2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Iyiyim canim. Sizlerin guzel haberlerinizi okudukca daha iyi oluyorum. Yazmasam da forumu her gun takip ediyorum. Sizler icin dua ediyorum devamli.:dua:Ben Aralik ta dondurulmuslarla tedaviye basliyacaktim ama tsh hala yuksek oldugu icin basliyamiyorum. Subat a baslayacagim. :KK15:

Günaydın canım benim bildiğim 3. güne gelememesinde yumurta kalitesi
5. güne gidememesi sperm kalitesinden kaynaklanıyor canım
Benimde 5. güne gidememişti transfer 4. gün embriyosu olarak yapılmıştı

Geçen sefer de 3. gün 9 vardı 5. güne 3 gitmişti bu sefer daha da az. Erkeklere sperm kalitesi arttırıcı birşey veremiyorlar mı acaba. O kadar uğraşıyoruz çöpe gidiyor emeklerimiz

Iyiyim canim. Sizlerin guzel haberlerinizi okudukca daha iyi oluyorum. Yazmasam da forumu her gun takip ediyorum. Sizler icin dua ediyorum devamli.:dua:Ben Aralik ta dondurulmuslarla tedaviye basliyacaktim ama tsh hala yuksek oldugu icin basliyamiyorum. Subat a baslayacagim. :KK15:
tsh düşer sağlıkla inşallah seninde güzel haberlerini alırız inşallah

gunaydin canim. amin. sen nasilsin var mi kontrolun bu aralar.
vallahi zor geçiyor canım yaa gece uyumak işe gelmek zorluyor
32 hafta raporu ile ayrılacağım görevden
kontrol 9 kasımda olmalı idi ama drum yıllık izinli onun için 19 kasımda randevu

tsh düşer sağlıkla inşallah seninde güzel haberlerini alırız inşallah
Amin canim insallah , 16 yildir bekliyorum 3 ay daha beklerim artik. Sizlerin guzel haberleri bile beni mutlu ediyor. Bir arkadas daha acisini hafifletti diye seviniyorum. Ben inancimi hic kaybetmedim. Maddi imkanim ve sagligim el verdigi surece denemeye devam edecegim canim.

vallahi zor geçiyor canım yaa gece uyumak işe gelmek zorluyor
32 hafta raporu ile ayrılacağım görevden
kontrol 9 kasımda olmalı idi ama drum yıllık izinli onun için 19 kasımda randevu
allah kolaylik versin canim. az kalmis 32 ye. insallah saglikla gecirelim su gunleride kavusalim bebislerimize.
arasi bayagi uuzun olmus randevunun ama saglikli olsunda bekleniyor sayili gun.
benimde yarin randevum. bizimki ne alemde : )

Amin canim insallah , 16 yildir bekliyorum 3 ay daha beklerim artik. Sizlerin guzel haberleri bile beni mutlu ediyor. Bir arkadas daha acisini hafifletti diye seviniyorum. Ben inancimi hic kaybetmedim. Maddi imkanim ve sagligim el verdigi surece denemeye devam edecegim canim.
insallah saglikla tutunur bu tedavinde ve saglikli sorunsuz hamilleik nasip eder rabbim sana
sonrasida saglikla kavusma tabiki. rabbim evlet hasreti ceken ev birakmasin

allah kolaylik versin canim. az kalmis 32 ye. insallah saglikla gecirelim su gunleride kavusalim bebislerimize.
arasi bayagi uuzun olmus randevunun ama saglikli olsunda bekleniyor sayili gun.
benimde yarin randevum. bizimki ne alemde : )
senin sıklaştı randevu ne güzel bu sayede nasıl bilgi alıyorsun bakalım benimki de randevuyu düşürecekmi
güzel haberler ile gel canım

senin sıklaştı randevu ne güzel bu sayede nasıl bilgi alıyorsun bakalım benimki de randevuyu düşürecekmi
güzel haberler ile gel canım
evet canim 30.haftadan buayan hep her hafta oldu
ama o malum olay nedeni ilede hafta erkene alindi. muhtemelen 34 den sonra haftaya duser seninde.

rabbim sanada muradını sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin arkadaşım adın dilan mı adınla dua etmek istiyorum sana

Kızlar günaydın, canım çok sıkkın. 12 embriyom 3. güne gitmişti, dün aradılar sadece 1 tanesi NGS'ye gönderilebilecek dediler, sonra bir tane daha gelişti. Bugün tekrar arayacaklarmış. 3. güne çok güzel bir şekilde gelen embriyo neden 5. güne gelmez bileniniz var mı?

kinalikadin kinalikadin geçmiş olsun arkadaşım, atlatırsınız siz bunu da Allah'ın izniyle.

Sabretmen gerekiyor başka çare yok maalesef. 5. Güne gelmemişse sağlıklı bölünememiş demektir. Sağlıksız embriyonun sağlıksız bölünmesi en başta da olabiliyor, tutunduktan sonra da olabiliyor. Benim 5. Güne gelse de sağlıksız çıktı son denemeye kadar.. bir de her ay üretilen yumurta adet ve kalitesi farklı oluyor, şansla alakalı biraz da.. umarım ngs’den sağlıklı çıkar...

Kızlar hastaneden geliyorum. Maalesef kanamam oldu. Proluton iğne vurdu hemşire. Şimdi eve geldik yatıyorum. Dinlen bol su iç dedi. 1 ay ı daha atlatırsan riski atlatırsın dedi dr. Bana dua edin. Rabbim yardımcımız olsun..
çok geçmiş olsun inşallah bi an önce bu zorlu günler geçer sağlıkla alırısn kucağına bebeğini..

X