2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Tam hatirlamiyorum ama 6. Haftaydi sanırım bhcg hesaplayarak gitmiştim ben. Ben tüp bebek doktoruna hiç gitmiyorum sonuç aldıktan sonra .ilk keseyi gördük sonra dr kendisi g6un veriyor kalp atışı için. Son adet tarihini hatırlamıyor musun

Canim 27 eylul son adet tarihim. 7. Gun 169, 9. Gun 496 cikti sonucum, bir daha yaptirma dediler diye yaptirmadim. Tabii erken yapmamin nedeni gene kendi sabirsizligimdi:) ikiz mi, tek mi vs merak editorum tabii. Bana direk 15 kasimda gel dediler baya gun var arada. Baska da suan icin doktorum yok aslinda, hala inanamadigim icin hamile olduguma

Transferimi oldum evime geldim dinleniyorum arkadaşlar, çok güzel geçti, 2 tane transfer edildi. İnşallah sağlıkla ve hayırlısıyla tutunurlar❤️ Rabbim hepimizin yardımcısı olsun❤️
Canim yardimi olur mu bilmiyorum ilk gun full dinlendim ama ertesi gun vs gayet yorulmadan dolandim,bi iki hafif is yaptim, disari ciktim. Boylece aklima gelmedi pek vs. oyle de tuttu. Insallah senin de tutacaktir yumoslarinnn:KK200:

Canim 27 eylul son adet tarihim. 7. Gun 169, 9. Gun 496 cikti sonucum, bir daha yaptirma dediler diye yaptirmadim. Tabii erken yapmamin nedeni gene kendi sabirsizligimdi:) ikiz mi, tek mi vs merak editorum tabii. Bana direk 15 kasimda gel dediler baya gun var arada. Baska da suan icin doktorum yok aslinda, hala inanamadigim icin hamile olduguma
O zaman 6. Hafta kan mi verdin de gittin cnm sen

Kızlar cahilliğime verin birşey sorucam. Bana ultrason randevusunu 20 gün sonra verdiler, o da 7.,8. Haftasına denk geliyor. Ben 6. Haftasında başka bi yere kontrole gtmek istiyorum. Herhangibi bir jinekoloğa gitsem alttan muayenede mi çıkar kese?bir zararı yok dimi? Sizler nasıl yaptınız

Canım benim 5-2 de altan kesem göründü 6-2de karından kalp taşını ekrandan duyduk dr 8. haftada çağırdı dinletti kalp atışını

Kızlar insan keseyi kalp atışlarını göreyim yeter diyor da başlarda öyle olmuyor en son 15 Ekim gittim minnoşu gördüm kalp atışlarını duydum ama şimdi kendi kendimi yiyip bitiriyorum meraktan bide korku var kontrole daha 1 hafta var ve ben çok bilmediğim duygular yaşıyorum korku merak hepsi bir arada sanırım doğuma kadar rahat yok bide bazen okuyorum kontrole gidenleri kalbi durmuştu falan diye korkuma korku katıyor :KK43:allahım bütün hamile olanlar sağlıkla kavuşsunlar :dua::dua::dua:olmayanlara da en kısa zamanda nasip etsin inşallah :KK200::KK200::KK200:

Kızlar insan keseyi kalp atışlarını göreyim yeter diyor da başlarda öyle olmuyor en son 15 Ekim gittim minnoşu gördüm kalp atışlarını duydum ama şimdi kendi kendimi yiyip bitiriyorum meraktan bide korku var kontrole daha 1 hafta var ve ben çok bilmediğim duygular yaşıyorum korku merak hepsi bir arada sanırım doğuma kadar rahat yok bide bazen okuyorum kontrole gidenleri kalbi durmuştu falan diye korkuma korku katıyor :KK43:allahım bütün hamile olanlar sağlıkla kavuşsunlar :dua::dua::dua:olmayanlara da en kısa zamanda nasip etsin inşallah :KK200::KK200::KK200:
Her gidişimde aklım çıkardı doktor kalbi durmuş diyecek diye 2 tane pasam var 26 gunluk aglayip duruyolar o_Ohareketlerini hissettigin zaman korkmazsin canim bol bol oku

Bikac gundur iliski sonrasi akintim var ama normalde bu kadar olmaz acaba akinti gebelik belirtisi olabiliyormu. Cok düşük ihtimal tup bebek tedavisi goruyoruz kalitesiz yumurta kalitesiz sperm yandas hastaliklar vs vs ama ne bilim :KK43:

canım hepımızde var o bıde bnm hala kanama alanım var arada jeli yapınca kanlı cıkıo netten hep kalbı duran bebek belıttılerı fılan yazıp okuyorum korkuyorum kalbım agzımda kontrole gıdıyorum Rabbım bebeklerımızı korusun ısteyen herkese nasıp etsın. bırde bnde bu ara bahcecıde karısmıs ya embryolar ya bızımkıde karıstıysa dıye korkular basladı sanırım butun gun yatmaktan kuruyorum. kucaklarımıza sağlıkla alsakta rahatlasak

Bikac gundur iliski sonrasi akintim var ama normalde bu kadar olmaz acaba akinti gebelik belirtisi olabiliyormu. Cok düşük ihtimal tup bebek tedavisi goruyoruz kalitesiz yumurta kalitesiz sperm yandas hastaliklar vs vs ama ne bilim :KK43:
tüp bebek tedavisinin hangi aşamasındasınız. İlişki yasak olabilir doktorunuza danışın isterseniz. Tedavi sırasında akıntı baya artıyor, ilişkiyle değil de tedaviyle alakalıdır diye düşünüyorum.

Dediğim gibi cuma ya da pzt gorebilirsin keseyi. 15 kasim a çok var daha o zaman kalp atışını da duyarsin. Çok merak ediyorsan keseyi pzt git bidoktora karından görürsün

Canım o hep devam ediyor. Beni aylık muayeneye çağırıyor. Artık son günler bir sürü vesvese sarıyor içimi zaman geçmiyor. Perşembe günü kontrole gittim şimdi yine merak başladı mesela. Normal sabretmeyi öğreniyor insan. Eşim de sen boşuna kafana takıyorsun hersey olacağına varır , rızkı varsa gelecek inşallah diyor. Haklı sabredicez :KK51:

X