2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Insallah arkadasim insallah Allah buyukdur sonucu ogrenmekden cok korkuyorum simdiden hayirlisi neyse o olsun tabi ama insan yinede dusunmeden edemiyor. duani eksik etme benim icinde

Hangi bölümde yatiyo canım bizimkiler 1.kat 1. bölümde yatıyorlardı sonra yukarıya cıktı 6.bölüme aynen Sezeryan da zor geliyo masaj yap canım sıcak havlu koy

Insallah canim insalllah Allah buyuk duani eksik etme. Herseyin hayirlisi ama baska donmusda yok dusunuuor insan gerisini
Benimde hiç agrım olmadi canım hatta tutması demiştim test yapmaya korktum şükür 2 side tuttu kafandan olumsuz düşünceyi at canım inşallah sımsıkı tutunursunuz

Kizlar hic agri sizi yokkk
Canım sen şimdiden kendini germeye başladın lütfen yapma. Oturup böyle oldu mu olmadı mi sancı var mi akıntı var mi batma var mi vs gibi düşünürsen olacağı varsada zora koşmuş olursun.

Hiç duydun mu bilmiyorum hormonları beyin yönetir yani salgılanmasına o karar verir sen böyle şimdiden olumsuza kendini kosullarsan beyninin ne yapmasını bekliyorsun. Tedavi süreci ara vermede hamile kadınlar niye hamile kalıyor işte bu yüzden. Yani tedaviye daha sonra başlayacağım şimdi bunu düşünmek gerekmiyor dediği anda vücut normal döngü içinde kendisi gerekeni yapıyor.

Kendimden örnek veriyorum tüp Bebek hazırlık süreci başlayıp ofis histeroskopi yapılıp ara verildiğinde tedavi başlayacak şimdi bunu düşünerek vakit kaybetmek gerekmiyor dediğim ay hamile kaldım çünkü yıllardır Bebek diye düşünüyordum rahat bırakmamistim kendimi, hormonlarımi. Ne zaman ipini saldım o ay tek ilişki ile hamile kaldım ki sebepsiz değil durumum pkos var yumurta gelişimi sorunlu. Yani benim vücudum bile bunu es geçmedi.

Kendini dinleme, düşünme kötüsünü iyi olacak diye düşün başka şeylerle uğraş.

Zor diyeceksin ama imkansız değil kendi ve bebeğinin iyiliği için yap lütfen. Ayrıca son dondurulmuş diye üzülme rezervin var sonuçta Rabbim ol deyince ne olmaz ki...

Rabbim tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sana, bana, hepimize.

Çok geçmiş olsun canım nasılsın şimdi canım

Sağol canım iyiyim çok şükür kanama durdu evde yatış devam. Proluton iğneyi haftada bir yaptıracağız. Bebeklerim tekme atıyor daha iyi oluyorum çok şükür.

Cok haklisim canim dogru soyluyorsun herseyin hayirlusi olur insallah napalim nasipde ne varsa bakalim umudum var Allah buyukdur inaniyrm duami ediyorum surekli.

Hangi bölümde yatiyo canım bizimkiler 1.kat 1. bölümde yatıyorlardı sonra yukarıya cıktı 6.bölüme aynen Sezeryan da zor geliyo masaj yap canım sıcak havlu koy
Canım bizimki de üst kat 3.bölümde. Sütüm gelmeye başladı bugün şükür. ben taburcu oldum ama sağıp gönderiyorum. Arada da hastaneye gidip emziriyorum.

Az önce acilden geldik arkadaşlar, kanda gebelik çıkmıştı ama kese randevumuza 2gün vardı ve maalesef kanamam oldu çok şükür ki doktorumuzu aradık nöbetçiyim hemen gelin dedi güzel bir tevafuk oldu, ben gayet üzgün iki göz iki çeşme olmadı diye ağlaya ağlaya gittim ama muayenede iki kese görüldü Şuan tarifsiz bir mutluluk var, rabbime bunun şükrünü nasıl vericem bilemiyorum, o an yeniden doğdum sanki, doktorumda çok pozitifti her şey yolunda ikiz gebeliklerde böyle durumlarla çok karşılaşıyoruz diyerek bizi sakinleştirdi iğne yaptı 4 günde bir olmak üzere 3 iğne daha yazdı sonrada gelin hem duruma bakalım hem kalpleri dinleyelim dedi Kaybetme korkusu çok zormuş rabbim kimseye yaşatmasın, herkese hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin, amin. Duanızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum, inşallah bundan sonrası daha sağlıklı ve güzel ilerler hepimiz için, hayırlı geceler herkese

Canım bizimki de üst kat 3.bölümde. Sütüm gelmeye başladı bugün şükür. ben taburcu oldum ama sağıp gönderiyorum. Arada da hastaneye gidip emziriyorum.
Yarın doktor duruma göre çıkartır büyük ihtimal canım emzirme yaptiriyolarsa 2 saate bi sağ sağdıkça cogaliyo

Günaydın kızlar ben doguma gidiyorum. Hakkınızı helal edin. Rabbim isteyen herkese önce pozitif haberleri sonra hepimize sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah
Simdiden gecmis olsun ve gozunuz aydin olsun. Allah evladinizi anali babali huzurlu ve saglikli bir sekilde buyutmeyi nasip etsin.

Günaydın kızlar ben doguma gidiyorum. Hakkınızı helal edin. Rabbim isteyen herkese önce pozitif haberleri sonra hepimize sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah
Ne hakkımız var ki kuzucum yine de helal olsun. İnşallah sağlıkla evinize döneceksiniz. Karnında götürüp kucağında getireceksin minik fıstığı. Allah yardımcınız olsun

Yarın doktor duruma göre çıkartır büyük ihtimal canım emzirme yaptiriyolarsa 2 saate bi sağ sağdıkça cogaliyo
Canm seninkiler kaç kilo doğmuştu kaç gün kaldılar kaç kiloyken sana teslim ettiler? Kilo dışında sıkıntıları var mıydı? Kusura bakma çok soru sordum ama ne zaman verirler bana da hiç bilmiyorum. Benim 1970 doğmuştu ama 2 günde 1870’e düştü. Kilo kaybı çok normal dediler. Başka bir sıkıntısı yok şükür. Sütüm baya arttı sürekli sağıp gönderiyorum. İnşallah şifa olur minnak prensesime.

Maşallah kuzuma her gün daha da büyüyecek inşallah. Sütün artsın bol bol gelsin inşallah canımm. Çok şükür. Sen tam 35 haftada doğurdun kilosu çok iyi haftana göre

Estagfirullah helal olsun. Canim benim saglikla gecsin dogumun ve saglikla kavusun allah yardimcin olsun. Kucagina alaarak cikmayi nasip etsin rabbim.

Gözünüz aydın canım. Allah analı babalı büyütsün.

Helal olsun varsa hakkimiz cnm. Ne guzel boyle guzel bir gunde dogacak evladin hayirla saglikla dogurmak nasip olsun insallah kolay bir dogum olsun

Gecmis olsn cnm Rabbim sana bagislasin iki kalbide insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…