2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Transfer anestezili mi oluyor canım. Acı varmı acaba nasıl oluyor ki
Anestezili olmuyorum canım yani o şekilde yaptıranlarda varmış ama doktorum benim için gerek olmadığını söyledi ,2-3 dakika bile sürmez ağrın ki çok şiddetli bir ağrı değil, muayeneden bi tık fazla demişti. Yarın nasıl geçtiğiyle alakalı bilgi veririm ❤️

buarada bizd3 simdi ciktik hastaneden. hersey yolunca cok sukur. 1 kez kasilmam cikti. artik dogur tugba bu tosbigi kucagimiza alalim dedi :KK66:))
bebis icin hers3y yolunda dedi boyu kilosu nefeste aliyor cok sukur kizlar sikintli zamani atlattik darisi hepinizin basina insallah . ayagini agzina sokmaya calisiyordu bizimki :KK66:))
Maşallah maşallah pasama rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar cahilliğime verin birşey sorucam. Bana ultrason randevusunu 20 gün sonra verdiler, o da 7.,8. Haftasına denk geliyor. Ben 6. Haftasında başka bi yere kontrole gtmek istiyorum. Herhangibi bir jinekoloğa gitsem alttan muayenede mi çıkar kese?bir zararı yok dimi? Sizler nasıl yaptınız

Kızlar cahilliğime verin birşey sorucam. Bana ultrason randevusunu 20 gün sonra verdiler, o da 7.,8. Haftasına denk geliyor. Ben 6. Haftasında başka bi yere kontrole gtmek istiyorum. Herhangibi bir jinekoloğa gitsem alttan muayenede mi çıkar kese?bir zararı yok dimi? Sizler nasıl yaptınız
Ben 6+2 de gidip hem kese hem kalp atışı gördüm.

Ben bana verilen süreyi bekledim canım. Bu aşamada sık sık alttan muayene olman doğru değil. Beklemeni tavsiye ederim :) biliyorum heyecanlisin merak ediyorsun ama biraz daha bekle

Canım karından bakarlar. Sen cuma ya da pzt git keseyi kesin görürsün. Keseden 1 hafta sonra da kalp atışını görürsün. O da en geç. Olur da ilerleyen haftalarda goremezlerse öyle alttan muayene ediyorlar onda da bi sıkıntı olmuyor. Ben keseyi karından gördüm kalp atışını alttan.

Ben bana verilen süreyi bekledim canım. Bu aşamada sık sık alttan muayene olman doğru değil. Beklemeni tavsiye ederim :) biliyorum heyecanlisin merak ediyorsun ama biraz daha bekle
Aslinda tam bunu sormak istedim evet demek dogru degil suan 4+6 yim. Randevum 15 kasima. Ama beklemek lazim o zaman:) dedigin gbi icinde birsey var mi yok mu merak ediyor insan:110:

Canım karından bakarlar. Sen cuma ya da pzt git keseyi kesin görürsün. Keseden 1 hafta sonra da kalp atışını görürsün. O da en geç. Olur da ilerleyen haftalarda goremezlerse öyle alttan muayene ediyorlar onda da bi sıkıntı olmuyor. Ben keseyi karından gördüm kalp atışını alttan.
5+2 erken mi sen ne zaman karindan gormustun cnm keseyi

kinalikadin kinalikadin daha geçen gün sana ne ara 18.haftaya geldin diyordum canım :KK51: ben ne ara 18 oldum sen ne ara 23 oldun. Zaman nasıl geçiyor böyle. Hem çok yavaş gibi hemde çok hızlı gibi..
Evet kuzum geçiyor bir şekilde. Geçmiyor gibi hergünü tek tek sayıyorum ama bir şekilde akıp gidiyor zaman. İnşallah sağlıkla geçiririz kalan günleri.:KK19:

X