2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Günaydın kızlar ben doguma gidiyorum. Hakkınızı helal edin. Rabbim isteyen herkese önce pozitif haberleri sonra hepimize sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah
Hadi Allah sağlıklı, rahat Doğum nasip etsin canım. Nerde Bebek isteyen kadın varsa Allah nasip etsin anneliği

Günaydın kızlar ben doguma gidiyorum. Hakkınızı helal edin. Rabbim isteyen herkese önce pozitif haberleri sonra hepimize sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah
Varsa bir hakkımız helali hoş olsun canım
Rabbim şu mübarek kandil gününde yüzünü güldürsün sağ salim sağlıcakla kavuş evladına
Bahtı açık ömrü uzun olsun minik kuzunun
Allah yar ve yardımcınız olsun

Günaydın kader arkadaşlarım
Rabbim şu mübarek kandil gününün hürmetine tedavide olan arkadaşlarımın yardımcısı olsun,pozitif sonuç almayı nasip etsin cümle isteyene
Hamile arkadaşlara hayırlı sağlıklı bir şekilde doğum yapıp evlatlarına kavuşmayı nasip etsin inşallah:dua:
Sevgi ve duayla kalın :KK200:

Günaydın kader arkadaşlarım
Rabbim şu mübarek kandil gününün hürmetine tedavide olan arkadaşlarımın yardımcısı olsun,pozitif sonuç almayı nasip etsin cümle isteyene
Hamile arkadaşlara hayırlı sağlıklı bir şekilde doğum yapıp evlatlarına kavuşmayı nasip etsin inşallah:dua:
Sevgi ve duayla kalın :KK200:
Amin amin amin :KK200:

Canım ne hakkı varsada helal olsun hayırlısı ile güzel haberlerini bekliyoruz duana amin diyorum

Az önce acilden geldik arkadaşlar, kanda gebelik çıkmıştı ama kese randevumuza 2gün vardı ve maalesef kanamam oldu çok şükür ki doktorumuzu aradık nöbetçiyim hemen gelin dedi güzel bir tevafuk oldu, ben gayet üzgün iki göz iki çeşme olmadı diye ağlaya ağlaya gittim ama muayenede iki kese görüldü❤️ Şuan tarifsiz bir mutluluk var, rabbime bunun şükrünü nasıl vericem bilemiyorum, o an yeniden doğdum sanki, doktorumda çok pozitifti her şey yolunda ikiz gebeliklerde böyle durumlarla çok karşılaşıyoruz diyerek bizi sakinleştirdi iğne yaptı 4 günde bir olmak üzere 3 iğne daha yazdı sonrada gelin hem duruma bakalım hem kalpleri dinleyelim dedi❤️ Kaybetme korkusu çok zormuş rabbim kimseye yaşatmasın, herkese hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin, amin. Duanızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum, inşallah bundan sonrası daha sağlıklı ve güzel ilerler hepimiz için, hayırlı geceler herkese❤️

canım gözün aydın aynı zamanda geçmiş olsun canım

Günaydın canım benim, hadi bakalım vakit geldi demek. sağlıkla doğsun minnoş kızın :KK200: dualarımız seninle, hakkımız varsa helal olsun.

Maşallah kuzuma her gün daha da büyüyecek inşallah. Sütün artsın bol bol gelsin inşallah canımm. Çok şükür. Sen tam 35 haftada doğurdun kilosu çok iyi haftana göre
Çok sağol kuzum benim. İnşallah sağlıkla büyür de kavuşurum biran önce kızıma. Allah hepimize sağlıklı bebekler nasibetsin.

Az önce acilden geldik arkadaşlar, kanda gebelik çıkmıştı ama kese randevumuza 2gün vardı ve maalesef kanamam oldu çok şükür ki doktorumuzu aradık nöbetçiyim hemen gelin dedi güzel bir tevafuk oldu, ben gayet üzgün iki göz iki çeşme olmadı diye ağlaya ağlaya gittim ama muayenede iki kese görüldü❤️ Şuan tarifsiz bir mutluluk var, rabbime bunun şükrünü nasıl vericem bilemiyorum, o an yeniden doğdum sanki, doktorumda çok pozitifti her şey yolunda ikiz gebeliklerde böyle durumlarla çok karşılaşıyoruz diyerek bizi sakinleştirdi iğne yaptı 4 günde bir olmak üzere 3 iğne daha yazdı sonrada gelin hem duruma bakalım hem kalpleri dinleyelim dedi❤️ Kaybetme korkusu çok zormuş rabbim kimseye yaşatmasın, herkese hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin, amin. Duanızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum, inşallah bundan sonrası daha sağlıklı ve güzel ilerler hepimiz için, hayırlı geceler herkese❤️
Hayırlı olsun, Rabbim sağlık sıhhat versin sana ve bebeklerine inşallah sorunsuz devam eder.
Hepinize cok teşekkürler. Çok iyiyiz çok şükür güzel bi doğum oldu. Hepimize dua ettim rabbim kabul etsin insallah
Canım gözün aydın Rabbim güzel ömür versin minik prensese. Dualarını da kabul buyursun su mübarek günde.
Ne kadar güzel bir günde doğdu ailenize bol bol güzellikler getirsin.

X