2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

gozunuz aydin +- 4 gun oynayabilor demek istiyor canim. takilma boyle seylere. bebek gelisimine gore ilerdede +-250 haftalar sona yaklastikca dahada oran artiyor. kilosu yada boyu tam olarak hesaplanamiyor
sadece bebegin gelisimi iyi guzel diyorsa dr.un sorun yok.

Amin bitanem hepimizin inş

Tm cnm bnde öyle bi takildim şimdiden:) bebek 1 cm dedi yanlış duymadiysam:))

Canım arkadaşım benim Allah razı olsun. Yatıyorum sürekli kuzum. Haftaya dr a gidecem inşallah herşey yolundadır. 30 lu haftalara bir gelseydim hayırlısıyla. Sen nasılsın kuzum Rabbim korusun
Allahın izniyle geleceksin kuzum hiç merak etme Rabbim bu defa nasip etti yarım bırakmayacak inşallah sağlıkla doğuracaksın bu günler geçecek dualarım seninle heppp
Bende pazartesi günü gideceğim Dr a bakalım bizim minnak ne alemde

Hayırlı cumalar kızlar

Canım arkadaşım benim Allah razı olsun. Yatıyorum sürekli kuzum. Haftaya dr a gidecem inşallah herşey yolundadır. 30 lu haftalara bir gelseydim hayırlısıyla. Sen nasılsın kuzum Rabbim korusun
Canım rahatsız etmek istemiyorum uzak durmak daha iyi geliyor sanırım diye arada bana da aynı his geliyor. Dinlen bir sıkıntı yok bak çok şükür böyle devam edecek inşallah. Bir buçuk ay var 30lu haftalara galiba geçer canım sen gönlünü ferah tut. Kıpır kıpır ediyor mu minik erkek sorun yok. Rabbim hepimizi ve evlatlarımızı korusun inşallah. İsteyen tüm kardeşlerimize de tez vakitte nasip olsun

Amin inşallah kuzum benim. Allah razı olsun sende benim dualarımdasın inan hergün.. inşallah Rabbim kucaklarımıza almayı da nasip eder. Pstei gelişmeleri haber ver. İnşallah güle oynaya çıkarsınız usg den inşallah

Amin inşallah sağlıkla herkese nasip olur. Bu haftalarda kanama olabiliyormuş onun tedirginliği oluyor arada. Allah hepimizin bebeklerini korusun sağlıkla gelsinler inşallah.

ya eşim çift trasfer istiyor ben tek ama ihtimal düşük diye bende çift dedm doktra ama bakamam gibi me geliyor tek olsa bu sefer tutma olasılığı ne acaba kafamda deli sorular

Amin inşallah sağlıkla herkese nasip olur. Bu haftalarda kanama olabiliyormuş onun tedirginliği oluyor arada. Allah hepimizin bebeklerini korusun sağlıkla gelsinler inşallah.
Düşünme öyle şeyler illa olacak değil canım tedirgin olma rahat olmaya çalış korktuğum başıma geldi deriz yaa korkmayalim başımıza gelmesin

Evet ... bende çınara gidiyom Oğuz beye gidiyom haftaya cuma kontrolüm var ,sen tüp bebek nerde yaptırdın
Başkent canım dr erhan şimşek ama hiç sevmiyorum kendisini yıldızım hiç barışmadı ilk tuttu düştü bu dondurulmuştu mecburen yine ona gittim ama neyse sonuç güzel şükür. Sen nereye yaptrdin

Özel Ankada tüp bebek merkezi Gökhan Çıragil 3 defa tüp bebek onda yaptırdım ,2 tane negatifti 3.cü pozitif çok şükür 16 haftalık hamileyim ve çok memnunum ve negatiften sonra hiç değiştirmek bille istemedim doktorumu..

Peki sen niye kendi doktoruna gitmedin çınara gittin ,ben 3 ay adana kendim doktoruma gittim sonra buraya karar verdim

Evet canım çok iyi yapmışsın ben ilk ondan randevu aldım ama memlekete gelince bir anlık kararla başkente gittim bu tedavimden önce gökhan hocayla tanışmaya gittim gerçekten çok harika bi dr yani yaklaşımı çok güzeldi.

Peki sen niye kendi doktoruna gitmedin çınara gittin ,ben 3 ay adana kendim doktoruma gittim sonra buraya karar verdim
Canım yüzünü görmek dahi istemiyorum negatif elektirik alıyorum hem hemşiresine sordum gebe takibi yapılmıyor sizi ya yonlendiriyor yada kendi güvendiğiniz dr varsa orayı öneriyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…