2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sabretmen gerekiyor başka çare yok maalesef. 5. Güne gelmemişse sağlıklı bölünememiş demektir. Sağlıksız embriyonun sağlıksız bölünmesi en başta da olabiliyor, tutunduktan sonra da olabiliyor. Benim 5. Güne gelse de sağlıksız çıktı son denemeye kadar.. bir de her ay üretilen yumurta adet ve kalitesi farklı oluyor, şansla alakalı biraz da.. umarım ngs’den sağlıklı çıkar...

Çok şükür bugün aradılar 6'ya çıkmış sayı.

Kendim gibi birini bulunca bak çok sevindim :)
Benim ikiside solda oldu canım normal bir durum mu diyorsun
Bende dedim bu neyki o_O
Seninkide aynı bu şekilde mi oluyor canım
Evet aynada bakıyorum resmen bir taraf tümsek hatta ilk başlarda endişelendim buraya da yazmıştım normal dedi arkadaşlar. Dün banyoda yaparken sağda toplanmıştı farkettim. Hareket hissediyor musun sen öyle olduğu zaman ? Benim bu hafta arttı hareketleri

Amin canım inşallah inşallah
Rabbim tüm çektiklerimizin ardından yüzümüzü güldürüp sona ulaştırsın her birimizi
Senin savaşcın çok güçlü olucak kuzum inan bunu tüm kalbimle hisseddiyorum
Seneye bu zamanlar aklına geldiğinde bebeğin emekliyor olucak Allahın izniyle :dua::KK200:
Canım Allah razı olsun ya moral oldun bana. Amin inşallah Rabbim hepimizin bebeklerini korusun sağlıkla kucaklamamızı nasip etsin:KK200::anne:

Canım mesajın inan güldürdü beni :)
Yanlış anlama kötü niyet değil düşüncem aynı karşımda doktor varmış hissi verdin :)

Kasılma falan değildir demi canım ben onuda anlamam eğer öyle bişeyse
:KK70::KK70: basindan ayni seyler gecince ve sorunun cevabinida bilince oyle oluyor galiba canim. kasilmalar susuz ve dinlenmeyen vucudun neticesinde oluyor erken donemde. . ben 3 litre su ictigim halde susuz kalmisti dusun. her bunye farkli ama bol bol ic iste :KK48:

Sağol arkadaşım, iş bunla bitmiyor tabii biliyorum ama dün 1'i duyunca canım sıkılmıştı bugün moralim yerine geldi.
Bilmez miyim gebelik haberini de okuyacagiz :) sonra mide bulantısından şikayet edeceksin. İş burada bitmiyor Allah şu an tedavi sürecinde olan herkese yardım etsin seninle birlikte insallah:dua::KK200:

Evet aynada bakıyorum resmen bir taraf tümsek hatta ilk başlarda endişelendim buraya da yazmıştım normal dedi arkadaşlar. Dün banyoda yaparken sağda toplanmıştı farkettim. Hareket hissediyor musun sen öyle olduğu zaman ? Benim bu hafta arttı hareketleri
Yok canım benim o şekilde olduğu zaman hareket hissetmiyorum
Elimi üstüne koyduğum 3-5saniye sonra düzeliyor
Gün içinde hissediyorum canım benimde bu hafta arttı hareketleri

Çok sukur canım daha da iyi olacak inşallah. Hiç kalkma yerinden. Ilk gebeligimde ben de 3 ay yatmistim zor oluyor ama sonu güzel olacak
Saol canım benim desteğin için. İnşallah bende sağ salim alırım kucağıma. Ne yapalım yeter ki sağlıkla doğsunlar her şeye katlanılıyor.

melike222 melike222 buarada canim kasilmalar biryere toplanmis gibi ama acayip bir kasilma hissi veriyor. bacagina kramp girer ya oyle bisey oluyor. dinlenince suyunu icince gecer.anlik ve duzensiz oluyor. ne zman gelecegi belli degil.
bu his duzenli oluyorsa ve ne yaparsan yap gecmeyip artarak devam ediyorsa sorun erken donem icin. sen takilma simdi bunlara
keyfini cikar .daha dun haber veriyordunuz pozitif diye simdi hareketlerini konusuyorsunuz bak masallah herbirine.

Yok canım benim o şekilde olduğu zaman hareket hissetmiyorum
Elimi üstüne koyduğum 3-5saniye sonra düzeliyor
Gün içinde hissediyorum canım benimde bu hafta arttı hareketleri
Sağlık ocağı çağırdı beni 20 Kasım'da tetenoz asisi olacak gel bebeğin kalp atışlarını da dinleriz dedi ebe. Ayrıca soru varsa aklına takılan buradayım yardımci olurum dedi numarasını verdi. Sen gittin mi hiç ? Ebeye anlatsaydin için rahat ederdi. Ben normal diye düşünüyorum ama

Canım Allah razı olsun ya moral oldun bana. Amin inşallah Rabbim hepimizin bebeklerini korusun sağlıkla kucaklamamızı nasip etsin:KK200::anne:
Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun :dua::KK200:
:KK70::KK70: basindan ayni seyler gecince ve sorunun cevabinida bilince oyle oluyor galiba canim. kasilmalar susuz ve dinlenmeyen vucudun neticesinde oluyor erken donemde. . ben 3 litre su ictigim halde susuz kalmisti dusun. her bunye farkli ama bol bol ic iste :KK48:
:-)Ben zaten bu vücudu anlayamadım gitti
Günde 1 litre su içiyoken ne mantar vardı ne enfeksiyon nede kasılma vardı
Günde 3 litre suya çıktım hepsi geldi mantar kasılma :KK34:
Su yaramadı vücuduma :confused:

Saol canım benim desteğin için. İnşallah bende sağ salim alırım kucağıma. Ne yapalım yeter ki sağlıkla doğsunlar her şeye katlanılıyor.
Rabbim yardımcınız olsun canım eşinle senin ferahlık versin. Allah'ın izniyle sorun olmayacak ben hep iyi hissediyorum senin için doğurdum geldim yazacagin günü bekliyorum :)
Geçen gün de TV de çıktı 5 aylık bebek dünyaya gelmiş 500 gram kadar. Yaşıyordu dedim Allah nasip ederse herşey mümkün biz endişe ediyoruz işte.. rizki var dünyada illaki nefes alacak. Allah zamanında hayırlı doğum nasip etsin

Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun :dua::KK200:

:-)Ben zaten bu vücudu anlayamadım gitti
Günde 1 litre su içiyoken ne mantar vardı ne enfeksiyon nede kasılma vardı
Günde 3 litre suya çıktım hepsi geldi mantar kasılma :KK34:
Su yaramadı vücuduma :confused:
ikiye bolundu hersey oyle dusun :rapci:
benimkide bugun taaaaaa yan taraflarda sirtima dogru sanki oralardan gidikliyor beni :spor:

X