2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Insallah canim guzel haber veririm hayirlisiyla

O yerinde durmayan kuzu bende de var karnımın şeklini değiştiriyor :)) canım acıyor bazen ama bunu yaşamak için ikinci kez altı yıl bekledim gülüyorum seviyorum onu abimiz bile anne doğsun senin karnında neler yaptığını ben ona anlatacağım diyor
Maşallah maşallah kuzulara

Çok sukur iyiyiz anesteziden dolayı biraz baş ağrım oluyor ara ara. Onun dışında sürekli emziriyorum durumum evlere şenlik yani. Hadi bakalim hayırlısı olsun güzel haberlerle gel kontrolden

Yaramaz daha neler yapacak doğmadan hazırlıyor uykusuzluga.

Kan tahlili sonucumu aldım. D vitaminin çok fazla düşük çıktı. B12 düşük , kan degerlerim baya düşük. Ebe de işte hamilelik böyle çökertiyor bazen insanı dedi. Nefesim çok daraliyor iki adım yürusem tikaniyordum demekki sebebi buymuş. Haftaya kendi doktoruma gidicem ilaç verir herhalde bol meyve tüketmeye çalışıyordum demek bir yerler de eksik birşeyler yapıyorum

Kızlar 10 haftalık gebeyim bugün dr gittim herşey iyi çok şükür ama kalp atışı ni dinlemedim daha önceki muayenelerin hepsinde dinlemistim sormuştum ..bugün sormadım dr da bise söylemedi tedirgin oldum kendi kendime her muayenede dinlemek ve sormk gerekir mi

Arkadaşım Dr kalp atışını görmese bunu sana söylerdi Allah korusun bende epeyidir kalp atışını duymadım dinlemedi bedinlemedi benim dr hele ilk muayenede 5 dk sessiz bakar durur bebeğin ultrasondaki görüntüsüne en son iyi mi herşey yolunda mı derim öyle başlar anlatmaya

Aslında sormadan dinletiyor canım niye atladı ki acaba. Ama muayene de herşey yolunda dediyse içini ferah tut sorun yoktur

Devlet hastanesiydi tıklım tıklım çok fenalık geçirecektim hatta bayıldı bi bayan yani yoğunluktan sanırım dr atladı

Devlet hastanesiydi tıklım tıklım çok fenalık geçirecektim hatta bayıldı bi bayan yani yoğunluktan sanırım dr atladı
İşte bu sebepten ozele gidiyorum tabi maddi anlamda illaki zorluyor ama devlette insanı çok bunaltiyor. Ağızlarından cımbızla laf alıyorsun.

Inşallah cnm sağol bende bu kez cok umutluyum

Evet canım 2 yaşında. Kayşi diyip öpüyor durumun farkında:)) gözüm hep üzerinde valla isteyerek değil de bilmeden daha çok zarar veriyorlar
Oyyy nasıl tatlı, doğru severken hirpalayabilir. Maşallah miniklere.
Kızlar transferden çıktım
Dualarınızı esirgemeyin benim için de inşallah güzel haber veririm sizlere
Rabbim sağlıklı hayırlı pozitif sonuç nasip etsin inşallah zamanında kucağında olsun.
40. Hafta takviminde görünce bir korktum valla şimdiden sıkıntı tavan o haftaya gelen nolur acep dedim. Geçmiş olsun canım inşallah tez vakitte iyileşirsin ve bebeğin iyileşmenin sağlıkla bekler.
Ne güldüm valla yırtmaz o bindiği dalı kesmez merak etme kıpır kıpır benimkinin biri diğeri mideme ayak sokma derdine
Canım b12 protein az alıyorsun demek halsizlik yapar, d vitamini kesin bir durumu yok gebelikte destek verilmeli mi konusu tartışmalı Güneş gitti malum çoğumuz da yerdedir benim hep düşük.
İkisi bende de düşük ama dr takviye vermiyor gerekli değil dedi şimdilik. Takılma çok yoksa her gün bir avuç ilaç içeriz.
İlk bir kaç muayene dışında dinleme yapılmıyor artık dr zaten atışı giriyor ki sende farkedersin bakınca pirpir eder ekranda. Ayrıca kötü bir şey olsa seni sorun yok diye göndermez hiç bir yerde dr.

Aynen çok bekledik çok uğraştık, maşallah kuzularımıza, canımı istediği kadar acıtabilir de, erkenden gelmesin kalsın birazcık daha. Sabah yataktan kalkınca 10 sn ayakta tetikte durdum , oh bugünü de kurtardık dedim valla

Yaramaz daha neler yapacak doğmadan hazırlıyor uykusuzluga.

Ne güldüm valla yırtmaz o bindiği dalı kesmez merak etme kıpır kıpır benimkinin biri diğeri mideme ayak sokma derdine

O minik poğaça ayakları doğunca bi öpücez bi öpücez inşallah Sen şimdi öp bizim yerimize de canım

İnternetten araştırdım, doğunca da bu zamanlarına benzer oluyormuş bebişler. Evde zıplayarak dolaşan bebişim oldu yazmış biri.

becidina Sagol canım hayirlisiyla tutunurlar insallah .
Sen nasilsin nasil son durum
İnşallah pozitif olmayi elden bırakma sakin.
İyiyiz çok şükür yatmaya devam kanama bitti kalmadı çok şükür proluton iğneye haftada bir devam edeceğiz. Bebeklerin hareketlerini hissedince de daha iyi oluyor insan ne kadar zorlasalarda.
Erkek çok hareketli ama kızı o kadar hissedemiyorum pozisyondan belki yer dar bende sadece dönebiliyorlar bir de olabildiğince midemi kaburgama sokmaya çalışıyorlar. Alt tarafı boşalttilar iyice yemek yemekte zorlanıyorum. Ama olsun diyorum siz pitirdayin sorun yok diye telkin ediyorum onları :)
Güzel günler tadını çıkarmak lazım.
İnşallah tüm arkadaşlarımız burada bu güzel duyguyu Yaşar ve bize de yazarlar hayırla sağlıkla...

Kalp atışını sürekli dinlemek iyi bişey değil. Dr ekranda görüyor zaten için rahat olsun.bebeğe zararı olmasın diye açmıyor lar herzaman. Bnm dr da hersey yolunda diyor rahatlıyorum.

Dün gece sağ ayak bilegimin üst tarafina kramp girdi yatarken çok kötü Şuan yürürken merdiven inerken falan da ağrıyor. Sizde de oluyor mu kızlar.

Dün gece sağ ayak bilegimin üst tarafina kramp girdi yatarken çok kötü Şuan yürürken merdiven inerken falan da ağrıyor. Sizde de oluyor mu kızlar.
Bende olmadi ama hamilelikte kramp olabilir diye okumuştum sanki canım. Kan dolaşımı çok oluyor onunla alakalıdır belki

Evet hareketleri benziyor bisiklete biniyor mesela benimki. Tekmeler seri peşpeşe göğüs ucuna bi çözüm bulmalı yalnız. Çok canım yanıyor emzirmek işkence olsun istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…