2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kizlar merhaba bugün 3.gun embriyosuyla transferim gerceklesti 6 hucreli 3. kalite bı embriyo cokda iyi diyemicem ama bu kalitede olup da gebe kalan çok hastamiz var dedi hayırlısı diyip beklicez ama 10 gün nasıl gececek hiç bilmiyorum.
Hayırlı olsun canım benim Allah ınşallaahhh yüzünü güldür,sana hep dua ederim inşallahhh sonu güzel olur :))

İnşallah canım arkadaşım benim. Sağlıkla kavuşmak atlatmak nasip olur inşallah. Sürekli yatıyorum artık başka seçeneğim kalmadı. Dualarında beni de unutma. İyi ki varsın. İnşallah sende sağlıkla kolayca kavuşursun evladına..
hic unuturmuyum herbirinize ediyorum. allah kucagina saglikla aldirsin.

Kızlar birisi beni bilgilendirirse çok sevinirim :)
Bu hafta başında ve dün olmak kaydıyla başıma şöyle bir olay geldi ne olduğunuda bilmiyorum :KK43:
Sağıma doğru yatarken solumda bir toplanma bir sertlik hissediyorum top gibi oluyor orası 3-5 saniye kadar
Bugün gece uykumdan uyandırdı korktum,dün mantar için fitil attım acaba o mu yaptı bilmiyorum ne olduğunuda
Doktora salı günü gidicem
normaldir canim kendini yorma
suyunu bol ic 3 litre mutlaka ic. dinlen.

Kızlar birisi beni bilgilendirirse çok sevinirim :)
Bu hafta başında ve dün olmak kaydıyla başıma şöyle bir olay geldi ne olduğunuda bilmiyorum :KK43:
Sağıma doğru yatarken solumda bir toplanma bir sertlik hissediyorum top gibi oluyor orası 3-5 saniye kadar
Bugün gece uykumdan uyandırdı korktum,dün mantar için fitil attım acaba o mu yaptı bilmiyorum ne olduğunuda
Doktora salı günü gidicem
Benimde oluyor canım normal bence. Mesela dün sağda toplanmıştı sanki bebek sağ tarafım tumsekti. Bazen solda oluyor. Keyfine göre takılıyorlar içeride yaramazlar

kizlar merhaba bugün 3.gun embriyosuyla transferim gerceklesti 6 hucreli 3. kalite bı embriyo cokda iyi diyemicem ama bu kalitede olup da gebe kalan çok hastamiz var dedi hayırlısı diyip beklicez ama 10 gün nasıl gececek hiç bilmiyorum.
hayırlısı olsun arkadaşım inşallah güzel sonuçlar alırsın

normaldir canim kendini yorma
suyunu bol ic 3 litre mutlaka ic. dinlen.
Canım mesajın inan güldürdü beni :)
Yanlış anlama kötü niyet değil düşüncem aynı karşımda doktor varmış hissi verdin :)

Kasılma falan değildir demi canım ben onuda anlamam eğer öyle bişeyse

Benimde oluyor canım normal bence. Mesela dün sağda toplanmıştı sanki bebek sağ tarafım tumsekti. Bazen solda oluyor. Keyfine göre takılıyorlar içeride yaramazlar
Kendim gibi birini bulunca bak çok sevindim :)
Benim ikiside solda oldu canım normal bir durum mu diyorsun
Bende dedim bu neyki o_O
Seninkide aynı bu şekilde mi oluyor canım

Kızlar hamile arkadaşlara hayırlı olsun, sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallahhh
Ben de 3.defa başladım. Vira bismillah :))
Bu sefer mutlu son olur inşallah :))
Hayırlı uğurlu olsun canım tedavin
İnşallah hayırlı güzel haberlerle pozitifi görürsün

X