2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İyi olmanıza çok sevindim maşallah size. :nazar::nazar:
Evinize de geldiniz başlasin minikli geceler gündüzler:KK200::KK200:
Amin herkes kolay sağlıklı hayırlı doğumlar yapsın inşallah.:dua:
Arada haberdar et bizi vaktin oldukça minigi çok severken bizi unutma moral ver bize:KK19:
Şimdi kardeşle uyum asamasindayiz. Aaayyy bebek diyor kucağına almak istiyor:anne::anne:

Sen suan hamilemsn cnm. Aglama bendede var gobekden igne vuruyorum hergun transferimin 3 gunu bugun kan pihtilasmasi var biraz demekki
Canım hamilelik 16haftalık buraya hep bakarım. Sen8n de transferin hayırlı olsun. Doktorlar uzlasamiyor sıkıntı bu. Genetik dr.u bir heterezigotta igneye geri var diyemem dedi. Tüp bebek dr.u bu sonuçlara ilaç vermeyiz aslında dedi.kadın dogumcu ise perinatolog karar versin ayrıntılı ultrason da kullanmaya devam et dedi:KK43: durum bu ve bende 6_9. Haftalar arası kanama alanı oldu. Bitti o çok şükür ama bu iğne tetiklemis olabilir mi ki çünkü kanın sulu olması da anne için iyi bişey değilmiş:KK43:

Ay ne guzel ya gozunuz aydin darisi basima olur insallah. Surec nasildi agriniz fln oldumu acaba herkzde ayni olmaz tabide yinede merak
Rabbim en kısa zamanda sizede nasip etsin canim. Transfer sonrasında bel ve kasık ağrısı oldu onun dışında mide bulantısı ve baş ağrısı yaşadım tabi bunlar kişiye göre değişebilir. Mucizelere inan ve asla pes etme Allah yardımcın olsun inşallah canım.

Rabbim en kısa zamanda sizede nasip etsin canim. Transfer sonrasında bel ve kasık ağrısı oldu onun dışında mide bulantısı ve baş ağrısı yaşadım tabi bunlar kişiye göre değişebilir. Mucizelere inan ve asla pes etme Allah yardımcın olsun inşallah canım.
Amin cnm insallah bende hic agri falan yok ilk tedavimde cok agrimolmusdu kimyasal gebelik yasamisdim hayirlisi bakalim Allah ne yazdiysa hakkimizda

Selamlar hanımlar uzun zamandır düzenli giremedim yeni süreç öncesi kendime baktım biraz :KK76: güzel haberler alanlara sağlıklı mutluluklar ve daimi duamız darısı başımıza inşallah :dua:
Yaptırdığım tüm tetkiklerin sonuçları iyi çıktı şükürler olsun peki ama neden hala olmuyor ?lardayim bende haftaya kontrolüm var ve sanirim adetimi bekleyecegiz 3.ye baslamak icin..

Selamlar hanımlar uzun zamandır düzenli giremedim yeni süreç öncesi kendime baktım biraz :KK76: güzel haberler alanlara sağlıklı mutluluklar ve daimi duamız darısı başımıza inşallah :dua:
Yaptırdığım tüm tetkiklerin sonuçları iyi çıktı şükürler olsun peki ama neden hala olmuyor ?lardayim bende haftaya kontrolüm var ve sanirim adetimi bekleyecegiz 3.ye baslamak icin..
Merhaba canm.seni hatirladim baskent univ. Hastanesinde yaptirmistin son denemeni degilmi. Negatif olmasina cok uzuldu. Bende 2. Denememi yapiyorum. 26 kasim pazartrsi gunu transferim var

Merhaba canm.seni hatirladim baskent univ. Hastanesinde yaptirmistin son denemeni degilmi. Negatif olmasina cok uzuldu. Bende 2. Denememi yapiyorum. 26 kasim pazartrsi gunu transferim var
2 negatif denemem genart ta olmuştu 3.ye baskent hast başladım hulusi hocayla buradan arkadaşların önerisi ile o da tedavi öncesi tetkik edilmemiş herşeye baktirdi ve sonuçlar iyi şükür..benimde 13 aralık gibi baslar diye düşünüyorum..şimdiden heyecan..
Senin çok az kalmış dilerim herşey gönlünce olur ve bu kez mucizen tutar. 3.gün mü 5.gün mü transferi?

