2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

arkadaşlar merhaba bişey sorucam size dün yumurta takibine gittim 12 13 boyutlarına gelmiş yumurtalar. tedavimde bugün 6. günüm gonal-f 225 yapıyordum bugün cetrotıde yapmaya başlıycam günlük 2 iğneye çıktı pazartesi tekrar kontrol var sizce yumurtalar ne zaman toplanır

Hayırlı olsun tedaviniz. Çarşamba yada perşembe toplanır büyük ihtimalle. Dr unuz folikul durumuna göre size söyler zaten. Güzel sonuçlar iniz olsun inşallah.

Sertaç esin var ayrıntılı çok iyi bakıyor 600 gibi bir ücret almıştı
Çok sağolun kızlar ben arkadaşımla paylaşayım bunu karar verir kendisi artık duruma göre :)
Oyy maşallah subhanallah
Okuduğum en güzel mesajlardan birisi
Rabbim sağ salim sağlıcakla küvezden çıkıp anne göğsünde uyumayı nasip etsin biran önce
Darısı sırada bekleyen bütün arkadaşlarımın başına olsun
Cümlemiz evladına sağ salim kavuşalım inşallah

Canim benim insallah darisi sana ve butun anne olmak isteyen kadinlarin basina. Herbirimiz saglikla kucagimiza alalim. Sende insallah tedavinde pozitifi goruo saglikla ilerleyen hamillleik yasarsin
Amin inşallah canım benim inşallah bende görürüm o günleri hadi bakalım sıra sende Korbaykus A anneveoglusu nda sizden sonra da bütün arkadaşlar sağlıkla doğursin inşallah bende arkadaşlardan sonra geliyorum arkanızdan

Evet canım ben de Zekai tahirde yaptım sancı odası çok kalabalıktı bebeklerim yanımda olmadığı için doğumdan sonra bebekleri yanına verdiği zaman özel okulda yatırıyorlar ikizleri ama ben doktorumdan da hasta bakıcıların dan hemşerilerindende çok memnundum hepsinden Allah razı olsun Bu arada küvezi çok iyi doktorları ilgili

Evet canım senden sonra bende düşündüm orayı ama doktorumdan memnunum bırakamadim hacettepeyi.

İkiz annelerinde okuyorum sizi iyisiniz di mi bebekler de iyi sütün iyi maşallah. İnşallah bizde başarabiliriz. Kanama oldu yine hastanedeyim çıkacağım bugün inşallah üç gündür burdayım. Kesildi gibi kanama.

Inşallah canım darısı tüm isteyenlere olsun sabırsızlıkla pazartesiyi bekliyorum..

Merhaba canım. Bu serumu bağışıklığınla ilgili bir sorun olduğundan mı yoksa önlem amaçlı mı takıyor doktor. Bir de transferden önce sonra mı takıyor? Tek mi izotonikle mi ? Ne çok sordum

Çoğu gitti azı kaldı canım İnşallah bundan sonra bir şey olmaz moralin iyi tut Çok şükür sütüm yetiyor ama beklerim den bir tanesi reflü şurup verdi doktor aşımız vardı kontrol etti İkisi de birer kilo almışlar doktor kusma devam eder 6 ay dedi kilo aldıysa sıkıntı yok dedi kusanda sürekli göğüste durmak istiyor bakacak biri varmı yanında doğumdan sonra

Bu da size doğum sürprizi fotomuz olsun teyzeleri.
Ay çok tatlı maşallah Ben de çok isterdim bu fotoyu ama telefonumu aldılar acil yatış yapıldı önceden yatanların hepsi telefonlar çektirmiş ama doktor da anestezi Doktoru da Çok merhametliydi tabii 8 gün küvezde yattık çok şükür şimdi iyiyiz canım süt çayı var Lokman hekimlerde çok iyi bir de incir ve hurma ye

Merhaba canım. Bu serumu bağışıklığınla ilgili bir sorun olduğundan mı yoksa önlem amaçlı mı takıyor doktor. Bir de transferden önce sonra mı takıyor? Tek mi izotonikle mi ? Ne çok sordum
Bagisiklikla ilgili verdi ama test falan yapmadi. 2 gun once takildim birde persembe takincam Allah izin verirse insallah. Izonotigide pesinden taktirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…