2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım yatıyorum leke şeklinde geliyor hala. Proluton vuruldu dün ama sanırım ara ara tekrar yaptırmam gerekecek. Adet ağrısı gibi ağrım oluyor. Yarın dr randevum bakalım ne diyecek. Dün acilde yönlendirdiği dr bebek plesentaya vuruyor oradaki damarlar zedelenip kanama yapıyor dedi bir de previa durumundan dolayı rahimde emilmiyor kanama. Sürekli yat dedi. Erken doğumdan korkuyorum. Allah yardım etsin

Canım çok geçmiş olsun, Allah korusun erken doğum olmayacak inşallah. Aradın mı Aydan Hanımı? O mu yönlendirdi acile?

Canım çok geçmiş olsun, Allah korusun erken doğum olmayacak inşallah. Aradın mı Aydan Hanımı? O mu yönlendirdi acile?
Dün kanama olunca aradım o da koruya yönlendirdi orada nöbetçi dr u aramış. O ilgilendi aydan hanımı arayıp bilgi verdi durumu. Sonra da acilde iğne yaptırdı eve geldim. Saol canım benim

Saol kuzum inşallah geçer. İnan hal kalmadı bu tempoya üzüntüye. Allah yardımcımız olsun. Ara ara geliyor leke olarak. İğnenin etkisi geçince ne yapacam bilmiyorum.
:KK43: insallah hepden kesilir gelmez belkide kanama olmasi kotu degildir yani baska bir nedeni vsrdir insallah da ogledir bebege zarari olmayan bir kanamadir insallah. Allah yardimcin olsn cnm zor ama bunada sabir insallah saglikla dogurucaksin Allah buyukdur her şerde bir hayir vardir bilemeyiz. Duam seninle hep aklimdan cikmadin gece Allahim kimseyi evlatla sinamasin bu mucadelenin emeginin sonuna yaklasmisken hayirla sona erdirsin cohu gitti azi kaldi insallah.:KK200:

Kızlar hastaneden geliyorum. Maalesef kanamam oldu. Proluton iğne vurdu hemşire. Şimdi eve geldik yatıyorum. Dinlen bol su iç dedi. 1 ay ı daha atlatırsan riski atlatırsın dedi dr. Bana dua edin. Rabbim yardımcımız olsun..
Canimm cok gecmis olsunn. Kendine cok dikkat et. Dualarim seninle:dua:

Kızlar hastaneden geliyorum. Maalesef kanamam oldu. Proluton iğne vurdu hemşire. Şimdi eve geldik yatıyorum. Dinlen bol su iç dedi. 1 ay ı daha atlatırsan riski atlatırsın dedi dr. Bana dua edin. Rabbim yardımcımız olsun..
Canım çok geçmiş olsun
Allah yar ve yardımcın olsun
Dualarım senin ve minik savaşcınla Allahın izniyle sağ salim gününde kucağına alıcaksın

Dün kanama olunca aradım o da koruya yönlendirdi orada nöbetçi dr u aramış. O ilgilendi aydan hanımı arayıp bilgi verdi durumu. Sonra da acilde iğne yaptırdı eve geldim. Saol canım benim

Çok geçmiş olsun canım, zaman su gibi akacak her şey çok güzel olacak hep bu günleri ne günlerdi diye hatırlayacağız inşallah. Yarın zaten çok ayrıntılı bakar o...

:KK43: insallah hepden kesilir gelmez belkide kanama olmasi kotu degildir yani baska bir nedeni vsrdir insallah da ogledir bebege zarari olmayan bir kanamadir insallah. Allah yardimcin olsn cnm zor ama bunada sabir insallah saglikla dogurucaksin Allah buyukdur her şerde bir hayir vardir bilemeyiz. Duam seninle hep aklimdan cikmadin gece Allahim kimseyi evlatla sinamasin bu mucadelenin emeginin sonuna yaklasmisken hayirla sona erdirsin cohu gitti azi kaldi insallah.:KK200:
Canım benim güzel yürekli arkadaşım Allah razı olsun. Evet o kadar çaba emek üzüntü üst üste geldi hep ama bunda da bir hayır vardır. Plesentam aşağı yerleşimli olduğu için kanama oluyor maalesef. Yukarı çıkar diye umut etmiştim ama yinede Allahtan umut kesilmez. Rahim operasyonları laparoskopi vs derken olabiliyormuş bu durum. :KK200:

Canım çok geçmiş olsun
Allah yar ve yardımcın olsun
Dualarım senin ve minik savaşcınla Allahın izniyle sağ salim gününde kucağına alıcaksın
Ahh canım benim ya moral oldun saolasın. İnşallah canım benim. Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin hepimizin. O kadar zorluktan sonra insan daha bir korkuyor ama olacak olan olur nasipte ne varsa onu yaşayacam. Allah yardım etsin

Çok geçmiş olsun canım, zaman su gibi akacak her şey çok güzel olacak hep bu günleri ne günlerdi diye hatırlayacağız inşallah. Yarın zaten çok ayrıntılı bakar o...
İnşallah arkadaşım ya o günleri bir görsek. Ne güzel yazmışsın. Şöyle uyusam uyansam bitse gitse..evet direk anlatır zaten ayrıntılı şekilde hemde bakar bencede

Ahh canım benim ya moral oldun saolasın. İnşallah canım benim. Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin hepimizin. O kadar zorluktan sonra insan daha bir korkuyor ama olacak olan olur nasipte ne varsa onu yaşayacam. Allah yardım etsin
Amin canım inşallah inşallah
Rabbim tüm çektiklerimizin ardından yüzümüzü güldürüp sona ulaştırsın her birimizi
Senin savaşcın çok güçlü olucak kuzum inan bunu tüm kalbimle hisseddiyorum
Seneye bu zamanlar aklına geldiğinde bebeğin emekliyor olucak Allahın izniyle :dua::KK200:

Kızlar birisi beni bilgilendirirse çok sevinirim :)
Bu hafta başında ve dün olmak kaydıyla başıma şöyle bir olay geldi ne olduğunuda bilmiyorum :KK43:
Sağıma doğru yatarken solumda bir toplanma bir sertlik hissediyorum top gibi oluyor orası 3-5 saniye kadar
Bugün gece uykumdan uyandırdı korktum,dün mantar için fitil attım acaba o mu yaptı bilmiyorum ne olduğunuda
Doktora salı günü gidicem

Çok geçmiş olsun canım benim, inşallah bi an önce bu zorlu günler geçer , sağlıkla alırısn inşallah kucağına bebeğini ,Dualarım seninle inşallah

X