2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ay çok tatlı maşallah Ben de çok isterdim bu fotoyu ama telefonumu aldılar acil yatış yapıldı önceden yatanların hepsi telefonlar çektirmiş ama doktor da anestezi Doktoru da Çok merhametliydi tabii 8 gün küvezde yattık çok şükür şimdi iyiyiz canım süt çayı var Lokman hekimlerde çok iyi bir de incir ve hurma ye
Canım sağol. Benim de kuzenim doktor o girdi doğuma video fotoğraf da o çekti. İyi oldu gerçekten. Bebiş hala küvezde. Sağlık sorunu yok ama kilosu 2’yi geçsin diye bekliyorlar. Besleme yapılıyor sadece. Sütüm gelmiyor benim. Sağmaya uğraşıyorum. 4-5 güne anca gelir dediler. Bekliyoruz bakalım sabırla.

Çoğu gitti azı kaldı canım İnşallah bundan sonra bir şey olmaz moralin iyi tut Çok şükür sütüm yetiyor ama beklerim den bir tanesi reflü şurup verdi doktor aşımız vardı kontrol etti İkisi de birer kilo almışlar doktor kusma devam eder 6 ay dedi kilo aldıysa sıkıntı yok dedi kusanda sürekli göğüste durmak istiyor bakacak biri varmı yanında doğumdan sonra
Çok şükür canım, inşallah bir daha olmaz.
Reflü yatağı çok ise yarıyor diyorlar denedin mi acaba. Benim ilgilenecek kimsem yok eşim işsiz evde beraber bakacağız iki üç ay sonra ben ise başlamak zorundayım eşim devam edecek bakmaya süt izni kullanırım öğlen gibi eve geri gelirim 6ay böyle devam eder. Kayınvalidemin yaşı var gelir sanıyorum ama çok faydası olmaz uzunda kalmaz herhalde. Hayırlısı olsun sağlıkla doğsunlar bir kişi de baakan çok var idare ederiz. Alıştırmamaya çalışacağız kucağa ne kadar olursa artık. Rabbim sağlık sıhhat versin hepimize hallederiz.
Hadi gözün aydın canım
Kanaman bi daha hiç olmasın inşallah
Canım hiç konuştunuz mu doktorunla ikiz olduğu için kaçıncı haftada bebeklerin alınması iyiymiş
Sağol canım Allah razı olsun hepinizden.
Konuşmadık hiç ama ne kadar uzun kalırsa o kadar iyi olacaktır o yüzden şimdiden su zamanda alırız demez. Günü yaşıyoruz biz Şubat sonunu görsek seviniriz sanıyorum, sağlık versin Rabbim hepsine.
Canım sağol. Benim de kuzenim doktor o girdi doğuma video fotoğraf da o çekti. İyi oldu gerçekten. Bebiş hala küvezde. Sağlık sorunu yok ama kilosu 2’yi geçsin diye bekliyorlar. Besleme yapılıyor sadece. Sütüm gelmiyor benim. Sağmaya uğraşıyorum. 4-5 güne anca gelir dediler. Bekliyoruz bakalım sabırla.
Stres yapma canım daha da gecikir aman pozitif ol minik prensesi düşün fotoğrafına bak sürekli yanında değilse. Tez vakitte çıkıp kucağına gelecek.

Bugün sütüm gelmeye başladı. Sağıp gönderdim kızıma çok şükür. Beni taburcu edecekler bugün kızım da tez zamanda kilo alır gelir inşallah :dua:
Maşallah, çok şükür çok sevindim inşallah anne sütü ile daha hızlı toparlanacak tez vakitte sağlıkla kucağında olacak :anne:

Amin inşallah canım benim inşallah bende görürüm o günleri hadi bakalım sıra sende Korbaykus Korbaykus A anneveoglusu nda sizden sonra da bütün arkadaşlar sağlıkla doğursin inşallah bende arkadaşlardan sonra geliyorum arkanızdan :anneadayı::KK66::dua:
Allah razı olsun canım rabbim sağlıkla ve hayırlısi ile sizlere de nasip etsin inşallah rabbim

Evet canım senden sonra bende düşündüm orayı ama doktorumdan memnunum bırakamadim hacettepeyi.

İkiz annelerinde okuyorum sizi iyisiniz di mi bebekler de iyi sütün iyi maşallah. İnşallah bizde başarabiliriz. Kanama oldu yine hastanedeyim çıkacağım bugün inşallah üç gündür burdayım. Kesildi gibi kanama.

Çok geçmiş olsun canım nasılsın şimdi canım

Bugün sütüm gelmeye başladı. Sağıp gönderdim kızıma çok şükür. Beni taburcu edecekler bugün kızım da tez zamanda kilo alır gelir inşallah :dua:

Maşallah maşallah size rabbim tez zamanda sana ve eşine sağlıkla kavuştursun meleğinizi

C Cinar1453 rabbim hayırlısı ile sağlıkla sana ve tüm isteyen arkadaşlara nasip etsin inşallah güzel düşün kendini dinleme canım
Bende dinlememek istyrm ama iste ah ah kafamdaki dusunceler birbirini kovaliyor :KK42: ilk tedavimle karsilastrym surekli ister istemez onda agrim vardi ipk gunden son gune bunda hic bsey yok suan. Oda tutmusdu ama kimyasaldi diyrm kndime demekki agri olmasi lazim tutunca of ya ne bilim Allah hayirlusuni nasip etsn

Bende dinlememek istyrm ama iste ah ah kafamdaki dusunceler birbirini kovaliyor :KK42: ilk tedavimle karsilastrym surekli ister istemez onda agrim vardi ipk gunden son gune bunda hic bsey yok suan. Oda tutmusdu ama kimyasaldi diyrm kndime demekki agri olmasi lazim tutunca of ya ne bilim Allah hayirlusuni nasip etsn
Benim hiç ağrım olmamıştı ağrı olacak diye bir şey yok birde her gebelik ayrı bunu unutma benim ikinci oğlum olacak Allah'ın izniyle ve iki ayrı gebelik gece ve gündüz kadar farklı gelişti

Benim hiç ağrım olmamıştı ağrı olacak diye bir şey yok birde her gebelik ayrı bunu unutma benim ikinci oğlum olacak Allah'ın izniyle ve iki ayrı gebelik gece ve gündüz kadar farklı gelişti
Insallah canim insalllah Allah buyuk duani eksik etme. Herseyin hayirlisi ama baska donmusda yok dusunuuor insan gerisini

Dun oldu iste bugun ilk gun sayiliyor heralde. Digerinde baslamisdi agri bugynden sinirlerim cok bozuk agliyrm neye oldugunuda bilmyrm.
Cnm ağrı herkeste olur diye bişey yok ki kendini boş yere erkenden strese sokmussun. Dün bir bugün 2 hatta bugün bir sayılıyor :KK66: bnmde hiç ağrım olmadı sadece 2 yada 3.üncü gün igne batması olmuştu ozmn tuttuğunu anlamıştim çok değişik olmuştu . İlk transferimde olmamıştı öyle bişey. Yani bu da herkeste illa olacak değil. Kendini rahat bırak . Herkesin hamileliği farklı. Daha önce anne olmuş kişiler bile çocukları arasında gebeligim farklı diye vurguluyor. Güzel düşün güzel olsun inşallah. Rabbim Dualarini duysun. İnş bu defa olacak bn umutluyum.:KK68:

X