2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

buarada bizd3 simdi ciktik hastaneden. hersey yolunca cok sukur. 1 kez kasilmam cikti. artik dogur tugba bu tosbigi kucagimiza alalim dedi :KK66:))
bebis icin hers3y yolunda dedi boyu kilosu nefeste aliyor cok sukur kizlar sikintli zamani atlattik darisi hepinizin basina insallah . ayagini agzina sokmaya calisiyordu bizimki :KK66:))

buarada bizd3 simdi ciktik hastaneden. hersey yolunca cok sukur. 1 kez kasilmam cikti. artik dogur tugba bu tosbigi kucagimiza alalim dedi :KK66:))
bebis icin hers3y yolunda dedi boyu kilosu nefeste aliyor cok sukur kizlar sikintli zamani atlattik darisi hepinizin basina insallah . ayagini agzina sokmaya calisiyordu bizimki :KK66:))
Gözünaydın cnm saglikla gelsin minnos :KK73:valla yaklaştıkça ben heyecanlaniyorum seni dusunemiyorum bile. İnşallah herkes yavrusunu kucağına alır sagsalim.:KK200:

Çok sevindim :) inşallah eskilerin dediği gibi bir avazda alırsın kucağına canim

Maşallah canım çok sevindim iyi olmanıza. Sağlıkla gelsin inşallah minnak. Kaç kilo olmuş?

3 ay sonrası folik asit biraktirilip yerine demir ve vitamin veriliyor cnm. Demir eksikliğin varsa ondan kaynaklı da olabilir zaten bebis alıyor olanı da . Dr una gittiğin zaman söyle cnm.
Tahlillerde demirim yüksek çıktı, o yüzden anlam veremedim, evet bi sorayım bakalım doktora, sağoll.

Perinatolog için ayrı bir bölüm mu var canım yoksa kadın doguma mı randevu aliyorum
Canım ben üniversite hastanesine gidiyorum ayrı bölüm var direk randevu alıyorum ama mesai dışı diye geçiyor 122tl ücret veriyoruz. Mhrs den randevu alabiliyor musun bi bak. En kötü durumda normal kadın doğuma gider ordan sevkini istersin. Devlet hastaneleri bütün gebelere ayrıntılı yapiyor mu bilmiyorum ama. Bir yazı okumuştum uzman kadın doğumcu on inceleme yapıyormuş gerekli görülürse ayrıntılı usg ye gönderiyor diye okumuştum. Sen bir dene yine de.

Benim takip sürekli perinatolog tarafından yapıldığı için sürekli ayrıntılı bakıyor sanırım hiç Bebek gibi görmüyoruz bebekleri. En son kâğıtta bazı organları yazıyor normal diye yazılmış yanına. İnşallah sorunsuz olur ayrıntılı usg ler.

Maşallah minik tosbige hazır artık ailesini görmeye, inşallah sağlıkla hayırla doğar canım Rabbim acılarını göstermesin.

Kızlar birşey danisacagim;
Kontrole gittiğimde 1 ay sonra ayrıntılı ultrason olacak dedi. Ama gittiğim özel hastanede olmuyor onun baska bir şubesinde yaptirabilirim yada farklı bir hastanede de yapılabilir dedi doktor.
Özelde masraflı olacak tabi , devlete gitsem kabul ederler mi yapmayı . Baştan beri devlete gitmedigim için sorun çıkarırlar mı? Yada hic uğraşmadan özele gidip yaptirsam mı karar veremedim.
ben 2 gebeligimde de devlette yaptırdım ankarada. Çünkü zaten her devlet hast. Yapmıyor .yapan büyük hastanelere sevk ediyorlar.o yüzden sorun çıkarmıyorlar

Gözün aydın canım, maşallah sana da, yavruya da... :nazar::nazar::nazar:

Canım ben üniversite hastanesine gidiyorum ayrı bölüm var direk randevu alıyorum ama mesai dışı diye geçiyor 122tl ücret veriyoruz. Mhrs den randevu alabiliyor musun bi bak. En kötü durumda normal kadın doğuma gider ordan sevkini istersin. Devlet hastaneleri bütün gebelere ayrıntılı yapiyor mu bilmiyorum ama. Bir yazı okumuştum uzman kadın doğumcu on inceleme yapıyormuş gerekli görülürse ayrıntılı usg ye gönderiyor diye okumuştum. Sen bir dene yine de.

Benim takip sürekli perinatolog tarafından yapıldığı için sürekli ayrıntılı bakıyor sanırım hiç Bebek gibi görmüyoruz bebekleri. En son kâğıtta bazı organları yazıyor normal diye yazılmış yanına. İnşallah sorunsuz olur ayrıntılı usg ler.

Gittiğim özel hastanenin şubesini aradım canım buraya yazdıktan sonra 300₺ dediler. Açıkçası ben daha çok tutar diye düşünmüştüm . Eşim de devlette ugrastiracaklar bu zamana kadar harcadık onu da veririz artık dedi. Pazartesi oraya randevu alayım artik

Gittiğim özel hastanenin şubesini aradım canım buraya yazdıktan sonra 300₺ dediler. Açıkçası ben daha çok tutar diye düşünmüştüm . Eşim de devlette ugrastiracaklar bu zamana kadar harcadık onu da veririz artık dedi. Pazartesi oraya randevu alayım artik
İnsan özelin rahatına alışınca diğerine gitmek istemiyor. Her seferinde hastanede 2saat kadar bekliyoruz sıkıcı. İyi olsunlar da biraz daha veririz diyoruz hep.

İnsan özelin rahatına alışınca diğerine gitmek istemiyor. Her seferinde hastanede 2saat kadar bekliyoruz sıkıcı. İyi olsunlar da biraz daha veririz diyoruz hep.
Bizim tedaviden önce devlette tahlillerimiz vs. Karıştı . Aldıkları kanı kaybettiler . Ondan takıntı oldu esimde oda haklı yani

Maşallah minik tosbige hazır artık ailesini görmeye, inşallah sağlıkla hayırla doğar canım Rabbim acılarını göstermesin.
Gözün aydın canım, maşallah sana da, yavruya da... :nazar::nazar::nazar:
cok sukur canlarim darisi basiniza. birde saglikla kucakalrimiza alalim ohhhh

X