2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bu da size doğum sürprizi fotomuz olsun teyzeleri.

Şu an gözlerim dolu yazıyorum Allah analı ve babalı büyütsun yavrunu inşallah vataninv milletine dinine ve ailesine hayırlı evlat eylesin inşallah rabbim
Tebrik ederim canım çok tatlisiz anne ve kız

Kizlar yrin ogleden sonra transferim var Allah izin verirse benim icin dua edermisiniz isim olarak Allah razi olsun simdiden
Dualarımız seninle canım inşallah Rabbim hayırlısı ile sağlıkla evladına evlatlarına kavuşturacak. Pozitif ol stres yapmamaya çalış inşallah kısa zamanda pozitif sonucunu alacağız.

Maşallah çok güzelsiniz Rabbim korusun sizi. Çok sevindim canım sağlıkla geldi küçük olduğuna bakma çok güçlü bir kız o her şeyi yapabiliyor tez vakitte kucağında olacak inşallah.

Süt gelir canım bebeğini gördükçe ona dokundukca gelecek ve artacak. Küçücük mide zaten kolay doyar endişe etme.

Zekai Tahir de yaptın galiba doğumu Busgok0606 da orda yapmıştı 8 kişilik deyince orası geldi aklıma. Kalabalık ama işlerinde iyiler diye biliyorum emin ellerdesin, gönlünü ferah tut. Planlar her vakit tutmuyor işte. Hacettepede doğum sancısı çekilen odalar tek kişilik su anda bende doğumhane de yatıyorum.

Habersiz bırakma bizi iyi olmanız bize de büyük umut. Çok şükür veren Rabbime ömrü güzel olsun inşallah.

Çok sağol canm iyi dileklerin için. Zekai tahirde yaptım evet. Doğumdan öne beklettiklerş oda 8 kişilik yoğun bakım gibi bir yerdi. Ama doğumdan sonra tek kişilik özel oda ayarladık. Ordayım şimdi.

Şu an gözlerim dolu yazıyorum Allah analı ve babalı büyütsun yavrunu inşallah vataninv milletine dinine ve ailesine hayırlı evlat eylesin inşallah rabbim
Tebrik ederim canım çok tatlisiz anne ve kız
Amin canım. Çok teşekkür ederiz. Darısı başınıza inşallah

Çok sağol canm iyi dileklerin için. Zekai tahirde yaptım evet. Doğumdan öne beklettiklerş oda 8 kişilik yoğun bakım gibi bir yerdi. Ama doğumdan sonra tek kişilik özel oda ayarladık. Ordayım şimdi.
İyi özel oda denk gelmiş harika biraz rahat edersin artık mahremiyet bu durumda çok gerekli.

Hic sorma :))))

Cooooook duygulandim masallah allah anaali babali buyutmeyi nasip etsin. Zorlugunu atlattin canim. Insallah saglikla sihhatle buyut. Darisi bizlere

Biz ne kadar plan yapsakta hersey olacagina variyor. Saglikla kavustunuzya o yeterli. Zaten devlet hastanelerindeki dr.lar hemsire ebeleri bu isin piri. Bizler sadece yogun ortamdan kaciyoruz.

gözlerim doldu allahım nasıl bir mucizedir bubinlerce kez maşallah size Rabbim sana bağışlasın çok mutlu oldum adına çok şükür sağlıkla kavustunuz darısı bütün arkadaşlara hepiniz sağlıkla kavuşursunuz inşallah

Canim gozun aydin Allah anali babali buyutsum saglikla sihatle insallah. Masallah barik Allah tez vakitte dahada iyi olursunuz insallah
Senin minnettar sımsıkı tutunsun annesine inşallah Rabbim hepimize nasip etsin bu mutluluğu

Canim benim insallah darisi sana ve butun anne olmak isteyen kadinlarin basina. Herbirimiz saglikla kucagimiza alalim. Sende insallah tedavinde pozitifi goruo saglikla ilerleyen hamillleik yasarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…