2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben de hafif usutmusum gribe dönecek sanırım. Dr ıhlamur icebuilirsin dedi. Adaçayı vs kesinlikle içme dedi. Geçmiş olsun
Sana da geçmiş olsun cnm. Tsk ederim. Adaçayı ve nane nin zararlı olduğunu duymuştum normalde bitki çayı çok tüketen biriyim. Ama gebelikde insan herseyden acaba mi diye endişe duyuyor. Rabbim seninde yavruna sağlıcakla kavusmani nasip etsin. En kolay şekilde inşallah cnm.

Maşallah cnm İkizlerine sağlıkla gelsin minikler...Aminn inşallah isteyen herkes yaşasın bu duyguyu.

canim gecmis olsun
ilik birseyker tuket . icilebiliyormu bilmiyorum ihlamur
balli limon yap insallah gecer havlu isitip koy masaj yap boynuna
Tsk ler cnm. Eşim akşam sirke zyagli ve minoset i toz haline getirip karışım yaptı masajla ovaladi sağolsun. Bu gece yine yapacak yatmadan önce. Sabah da bi güzel dus alırım. İnş yarın daha iyi olurum. Şimdi çorba da koydum ocaga. İyiki varsiniz...

Günaydın kızlar. Çılgınlar gibi temizlik yapıyorum minnos kizlarimla :) doguma hazırlık
cnm yorma kendine benim ablamda bana cok enerji geldi bugun dedi temizlik yapti ertesi gun dogum yapti 8 aylik dogumdan once cok enerjik olunuyomusdikkat et

Ilayumut canım ne diyeceğimi bilemedim Rabbım tez zamanda yuzunu guldursun hayırla saglıkla kucagına almayı nasıp etsın bebeğini. malesef olacagın onune gecemıyoruz bı noktadan sonra tevekkül etmek lazım zor bır surec Rabbım gönlüne ferahlık versin inşaallah.

Hastanedeyim ilaç verdiler bebeğin düşmesini bekliyoruz bizimde hikayemiz öyle yarım kaldı benide yarım birakti bu ayrılık bize.yakışmadı be bebeğim diyecek o kadar şey var ki tüm kelimeler anlamsız ama herşeye rağmen iyiki oldu iyiki geldi kısa da sürse iyiki bu mutluluğu yaşattı yorgun düşen kalbinden öperim bebek

kızlar merhaba. dün yumurta toplamam yapıldi 6 tane folikulun sadece bi tanesinden olgun yumurta cikmis yarın haber gelecek döllenip dollenmedigi belli olacak çok korkuyorum ya döllenme olmazsa diye
Geçmiş olsun canım, olacağı varsa bir taneyle de olur sıkma canını rabbim sağlıklı ve hayırlı bir şekilde neticelendirsin, emek bizden,gayret bizden,netice Allah’tan, iyi düşünelim iyi olsun inşallah döllenir ve sonraki yolculuğuna seninle devam eder,duamdasın

Canımmm tüm kalbimle dua ediyorum sana, gerçekten yaşadığın çok zor ne desek anlamsız kalır, inşallah en kısa zamanda rabbim yüreğine ferahlık verir, cennet kuşun var artık Allah sana hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eylesin

Canım yapma nolur ağlattın valla benide. Rabbim sabırlar versin.

Sözün bittiği yer, Rabbim kolaylık ve sabır versin canım benim.

cnm allah sabir versin ne desek boş rabbim tez zamanda ins sana hayirli saglikli evlat nasip etsin

insallah canım insallah cok saol Allah razı olsun

Allahım sana en kisa surede hayirli saglikli bir gebelik nasip etsin insallah yarani sarsin cok zor sabır.. Rabbim bu sabrin karsiligini birgun en guzel sekilde verecek insallah. Allah dermansiz dert vermesin.

çok zor bi durum Rabbim bol sabır versin size

kızlar doktor ikili test yaptır dedı ama bn ıstemıyorum bırde bana test ıcın hastane 1450tl dedı yaptrmasak nolur Allah korusun bısey cıksada aldıracak halımız yok yanılanda cok var sızler yaptrdınz mı? sadece detaylıyı yaptırırım vaktı gelırse ınsaallah dıe dusundum ama fıkırlerınıze ıhtyacm var tecrubesızım cunku bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…