2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

dün yumurta toplama işlemim gerçekleşti bugün doktorum aradı progesteron yüksek bu ay transferi erteliyoruz riks' e giremeyiz dedi. Yani doğru olan bu öylemi
Benim iptal oldu arkadaşım Dr en doğrusunu yapiyor hiç söylemese transfer yapsa tutmasam haberin bile olmazdı işini iyi yapan bir drun var

Olmaz mı iki bacağına girdi gec n hafta aklım çıkıyordu ağrısından maden suyu iç canım
Ayy gece yarısı girdi ama canım çok yandı korktum valla. Uykudayken olunca. Maden suyu hemen hemen hergün bir tane iciyorum cnm. Magnezyum verdi dr ama tadı kötü geliyor suda eriyen ilaçlar midemi bulandiriyor. Hergun icmiyorum yanlış mı yapıyorum

Maşallah çok sevindim Allahım sağlık versin inşallah sağlıkla doğsun kuzucum. Minnik eşyalarını yesinler onun
Bende şükür iyi diyelim iyi olsun bol bol yatmalı dinlenmeli gün geçiriyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun canım arkadaşım.

33 yasindayim canim. O nasil bir test ki?
Bende nifty testi yaptırdım şükürler olsun sonucum iyi geldi... nifty testi ; kan testi bebekte kromozom bozukluğu olup olmadığını gösteren şu yurt dışına giden kan testi. Ama artık yurt dışına gitmiyor kan örnekleri türkiyede de yapılabiliyor yaklaşık 63 tane hastalığı kontrol edebiliyorlar. . Ve en geç 7 gün içinde çıkıyor sonuçlar. Biraz pahalı ama imkan varsa yaptırılmalı insan rahatlıyor. ...
Bu testi Yaptırınca diğer tarama testlerine gerek kalmıyor dediler ama ben merak edip 4 lü tarama yaptırdım dün çıkmış sonuçlar hastaneden arayıp" sıkıntı yok gayet iyi dediler". ..
Aklında kalacaksa bir tüp kana bakar. .. imkanın varsa yaptır derim... Bu arada senin sonucun bana göre güzelmiş benimki 1/50 çıkmıştı. ..

Hayırlısıyla pozitifi görürsün inşallah arkadaşım.

Bugün doğum sonrası ilk kontrolumuz vardı minnos biraz zayıflamış ama normal dedi odem atmış. Çok şükür mamaya gerek görmedi. Büyük kızımı emzirememistim Bunda kendimi nasıl hazirladiysam ilk günden sutum geldi çok mutlu olmuştum. Inşallah boyle artarak devam eder. Ben de doğumda sadece 5 kg vermişim:)) ilkinde 13 kg vermiştim şaka gibi geldi ne kadar farkli birbirinden..

Maşallah sana ve kızına canım
Kaç kilo almistin toplamda
Sütun bol olsun inşallah

Maşallah minige emsin annesini, ödem şişlik atma olurmuş normal. Sende emdikce hızla vereceksin kiloları. Sağlıklı olunda gerisi olur.

kızlar tüp bebek sezeryan mı olmak zorunda epidural yada normal doğum yapılmıyor mu?
Valla benim ki net birşey söylemese de normalden yana olduğunu ima etti. Yani ekstra birşey olmazsa normal olacak inşallah. Bende bazen sezeryan den bazen normalden korkuyorum garip :) hayırlısı artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…