2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

dün yumurta toplama işlemim gerçekleşti bugün doktorum aradı progesteron yüksek bu ay transferi erteliyoruz riks' e giremeyiz dedi. Yani doğru olan bu öylemi
Derler ya geç olsun güç olmasın.. doktorun en doğrusunu bilir canım. O kadar emek verdin maddi manevi bir ay daha bekleyip riske atmamış olursun. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin

Derler ya geç olsun güç olmasın.. doktorun en doğrusunu bilir canım. O kadar emek verdin maddi manevi bir ay daha bekleyip riske atmamış olursun. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin
Haklısın canım bu kadar bekledik 1 ay daha bekleyelim hayırlısı bakalım

kizlar benim kalcamin tam ustu ortasi cok agriyor kasigimda ayni agriyor normalmi
Bu haftalarda rahim büyüyor benim de çok kasık ağrım olmuştu. Artık eskisi kadar olmuyor. Agrin olduğu zaman Uzan dinlen birşey olmaz Allah'ın izniyle

Dün gece sağ ayak bilegimin üst tarafina kramp girdi yatarken çok kötü Şuan yürürken merdiven inerken falan da ağrıyor. Sizde de oluyor mu kızlar.
Olmaz mı iki bacağına girdi gec n hafta aklım çıkıyordu ağrısından maden suyu iç canım

Kızlar gebelikte sarımsak yemek zararlı mı bilen var mı aranızda. Mantara çok iyi geliyormuş her gün bir diş sarımsak yemek. Bende mantardan şüphelendim iyi geliyormuş. Zaten fitil kullanmam yasak doğal olarak çare arıyorum. Dr a da soramadım açıkçası

Yaşınız kaç arkadaşım ben yaştan dolayı hiç ikili yaptirmadan nifty testi yaptırdım

Canım ilk zamanlar bağışıklık sistemini güçlendirdiği için dikkatli kullanılması gerek, ama sonrasında serbest diye biliyorum.

Sorun olmaz kuzum ben bol bol soğan sarımsak tüketmeye çalışıyordum bir kez enfeksiyon oldu onun dışında iyi yanı bence doğal direnç artırıcı kullan sorun olmaz günde bir diş şifa olsun. Ağızda kalan tadı felaket ama şifadır.

Allah razı olsun arkadaşım inşallah. Baya güzel faydalı varmış kullanayım dedim. Sana da şifa olsun. Yemeklerin yanında soğan süper gidiyor hele kış günleri. Allahım hepimize sağlık versin inşallah

Midem sisiyor zorlanıyorum yoksa her gün ekmek arası taze soğan dürmek istiyorum bende
Çocuklar yemeye izin vermiyor bize yer kalmıyor diyorlar

Canımm arkadaşım senin de az kalmış sayılır inşallah sağlıkla alırsın kucağına ikinci paşanı
Şükür az kaldı kavuşmaya pazartesi Dr gittik masallah kuzuya 3 hafta önde gidiyor Dr Aralık ayında bu gelişimi ile devam ederse doğar dedi
Rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah hepimize
Bu gün bebegin eşyalarını utuledim erken gelebilir deyince Dr
Sen nasılsın canım

Ne güzel rüya pasani özledin kavuşma hasreti var güzel annede hayırlara çıkarsın az kaldı canım rabbim ruyani gerçek eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…