2 negatif denemem genart ta olmuştu 3.ye baskent hast başladım hulusi hocayla buradan arkadaşların önerisi ile o da tedavi öncesi tetkik edilmemiş herşeye baktirdi ve sonuçlar iyi şükür..benimde 13 aralık gibi baslar diye düşünüyorum..şimdiden heyecan..
Senin çok az kalmış dilerim herşey gönlünce olur ve bu kez mucizen tutar. 3.gün mü 5.gün mü transferi?
2 tane 5. Gun embriyosu transfer olcak canim. Allah razi olsun. Ins mucizelerimiz gercek olur. Seninde gonlunce olsun hersey

Kızlar merhabalar ben de aranıza katılmak istiyorum eger bu ay da hamile degilsem 4 - 5 gün var batı ma ben de tüp bebege başlayacağım size sormak istediğim ilk muayene gününüzde itibaren transfer aşamasına kadar geçen sürelerini ne kadar? Biz bir tüp bebek merkezi ile görüştük gerekli testleri ve tahlilleri hsg çekimi de dahil herşey mi i yaptırdık eşimin test ve tahlilileri de tam şimdi adet olmayı bekliyorum merkeze gittiğimizde ilk muayene ve transfer aşaması arasında geçen zaman ne kadar? Şimdiden cevap için teşekkür ederim inşallah hepimiz en yakın zaman da hamile kalırı

Kızlar merhabalar ben de aranıza katılmak istiyorum eger bu ay da hamile degilsem 4 - 5 gün var batı ma ben de tüp bebege başlayacağım size sormak istediğim ilk muayene gününüzde itibaren transfer aşamasına kadar geçen sürelerini ne kadar? Biz bir tüp bebek merkezi ile görüştük gerekli testleri ve tahlilleri hsg çekimi de dahil herşey mi i yaptırdık eşimin test ve tahlilileri de tam şimdi adet olmayı bekliyorum merkeze gittiğimizde ilk muayene ve transfer aşaması arasında geçen zaman ne kadar? Şimdiden cevap için teşekkür ederim inşallah hepimiz en yakın zaman da hamile kalırı
Aslinda bu biraz kisiden kisiye gore degisen bi surec canim. Kesin tarih verilemez. Cunku doktorun uzun protokol mu kisa protokolmu uygulayacak bilmiyoruz. Ve eger fazla sayida yumurtan toplanirsa ohss riskine karsilik dondurulup bir sonraki ay da transfer olabilirsin. Doktorun uygun gorurse taze transferde olabilirsin.

Hiç beklenmeyecek ise aynı ay aynı süreç normal devam ediyor gibi düşün yani ortalama adetin başından sonra 17-20 gün arasında transfer gerçekleşiyor.
Ama bazılarında yumurta geç gelişir kimisinde hormonlar dengesizlesir mecbur embriyo dondurulur sonraki aylarda transfer yapılır. Çok kişisel bir durum her birey için her çift için farklı gelişebilir o yüzden doktorunuza güvenin ve süreci onunla konuşun.

863705"]Kızlar merhabalar ben de aranıza katılmak istiyorum eger bu ay da hamile degilsem 4 - 5 gün var batı ma ben de tüp bebege başlayacağım size sormak istediğim ilk muayene gününüzde itibaren transfer aşamasına kadar geçen sürelerini ne kadar? Biz bir tüp bebek merkezi ile görüştük gerekli testleri ve tahlilleri hsg çekimi de dahil herşey mi i yaptırdık eşimin test ve tahlilileri de tam şimdi adet olmayı bekliyorum merkeze gittiğimizde ilk muayene ve transfer aşaması arasında geçen zaman ne kadar? Şimdiden cevap için teşekkür ederim inşallah hepimiz en yakın zaman da hamile kalırı[/QUOTE]

Aslinda bu biraz kisiden kisiye gore degisen bi surec canim. Kesin tarih verilemez. Cunku doktorun uzun protokol mu kisa protokolmu uygulayacak bilmiyoruz. Ve eger fazla sayida yumurtan toplanirsa ohss riskine karsilik dondurulup bir sonraki ay da transfer olabilirsin. Doktorun uygun gorurse taze transferde olabilirsin.

Herşeyin tastamamsa dr na göre.. adetin 2.Günü muayeneyle başlaýip yumurta geliştirme çatlama toplama transfer ortalama 18 gün sürmüstü benim ilki sonra 12 gün sonucu bekliyorsun en genel haliyle

Şimdi kardeşle uyum asamasindayiz. Aaayyy bebek diyor kucağına almak istiyor:anne::anne:
Oyyy severim ben onu kardeşini seninki ufaktı yanlış hatırlamıyorsam çok dikkat edin canım sevme ile kiskanma bir arada oluyor. İnşallah çok iyi anlaşır kardeşi ile, ömürleri güzel olsun.
Şimdiden hayırlısiyla pozitif sonucu alırsın inşallah duası ile...
Hulusi hoca ile senin de yüzün Güler inşallah. Benimde doktorumdu.

X