2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

canim benim tabiki her olumsuzda uzulup her olumluda seviniyoruz cunku surecin icindeyiz ne kadar zorlu oldugunu biliyoruz ama bak dikkat et her pozitifi alipta haftalari ilerleyen kizlarin tek soyledigi birsey var negatif alindimi uzulun ama kendinizi harap etmeyin. yilmayin unudunuzu tuketmeyin her zman sanki ilkmis gibi yeniden baslayin . hastaneler de ileri yasta bir cok insan var. tedavi olmaya calisan. yada daha cok genc 20 lerinde . verici mevlam insallah isteyen herkese tez zamanda bekletmeden hayirlisiyla nasip etsin.
vucudunu rahat birak olumlu ol. ben cok inaniyorum olacak. yeterki sorgulama ya olmazsa deme. olacak hayal et o bebis gobusunde diye.
Sagol canim ne kdr guzel moral verdin bana heo hayalini kuruyorum zaten hayaller bni bugune getirdi Allahim insallah isteyem herkese icindede bana nasip etsin hayirli saglik evlatlar amin

Kızlar günaydın dün 23 yumurta toplanmıştı bugün haber geldi 18 dolenmis iyimi yani 18 i olgun mu olmus oluyor?
sayin gayet guzel
dollenmiste suan icin artik gelisimleri takip edilcek 3. gun yada 5. gune kac tane gidecek onlar dahada onemli canim. genel olarak 1 bazense 2 adet transfer ediliyor (daha once yapilan negatif denemeler yas yada hastane ve dr. insiyatifine gore) belirleniyor.
saglikla gelissinler insallah tutunur sana

herkese selam..
mayıs ayında ilk tüp bebek denememi gerçekleştirmiştim ve sonuç negatifti
önümüzdeki ay tüp bebek tedavisi için hazırlanıyordum ki
bu ay adetim 5 gün gecikti
idrar testinde çift çizgiyi gördüm
dün kan tahlili yaptırdım sonuç 219,76
hiç beklemiyordum
sonrasında nasıl gelişmeler olacak beni neler bekliyor hiç bilmiyorum
sizlerle paylaşmak istedim

herkese selam..
hiç beklemiyordum

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al bebişini inşallah. İki gün sonra aynı saatlerde, aynı hastanede, bir kere daha kan testi yap, en az %60 artacak mı bak diyorlar Dr lar genelde. İki hafta sonra da kese göremeye, veya 3 hafta sonra hem kese hem kalp atışını görmeye randevu alıyorsun DR una canım. ( karından ultrason olursa, Bhcg yaklaşık 4000 civarındayken (ikiz değilse) görünüyor) İki günde bir değerini ikiyle çarpıp hesap et, öyle de alabilirsin randevunu...

arkadaşlar merhaba, tedavide bugün 5. günüm sabah kontrolum vardı sağ da 3 sol da 3 toplam 6 tane yumurta oluşmuş. doktor herşey yolunda dedi ama bazı arkadaşlarin 20-23 tane yumurtasi oluşmuş onları okuyunca acaba bi terslik mi var dedim.:KK43:

herkese selam..
hiç beklemiyordum
Çok sevindim tebrik ederim :)

arkadaşlar merhaba, tedavide bugün 5. günüm sabah kontrolum vardı sağ da 3 sol da 3 toplam 6 tane yumurta oluşmuş. doktor herşey yolunda dedi ama bazı arkadaşlarin 20-23 tane yumurtasi oluşmuş onları okuyunca acaba bi terslik mi var dedim.:KK43:
Merhaba bir terslik yok. Benimde 7 yumurtam alındi biri boş çıktı. 6 taneden 5 i 5.gune kadar gitti. 4 ü birinci kaliteydi.
Zaten 1 yada maksimum 2 tane transfer edilecek . Burada sadece 1 yumurtası alınıp onunla gebe kalanı da okudum . Sayıya takılma , Rabbim nasip ederse herşey mümkün

Cok sukur cnm. Ptesi şeker yüklememiz var inş iyi geçer. Sen nasılsın bebis nasıl :KK60:
inşallah güzel sonuçlar alırsın benim 50lik sınırdan yüksek çıkınca 100lük yükleme yapıldı şükür bir sıkıntı çıkmadı
Bende iyiyim şükür işte olmak zor geliyor 32 haftayı bekliyorum bebiş iyi maşallahı var akşamları rahat ediyor

X