzelce gelecek minik normal doğum olacağı için sütünde hızlıca gelecek o güzelligi beslemeye devam edeceksin canım. İnşallah çok daha güzel bir duygudur hepimiz yaşarız.

Gözün aydın canım maşallah size hoşgeldin evine minik prenses.
Teşekkür ederiz kuzum:)

Gözün aydın olsun canım
Rabbim bol bol sütünle şifa versin minik turtana :KK200:
Amin canım inşallah :)

Çok şükür gerçekten canım:) senin de çok az kaldı, Allah sağlıkla güzel doğumlar nasibetsin inşallah. Doğum esnasında hepinize dua ettim.

ruhum_mavi ruhum_mavi çok sevindim çok geçmiş olsun
Çok sağol canım. senin kızlar nasıl alıştılar mı birbirlerine:)

Masallah maşallah kavuşmuş anne ve kızcesi sağlıkla büyüsün yavrun inşallah canım sütun bol olsun
Amin canım hepimizin inşallah. Senin de az kaldı:)

X