2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar yarın yumurta toplama işlemi var cok korkuyorum yaptıranlar bana anlata bilirmi
Korkulacak birsey yok canim. Genelanestezi altinda oluyorsun uyandiginda kasiklarinda adet agrisi gibi bir agri oluyor biraz dinlendikden sonra kalkip eve gekiyorsn korkulacak bir islem deil hakkonda hayirlisi olur insallah.

kizlar b3nimle ayni gun transfer olan bir arkadasim dun dogum yapti. normalde sezaryen olacakti kasim 15 inde falan . ama erken sezaryen olmak zorunda kaldi. kinalikadin kinalikadin a bahsettigim arkadasim bu .gece kanamasi olmus . plasenta asagida oldugundan . hem anne hem bebis cookk iyiler. kinalikadin kinalikadin ozellikle senin icin yaziyorum cok iyiler ikiside hic korkma. insallah sende bu haftalari goreceksin

Kızlar yarın yumurta toplama işlemi var cok korkuyorum yaptıranlar bana anlata bilirmi
Hemen hemen hepimiz yaptırdık yumurta toplama işlemi. Hiç tedirgin olmayın çok basit bir işlem. Genel anestezi ile yapılıyor uyuyorsunuz uyandığınız bitmiş oluyor. Benim sancım, ağrım, kanamam hiç bişeyim olmadı. Yarım gün izin almıştım sabah işleme girip öğleden sonra işe gittim. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Keşke her işlem opu kadar kolay olsa canım. İnan arkadaşların da dediği gibi anestezi alıyorsun ruhun bile duymuyor. Sonra hafif bir adet sancısı o da kısa sürüyor çünkü ağrı kesici yapıyorlar sana . İçin rahat olsun umarım kaliteli güzel yumurtaların toplanır

kizlar b3nimle ayni gun transfer olan bir arkadasim dun dogum yapti. normalde sezaryen olacakti kasim 15 inde falan . ama erken sezaryen olmak zorunda kaldi. kinalikadin kinalikadin a bahsettigim arkadasim bu .gece kanamasi olmus . plasenta asagida oldugundan . hem anne hem bebis cookk iyiler. kinalikadin kinalikadin ozellikle senin icin yaziyorum cok iyiler ikiside hic korkma. insallah sende bu haftalari goreceksin
Çok şükür canım sağlıkla büyütsün inşallah çok sevindim arkadaşın adına. Teşekkür ederim paylaştığın için düşünceli arkadaşım benim. Bende sürekli dinlenerek yatarak zaman geçirmeye çalışıyorum doğuma kadar kanamasız atlatırım inşallah

Hiç korkma canım,gönlünü ferah tut ben normalde muayene olurken bile çok gerilirim ama bu işlem anestezili olduğu için acı falan duymuyorsun,hazırlıklara şahit oluyorsun sonra onlar seninle konuşurken uykuya dalıyorsun ben uyandığımda odamdaydım ve ağrım sızım olmadı. İnşallah senin de çok güzel geçer

Çok şükür canım sağlıkla büyütsün inşallah çok sevindim arkadaşın adına. Teşekkür ederim paylaştığın için düşünceli arkadaşım benim. Bende sürekli dinlenerek yatarak zaman geçirmeye çalışıyorum doğuma kadar kanamasız atlatırım inşallah
insallah canim. o arkadasim hic kendini kasmasin dedi senin icin. bol bol yat insallah zamaninda dogacak annesi

Benim de nasipse yarın transferim var arkadaşlar, çok heyecanlıyım, korkuyorum,stres var ama içim de kıpır kıpır:) bütün evi baştan sona temizledim bugün öyle bi enerji var:) bu gece nasıl uyurum bilemiyorum, inşallah hayırlısıyla güzel geçer sonuç bebek kokusu olur Allah’ım❤️

Ins
Benim de nasipse yarın transferim var arkadaşlar, çok heyecanlıyım, korkuyorum,stres var ama içim de kıpır kıpır:) bütün evi baştan sona temizledim bugün öyle bi enerji var:) bu gece nasıl uyurum bilemiyorum, inşallah hayırlısıyla güzel geçer sonuç bebek kokusu olur Allah’ım❤️[/QUOTE
Insallah canim hakkinda hayirlisi olsunn saglikla tutunsun insallah sana bebegin. Amin

Benim de nasipse yarın transferim var arkadaşlar, çok heyecanlıyım, korkuyorum,stres var ama içim de kıpır kıpır:) bütün evi baştan sona temizledim bugün öyle bi enerji var:) bu gece nasıl uyurum bilemiyorum, inşallah hayırlısıyla güzel geçer sonuç bebek kokusu olur Allah’ım❤️
Transfer anestezili mi oluyor canım. Acı varmı acaba nasıl oluyor ki

Transfer anestezili mi oluyor canım. Acı varmı acaba nasıl oluyor ki
Anestezi yok gayet kısa ve ağrısız bir işlem. Anestezi olmaması çok iyi çünkü ultrason cihazıyla da baktıkları için ekranda embriyoyu yerlestirmelerini gorebiliyorsun. Hayatım boyunca unutamayacagim bir görüntüydu :)

X