2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet canım 2 yaşında. Kayşi diyip öpüyor durumun farkında:)) gözüm hep üzerinde valla isteyerek değil de bilmeden daha çok zarar veriyorlar

Canım çok teşekkür ederim çalışan olduğum için bir de farklı birşehirde yaptıracagız işlemi rapor kullanmam gere kecek o yüzden sormuştum

Canım çok teşekkür ediyorum inşallah benim de süreci çok kısa olur malum çalışan olunca bir de yaşadığımız yerden farklı bir yerde yaptıracagız

Herşeyin tastamamsa dr na göre.. adetin 2.Günü muayeneyle başlaýip yumurta geliştirme çatlama toplama transfer ortalama 18 gün sürmüstü benim ilki sonra 12 gün sonucu bekliyorsun en genel haliyle[/QUOTE]
Ayyy inşallah canım benim de tedavim kısa sürer umarım çünkü hem çalışıyorum hem de başka şerde olacak tedavim malum rapor almam gerekecek

Gunaydin kizlarrrrr ay bi uyku sorunum var kafayi yicem uyuyamiyorum. Tup bebek surecinde olmasam direk psikologa gidip bi uyku ilaci alicam. Kesik kesik ve az uyuyorum. Uykumu alamadan ise gidip calisiyorum.

3 gunde bitiyor hayirlisiyla kzlar sifir agri sifir belirti sonucu cok merak ediyrm dogrusu kiziyorsunuz bana ama dusunmedende olmuyor ama bosverdm biraz bugun sanki artk
Düşünmemeye çalış canım, ilk 5 gün bende en ufak bir belirti bile olmadı ki sonrasında da az belirtiler yaşadım, kişiye göre,bünyeye göre değişir,ilaçlar etkileyebilir vs. Sen güzel düşün güzele odaklan,sağlıcakla olur inşallah

Nasil geciyor zamanin canim. Ne guzel kavustunuz. Evinize geldiniz. Biz beklemedeyiz aksilik soguk alginligi basladi bende insallah 3-5 gun sonra olur dogum diyorum artik hastaliktan dolayi
C.tesi kontrol var ilk dogum olacagindan 40 a kadar yolu var dedi dr.umuz sikintisi olmazsa

Insallah canim insallah bakalim Allah buyukdur dualarimiz kabul olur insallah.

Günaydın kızlar.

Kızlar transferden çıktım
Dualarınızı esirgemeyin benim için de inşallah güzel haber veririm sizlere

İnşallah bebeğin/bebişlerin tutunsun annesine canım

Dün akşam içime doğdu Tugken doğuma gitmiştir dedim, baktım ne zaman online olmuşsun diye. Yanlış doğmuş. Hadi artık gelsin yakışıklı, bekletmesin annesini daha fazla.

Kızlar 3 Gündür benim kız gece gündüz 2 saat ful hareket yarım saat uyku modunda. İyice de güçlendi dün gece ayağı çıktı kaç sefer karnımda, canımı da çok acıtıyor aşağı vurunca. Hareket böyle olunca 3 gecedir sancı yapıyo. Regl sancısı gibi... Dün bütün gece bıçak batması... Napıcam ben arkadaşlar bu çocuk böyle suyu falan patlatacak diye korkuyorum. Eşim de arada gülüyoruz ama aynı düşünüyor, Dr u arasam mı napıcak ki yatıştırıcı verecek hali yok kadının... Gece hep konuştum annecim nolur sakin ol biraz bak daha çok erken diye, bi de karnımı pışpışladım, İşe yaramadı...

Biraz daha dursun bizim yakisikli:))) hasta oldum yaa off nerden cikti bu kendimi okadar sakinirken . Hayirlisi bakalim
Son haftalarda sen hangi tarafa donup yatacaksan o senden once donup yerini aliyor ve sen o tarftada rahat edemiyorsun
:)))) cok hareketliler masallah . Eller ayaklar hep direniyor:))) Saglikla gelsinler.

Ay cnm ne cok guldum okurken ya cok tatlisiniz senin kiz biraz yaramaz olcak heralde kabina kasihina sigamiyor simdiden ay cnm ne guzel duygudur kim bilir o tepikler bisey olmaz korka en azindan hareketliymis bak hareketli olmayanlar daha cok korkuyor bseymi oldu nie hareketi yok fln die bnce sukret bn bsey olcani sanmiyorum hareket iyidir

Saol canım, inşallah en kısa zamanda senin başına diyorum canım Dr u aradım dayanamadım, saçma bir soru olacak kusura bakmayın dedim anlattım, 27 civarı bebekler hareketlenir, seninki biraz fazla hareketli bir şey olmaz dedi.

Insalllah cnm. Tabi insanin ici rahat etmiyor anliyorum senide cnm Allah herkezin gonlune gore versn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…